Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Granada

Uniwersytet Nowoczesny Language Centre, Centro de lenguas Modernas

Test Uniwersytet Nowoczesne Centrum JęzykoweCentro de lenguas Modernas, położone w centralnej i typowo "granadyjskiego" dzielnicy "Realejo", mieści się w starym pałacu Santa Cruz (16 wieku), który został specjalnie przywrócony do celów dydaktycznych.

Ponieważ renowacja została ukończona w 1992 roku, nowy Centro de lenguas Modernas oferuje nie tylko jej teraz znany Kursy hiszpańskiego dla obcokrajowców (Badania Latynosi golfowe (CEH), hiszpański Język i kultura golfowe (CLCE) Intensywne Kursy języka hiszpańskiego (cíle) Intensive Spanish Language and Culture golfowe (CILYC), hiszpańskie, jak kurs języka obcego (Cele) i opcjonalnych stycznia Course (CCE) ), ale również różnorodność Nowoczesne kursy językowe (Angielski, francuski, włoski, niemiecki, czeski, arabski, japoński, portugalski, rosyjski i szwedzki).

To właśnie połączenie tych dwóch, które czynią środek takie oryginalne wysokiego ryzyka; tu zagraniczni studenci mogą dzielić swoje codzienne życie z tymi hiszpańskich studentów, stymulując wzajemne zainteresowanie ich różnych języków i kultur. Ten kontakt jest wzmocnione poprzez usługę wymiany językowej, co daje studentom możliwość praktykowania swojej hiszpańskiego poza szkołą, oraz wizyt i imprez kulturalnych.

Granada

Oprócz wyżej wymienionych kursy, Centro de lenguas Modernas oferuje również kursy w nauczaniu języka hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, angielskiego lub włoskiego jako języka obcego, egzaminy dla tych, którzy chcą, aby potwierdzić ich poziom hiszpańskiego (DELE - dyplom w języku francuskim jako języka obcego - zorganizowanego przez Instytut Cervantesa). Nauczanie działalności hiszpański i inne rodzaje kursów językowych dla celów specjalnych, w tym specjalnie zaprojektowane we współpracy z różnymi instytucjami akademickimi i zawodowymi są również dostępne.

Test Centro de lenguas Modernas i Uniwersytet w Granadzie dołożyć wszelkich starań, aby zawiesić uczniów, jak przyjemne i korzystne, jak to możliwe: Usługa Exchange Język Służba Zakwaterowanie i organizacja imprez kulturalnych i sportowych, to tylko kilka przykładów.

Od strony naukowej i wykwalifikowana kadra nauczycielska są specjalizuje się w nauczaniu języków obcych, a także University of Granada profesorów i wykładowców. Ośrodek wyposażony jest w bibliotece, najbardziej up-to-date pomoce audio-wideo, zarówno w klasach, jak iw laboratoriach językowych utworzonych multimediów i działań audio-wideo. Ponadto studenci mają dostęp do poczty elektronicznej.

Z mocnym postanowieniem do stałej poprawy zawsze na uwadze, Centrum prowadzi badania zewnętrzne, które okresowo oceny kadry nauczycielskiej, zawartości różnych kursów, a także jakość zarządzania i infrastruktury Centrum.

Mission Statement CLM

Test Centro de lenguas Modernas Główne cele to rozpowszechnienie języka hiszpańskiego i kultury oraz integracji w życiu miasta wielokulturowej społeczności którzy odwiedzają Granada dzięki zaufaniu, które wprowadzają w naszej instytucji. Pracujemy z dnia na dzień w celu poprawy jakości nauczania i usług, które oferujemy.

W sekcji języków obcych, główne objetive CLM jest zapewnienie jakości nauczania oparta na komunikatywnym podejściu i odpowiednich narzędzi dla naszych studentów do zdobycia bezcennej umiejętności w dzisiejszym społeczeństwie komunikowania się w języku obcym w najkrótszym możliwym czasie.

Lokalizacje

Granada

Address
Formación y Gestión de Granada, S.L.
Placeta del Hospicio Viejo s/n 18009 GRANADA (SPAIN)

Granada, Andaluzja, Hiszpania