Przeczytaj oficjalny opis

Granada

Uniwersytet Nowoczesny Language Centre, Centro de lenguas Modernas

Test Uniwersytet Nowoczesne Centrum JęzykoweCentro de lenguas Modernas, położone w centralnej i typowo "granadyjskiego" dzielnicy "Realejo", mieści się w starym pałacu Santa Cruz (16 wieku), który został specjalnie przywrócony do celów dydaktycznych.

Ponieważ renowacja została ukończona w 1992 roku, nowy Centro de lenguas Modernas oferuje nie tylko jej teraz znany Kursy hiszpańskiego dla obcokrajowców (Badania Latynosi golfowe (CEH), hiszpański Język i kultura golfowe (CLCE) Intensywne Kursy języka hiszpańskiego (cíle) Intensive Spanish Language and Culture golfowe (CILYC), hiszpańskie, jak kurs języka obcego (Cele) i opcjonalnych stycznia Course (CCE) ), ale również różnorodność Nowoczesne kursy językowe (Angielski, francuski, włoski, niemiecki, czeski, arabski, japoński, portugalski, rosyjski i szwedzki).

To właśnie połączenie tych dwóch, które czynią środek takie oryginalne wysokiego ryzyka; tu zagraniczni studenci mogą dzielić swoje codzienne życie z tymi hiszpańskich studentów, stymulując wzajemne zainteresowanie ich różnych języków i kultur. Ten kontakt jest wzmocnione poprzez usługę wymiany językowej, co daje studentom możliwość praktykowania swojej hiszpańskiego poza szkołą, oraz wizyt i imprez kulturalnych.

Granada

Oprócz wyżej wymienionych kursy, Centro de lenguas Modernas oferuje również kursy w nauczaniu języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, angielskiego lub włoskiego jako języka obcego, egzaminy dla tych, którzy chcą, aby potwierdzić ich poziom hiszpańskiego (DELE - dyplom w języku francuskim jako języka obcego - zorganizowanego przez Instytut Cervantesa). Nauczanie działalności hiszpański i inne rodzaje kursów językowych dla celów specjalnych, w tym specjalnie zaprojektowane we współpracy z różnymi instytucjami akademickimi i zawodowymi są również dostępne.

Test Centro de lenguas Modernas i Uniwersytet w Granadzie dołożyć wszelkich starań, aby zawiesić uczniów, jak przyjemne i korzystne, jak to możliwe: Usługa Exchange Język Służba Zakwaterowanie i organizacja imprez kulturalnych i sportowych, to tylko kilka przykładów.

Od strony naukowej i wykwalifikowana kadra nauczycielska są specjalizuje się w nauczaniu języków obcych, a także University of Granada profesorów i wykładowców. Ośrodek wyposażony jest w bibliotece, najbardziej up-to-date pomoce audio-wideo, zarówno w klasach, jak iw laboratoriach językowych utworzonych multimediów i działań audio-wideo. Ponadto studenci mają dostęp do poczty elektronicznej.

Z mocnym postanowieniem do stałej poprawy zawsze na uwadze, Centrum prowadzi badania zewnętrzne, które okresowo oceny kadry nauczycielskiej, zawartości różnych kursów, a także jakość zarządzania i infrastruktury Centrum.

Mission Statement CLM

Test Centro de lenguas Modernas Główne cele to rozpowszechnienie języka hiszpańskiego i kultury oraz integracji w życiu miasta wielokulturowej społeczności którzy odwiedzają Granada dzięki zaufaniu, które wprowadzają w naszej instytucji. Pracujemy z dnia na dzień w celu poprawy jakości nauczania i usług, które oferujemy.

