Barcelona Flight School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W Barcelona Lot szkolnyStaramy się zapewnić naszym studentom najlepszej jakości szkolenia możliwe, ponieważ będzie to oznaczać różnicę między sukcesem a porażką później w ich karierze. Linie lotnicze zawsze szukać najlepiej wyszkolonych wnioskodawców i przetestuje i wartość thier aktualne standardy wiedzy i lotu przed zatwierdzeniem do nowego wynajem.

Dlatego bierzemy swoją edukację i szkolenia bardzo poważnie i przygotować się nie tylko zdać egzaminy i opinie lotu, ale aby osiągnąć poziom doskonałości wystarczająco wysoki, aby upewnić się, że masz maksymalnych możliwości, jeśli chodzi o zastosowanie pracy linii.

Nasze szkolenia Nasze programy szkoleniowe są certyfikowane w ramach Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) Regulations Part-FCL i są zaprojektowane tak, aby pomóc nasi piloci studentów do osiągnięcia wymaganych celów dydaktycznych i lotu doświadczenie w minimalnym przedziale czasu potrzebnego, przy jednoczesnej maksymalizacji ich możliwości zatrudnienia w linie.

Barcelona Lot Szkoła jest certyfikowany przez hiszpańskiego przedstawiciela EASA, Agencia Estatal de Seguridad Aérea (AESA), jako organizacja szkoleniowa Lotniczego (ATO) z numerem E-ATO-037.

Nasze zasoby

Barcelona Lot Szkoła jest zdecydowanie największym operatorem w Sabadell lotniska, naturalne Biznesu Barcelony i lotniska General Aviation oraz całkowicie działa La Cerdanya lotniska, zarządzanie i efektywne świadczenie usług lotniskowych na bazie Akademii, ale również w dużej liczbie przemijających samolotów, które wchodzą cieszyć się niesamowity krajobraz i scenerię lokalizacji i regionu.

Z dużą flotą 40 samolotów więcej, większość z nich wyposażony w cyfrowe szklany kokpit, a nasza własna Konserwacja i naprawa sklep, trening spoczywa zapewnił nas. Nasz profesjonalny i bardzo doświadczeni teoretyczne i Lot Instruktorzy zawsze pomóc iść do przodu w swoim planie nauczania.

Barcelona Lot Szkoła jest również częścią Barcelona Aviation Center, gdzie jest to możliwe, aby angażować się w inne czynności lotniczych, takich jak Aerobatic Flight, szybownictwo i Ultraligths.

Nasza lokalizacja Ciesz mieszka w Barcelonie, jednym z najlepszych miast na świecie, podczas nauki. Ciężko pracuje, aby zarobić swoją przyszłą karierę jako pilot nie znaczy, że nie można zrobić sobie przerwę, aby korzystać z plaż i teatrów w tętniącej życiem stolicy Katalonii. W rzeczywistości, żadne inne miasto na świecie może zaoferować taką kombinację latających warunków i wygody dla studenta:

Super pogoda - będzie latać więcej dni Dobry transport i łączność - dla zagranicznych studentów Międzynarodowe, globalne podejście - będziesz czuć się jak w domu Dzieło kultury, okulary i gastronomii - zrobić sobie przerwę Powyżej średniej jakości życia - skupić się na treningu

Nasza historia Barcelona Flight School jest pionierem szkolenia pilotów w Hiszpanii, szkolenia lotniczego od 1.953. Od samego początku nasza szkoła przeszkoliła ponad 4.000 pilotów i jest aktywna przez cały czas promujących wszelkiego rodzaju kursów lotniczych, czy są one dla ab initio-szkolenia pilotów lub nawracającym i umiejętności szkolenia.

Obecnie uznawane przez EASA jako ATO (Aviation Organization treningowe) z numerem E-ATO-037. Rejestracja: wrz 15, 2011 nasza Aviation Academy jest rozpoznawana przez EASA jako instytucję szkoleniową zarówno Modular oraz Zintegrowanego Transportu Airline Pilot kursów ATPL (A). Rejestracja: lip 14, 2011 jesteśmy upoważnieni do szkolenia przyszłych pilotów wobec Modular Pilot komercyjnych CPL (A) Od 13 sierpnia 2010 roku jesteśmy upoważnieni do przekazywania Cabin szkolenie załogi. Od 10 grudnia 2009 roku jesteśmy również TRTO-H (Type Rating Training Organizacja) do poparcia kandydatów wobec modeli helikopterów Robinson R22 i R44 oceny typu. Od 14 kwietnia 2009 roku zostały dopuszczone jako szkoły lotniczej i Flight Center for ultralekkich. Od 7 lis 2001, mamy również został uznany przez EASA jako (Organizacja szkolenia lotniczego) FTO z numerem E-FTO-020 upoważnione do nadania szkole szkolenie naziemne i przelot do kandydatów szkoleniowych do PPL (A) licencji i szkoleń modułowych uzyskania instrumentu rankingu IR (a) i Multiengine Ocena ME (a), zgodnie z JAR-FCL 1.055 przepisami. Od 20 lutego 1999 roku zostały certyfikowane jako szkoły lotniczej i Flight Center na szybowcach w naszej bazie w La Cerdanya lotnisku. Rejestracja: lis 10, 1.953 Posiadamy certyfikat jako ośrodek szkoleniowy dla samolotów prywatnego pilota (PPL-a) szkolenia, helikopter prywatnego pilota (PPL-h) szkolenia i kształcenia Glider Pilot.

Żaden inny kawaler w Hiszpanii ma takie same doświadczenia szkolenia przyszłych pilotów niż Barcelona Flight School. Fakt ten, w połączeniu z wyjątkową pogody i doskonałą flotą samolotów i instruktor zespołu sprawia, że ​​nasze szkoły naturalny wybór dla poważnego studenta.

Lokalizacje

Barcelona

Euro Flight Support S.L.

Address
Barcelona Flight School,
Aeroport de Sabadell,
Sabadell

08290 Barcelona, Katalonia, Hiszpania
Telefon
+34 935 32 38 58