Castelldefels School of Social Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Nauk Społecznych w Castelldefels

Szkoła Nauk Społecznych w Castelldefels czyni istotny dodatek do społeczeństwa w dziedzinie badań, edukacji, perswazji i wzajemnych powiązań.

Szkoła Nauk Społecznych w Castelldefels oparta jest na śródziemnomorskim i kosmopolitycznym mieście wraz z największym centrum biznesowym w Barcelonie. W CSSS; Łączymy najlepsze połączenie klasy, kultury i konfliktu w Barcelonie. Celem CSSS jest dostarczenie wysokiej jakości studiów licencjackich i podyplomowych w celu przygotowania studenta do zaspokojenia potrzeb pracodawców w różnych dziedzinach. Barcelona zajmuje najwyższe miejsce w Europie jako miejsce zamieszkania i pracy. CSSS znajduje się w samym sercu Barcelony, które jest najbardziej popularnym miastem w Europie. Dostarczamy globalny stopień zarządzania przy użyciu najnowocześniejszych technik i technologii. Mamy entuzjastyczną grupę uczonych, którzy nie tylko odnoszą sukcesy w swoich akademickich, ale także w zawodzie.

Wizja i wartości

Strategia:

Nasza strategia jest bardzo zrozumiała: zrobić rogu, gdzie najlepsi naukowcy i najbardziej utalentowani studenci mogą osiągnąć swój pełny potencjał.

Różnorodność:

Prowadzimy szeroki wachlarz działań, aby wszyscy byli akceptowani i mieć równe szanse, jeśli chodzi o edukację i zatrudnienie w naszej szkole.

Międzynarodowe zaangażowanie:

Szkoła Nauki Społecznej w Castelldefels podejmuje działania w regionach na całym świecie, tworząc globalne środowisko uniwersyteckie i opiera się na silnym profilu międzynarodowym.

CSSS aktywnie promuje powiązania między krajami i zwiększa zrozumienie międzykulturowe poprzez warsztaty, seminaria, wystawy, krótkie kursy, wydarzenia i targi, staże i programy przywódcze.

Zaangażowanie na arenie międzynarodowej jest kluczowym zagadnieniem dla CSSS.Korzystamy z najlepszym myśleniem na świecie, aby rozwiązać globalne problemy. Te interdyscyplinarne drzwi prowadzą do ważnych wynalazków o zasięgu światowym, które nadal osiągają korzyści na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)

Widzieć Dyplomy » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Roczne MBA » Widzieć DBA » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:


[+]

[-]

Dyplom w zakresie zarządzania turystyką 4

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona

Jest to merytoryczny program zarządzania, który łączy praktyczne elementy kariery z kilkoma istotnymi podstawowymi dyscyplinami zarządzania, które będą nieocenione w miarę rozwoju kariery indywidualnej. Kurs jest zatem idealnym przygotowaniem do natychmiastowego zatrudnienia w tym sektorze i chce przyłączyć się do branży hotelarsko-gastronomicznej. [+]

Jest to merytoryczny program zarządzania, który łączy praktyczne elementy kariery z kilkoma istotnymi podstawowymi dyscyplinami zarządzania, które będą nieocenione w miarę rozwoju kariery indywidualnej. Kurs jest zatem idealnym przygotowaniem do natychmiastowego zatrudnienia w tym sektorze i chce przyłączyć się do branży hotelarsko-gastronomicznej.

Cele

Dyplom Turystyki Turystycznej CTH koncentruje się na potrzebach szkoleniowych nowych uczestników w sektorze hotelarskim, turystycznym i turystycznym z międzynarodowymi uznaniami. Wzbogaci to również perspektywy zatrudnienia i kariery zawodowej.

Ten program pomaga studentom rozwijać umiejętności, aby zapewnić autentyczne autochtoniczne doświadczenia i inne przedsięwzięcia turystyczne w skali lokalnej, krajowej i globalnej. W trakcie studiów studenci będą mieli solidną wiedzę na temat działalności gospodarczej w turystyce z efektywną jakością przywództwa i zarządzania. Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia związane z branżą turystyczną, w tym obsługę turystyczną, obsługę klienta i analizę miejsc docelowych. ... [-]


Dyplom w zakresie zarządzania turystyką 5

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona

Celem kursu jest dostarczenie studentom wiedzy na temat zarządzania, podejmowania decyzji i przywództwa w branży hotelarsko-gastronomicznej. Ponadto, jest on zaprojektowany tak, aby rozwijać niezależne umiejętności badawcze i studia wymagane podczas pracy na wyższym stanowisku kierowniczym w branży. Jest to zatem doskonałe przygotowanie do obu wejściem do miejsca pracy lub jako odskocznię do badania poziomu ostatniego roku stopień licencjata. [+]

Celem kursu jest dostarczenie studentom wiedzy na temat zarządzania, podejmowania decyzji i przywództwa w branży hotelarsko-gastronomicznej. Ponadto, jest on zaprojektowany tak, aby rozwijać niezależne umiejętności badawcze i studia wymagane podczas pracy na wyższym stanowisku kierowniczym w branży. Jest to zatem doskonałe przygotowanie do obu wejściem do miejsca pracy lub jako odskocznię do badania poziomu ostatniego roku stopień licencjata.

Program obejmuje 7 jednostek obowiązkowych i prowadzi do 175 punktów. Ocena odbywa się poprzez połączenie zamkniętych książek pisemnych 3-godzinne badania lub przydziału. Wszystkie oceny są oznaczone lub moderowane przez CTH... [-]


Dyplom w zakresie zarządzania turystyką i hotelarstwem 6

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy June 2019 Hiszpania Barcelona

Ten program jest ostateczna nagroda poziomie undergraduate CTH i został zaprojektowany, aby zapewnić wyraźny równoważne uczenia się, że dostarczone przez studiów brytyjskim uniwersytecie licencjat w hotelarstwie i turystyce. [+]

Ten program jest ostateczna nagroda poziomie undergraduate CTH i został zaprojektowany, aby zapewnić wyraźny równoważne uczenia się, że dostarczone przez studiów brytyjskim uniwersytecie licencjat w hotelarstwie i turystyce. Program został zaprojektowany jako 140 kredytową kwalifikacji w międzynarodowej gościnność i zarządzania turystyką, obejmujące wszystkie kluczowe umiejętności zarządzania niezbędne do kariery zarządzania w sektorze.

Cele

Dyplom Turystyki Turystycznej i Hospitality CTH koncentruje się na potrzebach szkoleniowych nowych uczestników w sektorze hotelarskim, turystycznym i turystycznym z międzynarodowymi uznaniami. Wzbogaci to również perspektywy zatrudnienia i kariery zawodowej. ... [-]


Kontakt

Castelldefels School of Social Sciences

Adres Carrer de Balmes, 7
08007 Barcelona, Catalonia, Hiszpania
Strona internetowa http://www.csss.es/
Telefon 34 93 116 88 21