Barcelona School of Creativity

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bądź kreatywny jest zawodem

Bycie kreatywnym nie jest dowcipny, czy ekstrawertykiem, albo śmieszne, albo chłodne lub obchodzić się z technologią, nawet mając wiele pomysłów. Bądź kreatywny -work tak kreatywny agencji reklamowej, jest bardzo poważna. To wymaga dyscypliny, wysiłku, ciężkiej pracy, dyscypliny, pasji, wytrwałości i solidne decyzję lepiej robić na co dzień.

W Barcelonie Szkoły Kreatywności rozumiemy kreatywność jako dyscypliny zawodowej. Bo bez profesjonalizmu nigdy nie będzie dobrym twórcze. A ponieważ bez dyscypliny nie ma sposobu, aby pracować na najwyższym poziomie. Więc jesteśmy High Performance Center kreatywny.

Przez cały rok będziesz żyć dla reklamy, z dobrze lub lepiej niż koledzy z twórczych dyrektorów i nauczycieli, z międzynarodowymi nazwami w kontaktach, z prawdziwymi odprawach rzeczywistych produktów do rzeczywistych miejsc pracy, z kreatywnych agencji i frontu.

Będziesz spędzić wiele godzin i wiele neuronów w każdym kawałku. Będziecie się pocić, aby zablokować, eksplodować, aby szukać i znaleźć, flip, koniec i rozpocząć kolejny tysiąc razy, cierpieć, będziesz krzyczeć z wściekłości i radości.

Wszystko to i trudniej stać się profesjonalnym kreatywność.

Argumenty, które czynią nas wyróżnia

1.ALTO PERFORMANCE

Zarówno pracować zarówno myślisz nie chce cię oszukać: wysoka wydajność jest osiągana tylko z wysokim wysiłku i duży popyt. Nie jest to oczywiście, nie jest absolwentem. To prawdziwy szkolenia, które będą wychodzić między nami. Będziesz pracować długo i ciężko. Ale dowiesz się, aby stać się prawdziwym oszczędny, by zrobić wielki książkę i jeśli pracujesz więcej, nawet wygrać nagrodę.

2.LA PRAKTYKA CHAOS

Nie mają neurony hierarchie Według teorii chaosu, drobne zmiany w niektórych złożonych systemów może oznaczać duże różnice w przyszłych zachowań, uniemożliwiając prognozy długoterminowej. Nie znajdziesz lepszej definicji pracy w agencji reklamowej.

Tak, przygotowuje się do opuszczenia oboje tematy, które traktujemy jako kampanii, które sprawiają, że będzie pod wpływem praktyki Chaosu: Mieszanki, powtórzeń, zmienia priorytety ... To jest najlepszy dla swoich wzajemnych połączeń neuronowych. Najlepiej jest korzystać z nauki. A przede wszystkim jest najlepsze dla ciebie przyzwyczaić się do pracy w prawdzie agencyjnej.

  1. Mentor

Mentoring, kolejny uczenia się poprzez szkoły, wchodzą w kontakt z profesjonalnym o uznanej renomie w świecie reklamy, większość mieszka poza naszym kraju, z którymi można komunikować się w trakcie trwania. Jego poglądy, porady, komentarze lub opinie poprzez Skype, mail lub telefon będzie kolejnym uczenia się, który będzie Ci towarzyszył przez całe życie zawodowe. Kto wie, czy pewnego dnia nawet dla niego pracował po drugiej stronie świata.

ASSOCIATES 4.AGENCIAS

Jesteśmy partnerami Jeśli jesteś studentem, wiesz, że mamy kilka powiązanych przedsiębiorstw, z którymi wymieniamy się pomysłami i uczenia się: Oddziały, klientów, dostawców, media ... Czasami pytają nam pomysły lub sugerować w jakikolwiek sposób w ich pracy. A inni pokazują nam z pierwszej ręki i wyjaśnić swoje doświadczenia rzeczywistych przypadkach. Prawie tak, jakbyśmy byli częścią firmy.

Jeśli jesteś agencję lub firma lub w jakiś sposób wpisuje się w branży reklamowej może jesteś zainteresowany jest naszym partnerem. Dla nas tak, oczywiście. Co oferujemy? Pomagamy powodzie nadzwyczajnych pomysłów, opinii młodych ludzi ... Co pytamy? Pytasz nam rzeczy. Że od czasu do czasu przyjść i powiedzieć nam coś. A jeśli szukasz młody kreatywny wziąć pod okiem naszych instruktorów. Możesz napisać do hola@barcelonaschoolofcreativity.com

5.METODOLOGÍA CASE

Co byś zrobił?

Podejście opinia, debaty i podejmowania decyzji oparty na rzeczywistych przypadkach i sytuacjach zapewnia różnorodność poglądów oraz zestaw Podpatrzone które mogą znacząco korzyści. Jak decyzje są wykonane w sposób twórczy partner, którego miejsce jest :? klient agencji, oszczędny, filmowiec ... Czy wolno twórczy odmawia pracy dla pewnych typów klientów? Bogactwo metodologii przypadku jest to, że nie istnieją obiektywne lub naukowo poprawne rozwiązanie. Podobnie jak samo życie.

6.ACREDITACIÓN Blanquerna

prestiż akademicki Wydział Komunikacji i Stosunków Międzynarodowych Blanquerna, Universitat Ramon Llull, kredytów poziomie akademickim i rygor w kształceniu w Barcelonie Szkoły Kreatywności. Więc Blanquerna uszczelnienie gwarantuje stopnia, że ​​można dostać się na końcu dowolnego programu.

