Przeczytaj oficjalny opis

W Barcelona Lot szkolnyStaramy się zapewnić naszym studentom najlepszej jakości szkolenia możliwe, ponieważ będzie to oznaczać różnicę między sukcesem a porażką później w ich karierze. Linie lotnicze zawsze szukać najlepiej wyszkolonych wnioskodawców i przetestuje i wartość thier aktualne standardy wiedzy i lotu przed zatwierdzeniem do nowego wynajem.

Dlatego bierzemy swoją edukację i szkolenia bardzo poważnie i przygotować się nie tylko zdać egzaminy i opinie lotu, ale aby osiągnąć poziom doskonałości wystarczająco wysoki, aby upewnić się, że masz maksymalnych możliwości, jeśli chodzi o zastosowanie pracy linii.

Nasze szkolenia Nasze programy szkoleniowe są certyfikowane w ramach Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) Regulations Part-FCL i są zaprojektowane tak, aby pomóc nasi piloci studentów do osiągnięcia wymaganych celów dydaktycznych i lotu doświadczenie w minimalnym przedziale czasu potrzebnego, przy jednoczesnej maksymalizacji ich możliwości zatrudnienia w linie.

Barcelona Lot Szkoła jest certyfikowany przez hiszpańskiego przedstawiciela EASA, Agencia Estatal de Seguridad Aérea (AESA), jako organizacja szkoleniowa Lotniczego (ATO) z numerem E-ATO-037.

Nasze zasoby

Barcelona Lot Szkoła jest zdecydowanie największym operatorem w Sabadell lotniska, naturalne Biznesu Barcelony i lotniska General Aviation oraz całkowicie działa La Cerdanya lotniska, zarządzanie i efektywne świadczenie usług lotniskowych na bazie Akademii, ale również w dużej liczbie przemijających samolotów, które wchodzą cieszyć się niesamowity krajobraz i scenerię lokalizacji i regionu.

Z dużą flotą 40 samolotów więcej, większość z nich wyposażony w cyfrowe szklany kokpit, a nasza własna Konserwacja i naprawa sklep, trening spoczywa zapewnił nas. Nasz profesjonalny i bardzo doświadczeni teoretyczne i Lot Instruktorzy zawsze pomóc iść do przodu w swoim planie nauczania.

Barcelona Lot Szkoła jest również częścią Barcelona Aviation Center, gdzie jest to możliwe, aby angażować się w inne czynności lotniczych, takich jak Aerobatic Flight, szybownictwo i Ultraligths.

Nasza lokalizacja Ciesz mieszka w Barcelonie, jednym z najlepszych miast na świecie, podczas nauki. Ciężko pracuje, aby zarobić swoją przyszłą karierę jako pilot nie znaczy, że nie można zrobić sobie przerwę, aby korzystać z plaż i teatrów w tętniącej życiem stolicy Katalonii. W rzeczywistości, żadne inne miasto na świecie może zaoferować taką kombinację latających warunków i wygody dla studenta:

Super pogoda - będzie latać więcej dni Dobry transport i łączność - dla zagranicznych studentów Międzynarodowe, globalne podejście - będziesz czuć się jak w domu Dzieło kultury, okulary i gastronomii - zrobić sobie przerwę Powyżej średniej jakości życia - skupić się na treningu

Nasza historia Barcelona Flight School jest pionierem szkolenia pilotów w Hiszpanii, szkolenia lotniczego od 1.953. Od samego początku nasza szkoła przeszkoliła ponad 4.000 pilotów i jest aktywna przez cały czas promujących wszelkiego rodzaju kursów lotniczych, czy są one dla ab initio-szkolenia pilotów lub nawracającym i umiejętności szkolenia.