W sekcji języków obcych, główne objetive CLM jest zapewnienie jakości nauczania oparta na komunikatywnym podejściu i odpowiednich narzędzi dla naszych studentów do zdobycia bezcennej umiejętności w dzisiejszym społeczeństwie komunikowania się w języku obcym w najkrótszym możliwym czasie.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Uniwersytet w Granadzie Neofilologii Center (CLM) jest jedną z wiodących instytucji w Hiszpanii w dziedzinie laguage nauki. Jest to jedyna w swoim rodzaju dzięki wysoce w ... [+]

Test Uniwersytet w Granadzie Neofilologii Center (CLM) jest jedną z wiodących instytucji w Hiszpanii w dziedzinie laguage nauki. Jest to jedyna w swoim rodzaju dzięki wysoce wykwalifikowanej i wyspecjalizowanej kadry pedagogicznej. Stosując podejście komunikacyjne, szczególną wagę przywiązuje się do współdziałania w sytuacjach życiowych.

Instalacje centrum mieści się w starej dzielnicy Realejo, składają się z dwóch głównych budynków: Piękna 16-wiecznego Pałacu Santa Cruz i Huerta de los Angeles Mansion. Oba łączą w sobie piękno i ciepło budynków historycznych z najnowocześniejszym wyposażeniem technicznym.

Inną atrakcją CLM jest jego pojedynczej wielokulturowego i wielojęzycznego atmosfera. Zagraniczni studenci mogą dzielić swoje codzienne życie z tymi hiszpańskich studentów naukę różnych języków obcych, stymulując wzajemne zainteresowanie ich różnych języków i kultur.... [-]

Hiszpania Granada
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego w Granadzie, intensywnej Kursy języka hiszpańskiego (cíle) są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą rozpocząć naukę hiszpański ... [+]

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego w Granadzie, intensywnej Kursy języka hiszpańskiego (cíle) są przeznaczone dla tych studentów, którzy chcą rozpocząć naukę hiszpańskiego lub poprawić ich podczas krótkiego pobytu w naszym kraju. Zasadniczo komunikatywne podejście stosuje się w tych kursów wraz z wykorzystaniem większości technologii audiowizualnej up-to-date. Średnia liczba uczniów w grupie wynosi 12.

Test Intensywne Kursy języka hiszpańskiego (CILES) są oferowane od stycznia do grudnia; dzień przed rozpoczęciem każdego kursu, nie jest test poziomu, co oznacza, że ​​każdy przybyciu CLM na początku kursu, mogą przyłączyć się do cíle na ich odpowiednim poziomie. Na kursach, które zaczynają w połowie miesiąca, możemy zagwarantować tylko poziomy, które są w toku i polecam początkujących, aby rozpocząć na początku miesiąca. Możliwe jest również do tych kursów dla wielu miesięcy z gwarancją, że grupa będzie istnieć na każdym poziomie A1 do C1 (CLM-1 dla początkujących do CLM-8 Superior), tak długo jak istnieje przynajmniej dziesięciu uczniów w Grupa.... [-]

Hiszpania Granada
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego w Granadzie, Kurs Badania Latynosi jest skierowany do studentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć głębszą wiedzę na temat języka ... [+]

Choć formalnie dwóch różnych programów Hiszpanie Badania golfowe (CEH) i Hiszpański Kurs Języka i Kultury (CLCE) działać jako jeden, ponieważ nie są kwestią wyboru, ale jeden z rzeczywistym poziomem języka hiszpańskiego. Innymi słowy, wymóg, aby zapisać się CEH jest posiadanie i zaawansowana znajomość języka, natomiast trzeba tylko być pośrednia Hiszpański uczący się za przyjętą w CLCE.

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego w Granadzie, w Hiszpanie Badania golfowe jest skierowany do studentów i profesjonalistów, którzy chcą zdobyć głębszą wiedzę na temat języka i kultury hiszpańskiej. Kurs ten oferuje szeroki wybór przedmiotów nauczanych przez specjalistów z Uniwersytetu w Granadzie.... [-]

Hiszpania Granada
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Centro de Lenguas Modernas (Versión en Español)

HDL Centro de Lenguas Modernas (Universidad de Granada) - Educación