7.PREMIOS

Odżywiają książki i swoje ego Nagrody są ważne. Służą one wykazać i udowodnić, że nie mieli racji w wyborze zawodu. Tak, to przygotuj się na polowanie. Drac Novell, Pacyfikator, Słońce, ADaspirant JC Decaux, CDec, D & AD, a dlaczego nie, Młode lwy. Z nami dowiesz się jak najszybciej pójść śladem lwów.

SZKOŁA

Przestrzeń Podziel się ze skrzypkami, soprany, muzyków jazzowych, przyszłych reżyserów operowych i kompozytorów muzyki filmowej. Barcelona Szkoła Kreatywności znajduje się fizycznie w Konserwatorium Muzycznym w Liceu. Prawdziwa świątynia kreatywność w nowoczesnym budynku doskonale położony w samym sercu Raval, obok legendarnego Liceo de Barcelona.

Studenci mają do dyspozycji pokoje i edycji audio, wideo, zestaw do fotografowania lub filmowania, biblioteki, stołówki ... Wszystkie niezbędną przestrzeń do nauki i cieszyć się zawodu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Kierunek sztuki (scenografia) wysoka wydajność kreatywny programu

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Reklama wpada do oka. Obrazy, marki i plakaty są pierwsza napaść konsument aby przyciągnąć ich uwagę i zdobyć ich zainteresowanie, nawet przed samym komunikacie. A są one w rękach dyrektora artystycznego. [+]

Reklama wpada do oka. Obrazy, marki i plakaty są pierwsza napaść konsument aby przyciągnąć ich uwagę i zdobyć ich zainteresowanie, nawet przed samym komunikacie. A są one w rękach dyrektora artystycznego.

Bernbach powiedział, że reklama nie jest nauką, lecz sztuką. I masz zamiar się reżyser.

OPIS PROGRAMU

Dyrektor artystyczny jest odpowiedzialny za kreatywność jako kopii. Dlatego też, oprócz uczenia się kreatywność, uczyć estetyczne, projektowanie graficzne, projektowanie redakcyjną, ilustracja, świat druku, fotografii, filmu, mody, trendy twórcze, nowe technologie ... i opracuje portfel, aby pokazać, że nauczyłeś.

Czas trwania programu wynosi jeden rok akademicki: trzy czwarte, cztery godziny dziennie od poniedziałku do czwartku, ale na pewno, trening, książka i swoją przyszłość będzie wymagało większego poświęcenia godzin.... [-]


Program wysokiej wydajności twórczy copywriting

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 500 godziny Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Mówią, że nikt nie czyta, że ​​jesteśmy zanurzeni w kulturze wizualnej lub obraz jest uniwersalnym językiem. Niemniej słowa, twórczego pisania i copywriting pozostanie dusza reklamowych i zawodu. Są to słowa, które sprzedają. [+]

Mówią, że nikt nie czyta, że ​​jesteśmy zanurzeni w kulturze wizualnej lub obraz jest uniwersalnym językiem. Niemniej słowa, twórczego pisania i copywriting pozostanie dusza reklamowych i zawodu. Są to słowa, które sprzedają.

OPIS PROGRAMU

Dowiesz się, w celu wykazania, że ​​słowo jest wart tysiąca zdjęć, wszystko, absolutnie wszystko, może być sprzedawany tylko w słowach. Dowiesz się, aby przyciągać uwagę konsumentów, aby go uwieść, by go przekonać. Dowiesz się opanować techniki, nośniki i języków. I zrobisz jedną książkę, książkę, aby pokazać wszystkim, że jesteś zdolny.

Program odbywa się w ciągu jednego roku akademickiego: trzy czwarte, cztery godziny dziennie od poniedziałku do czwartku, ale również pracować w szkole będzie musiał poświęcić więcej czasu, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Czy twój trening, książka i swoją przyszłość, która jest zagrożona.... [-]


Wysoka wydajność programu twórczy twórcze przywództwo

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 6 miesięcy September 2018 Hiszpania Barcelona

Przychodzi taki dzień, kiedy trzeba zatrudnić twórczy. Lub negocjować opłaty z klientem. Czy chcesz ustanowić siebie na własną rękę. Lub utworzyć własną agencję. Tego dnia kończy się. Będziesz musiał prowadzić twórcze zespoły, organizowania i zarządzania projektami, zarządzania zasobami finansowymi, rozwiązywanie problemów prawnych i administracyjnych ... są problemy, które mają niewiele wspólnego z kreatywnością, ale pod warunkiem. I jesteś lepiej przygotowany. [+]

Przychodzi taki dzień, kiedy trzeba zatrudnić twórczy. Lub negocjować opłaty z klientem. Czy chcesz ustanowić siebie na własną rękę. Lub utworzyć własną agencję. Tego dnia kończy się. Będziesz musiał prowadzić twórcze zespoły, organizowania i zarządzania projektami, zarządzania zasobami finansowymi, rozwiązywanie problemów prawnych i administracyjnych. Są to problemy, które mają niewiele wspólnego z kreatywnością, ale pod warunkiem. I jesteś lepiej przygotowany.

OPIS PROGRAMU

Dowiesz się, aby większość kreacji pod opłat, większość klientów, dla kogo pracujesz, większość swojego wydziału, Studium, o swojej agencji lub swojej pracy jako freelancer. Dowiesz się do zarządzania i prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ jest to sprawa.... [-]


Kontakt
Adres lokalizacji
Barcelona School of Creativity
en el Conservatorio Superior de Música del Liceo.
Carrer Nou de la Rambla 88

Barcelona, Catalonia, 08001 ES