Obecnie uznawane przez EASA jako ATO (Aviation Organization treningowe) z numerem E-ATO-037. Rejestracja: wrz 15, 2011 nasza Aviation Academy jest rozpoznawana przez EASA jako instytucję szkoleniową zarówno Modular oraz Zintegrowanego Transportu Airline Pilot kursów ATPL (A). Rejestracja: lip 14, 2011 jesteśmy upoważnieni do szkolenia przyszłych pilotów wobec Modular Pilot komercyjnych CPL (A) Od 13 sierpnia 2010 roku jesteśmy upoważnieni do przekazywania Cabin szkolenie załogi. Od 10 grudnia 2009 roku jesteśmy również TRTO-H (Type Rating Training Organizacja) do poparcia kandydatów wobec modeli helikopterów Robinson R22 i R44 oceny typu. Od 14 kwietnia 2009 roku zostały dopuszczone jako szkoły lotniczej i Flight Center for ultralekkich. Od 7 lis 2001, mamy również został uznany przez EASA jako (Organizacja szkolenia lotniczego) FTO z numerem E-FTO-020 upoważnione do nadania szkole szkolenie naziemne i przelot do kandydatów szkoleniowych do PPL (A) licencji i szkoleń modułowych uzyskania instrumentu rankingu IR (a) i Multiengine Ocena ME (a), zgodnie z JAR-FCL 1.055 przepisami. Od 20 lutego 1999 roku zostały certyfikowane jako szkoły lotniczej i Flight Center na szybowcach w naszej bazie w La Cerdanya lotnisku. Rejestracja: lis 10, 1.953 Posiadamy certyfikat jako ośrodek szkoleniowy dla samolotów prywatnego pilota (PPL-a) szkolenia, helikopter prywatnego pilota (PPL-h) szkolenia i kształcenia Glider Pilot.

Żaden inny kawaler w Hiszpanii ma takie same doświadczenia szkolenia przyszłych pilotów niż Barcelona Flight School. Fakt ten, w połączeniu z wyjątkową pogody i doskonałą flotą samolotów i instruktor zespołu sprawia, że ​​nasze szkoły naturalny wybór dla poważnego studenta.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Barcelona Flight School

Ten program ATPL pozwoli na uzyskanie licencji ATPL krok po kroku, modułowego podejścia poprzez serię pojedynczych kursów i licencji, które można wykonać według własnego ... [+]

Ten program ATPL pozwoli na uzyskanie licencji ATPL krok po kroku, modułowego podejścia poprzez serię pojedynczych kursów i licencji, które można wykonać według własnego harmonogramu i potrzeb. Bo można dostać kredyt na wcześniejsze doświadczenia lotniczego, który może masz, ten program pozwoli Ci dostosować szkolenia ATPL do rzeczywistej sytuacji, korzystając z dowolnej licencji może już posiadasz.

Ponieważ każdy moduł lub kurs jest niezależna od innych i dostarczy Ci indywidualnej licencji lub kwalifikacji, nie trzeba brać je wszystkie naraz. Zamiast tego, można ustawić tempo, przy którym będą Państwo realizować każdy moduł i nabycia całą wiedzę i doświadczenie wymagane do zakwalifikowania się do licencji ATPL, które otrzymasz po zakończeniu wszystkich modułów. Po drodze będzie można również uzyskać wszelkie indywidualne kwalifikacje, takie jak PPL, CPL, ME-IR i MCC, po zakończeniu każdego modułu. Barcelona Lot Szkoła jest autoryzowanym ośrodkiem przez Agencia Estatal de Seguridad Aérea pod EASA Part-FCL z liczbą ATO E-ATO-037, aby zapewnić szkolenie w powietrzu, z ponad 60-letnim doświadczeniem.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 24 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Flight School

Instruktor Flight (FI) Kurs jest pierwszym i łatwiejszy sposób, aby dodać doświadczenie lotu do dziennika przed nałożeniem do Przewoźnika. Po ukończeniu wymaganego szkole ... [+]

Instruktor Flight (FI) Kurs jest pierwszym i łatwiejszy sposób, aby dodać doświadczenie lotu do dziennika przed nałożeniem do Przewoźnika.

Po ukończeniu wymaganego szkolenia, Flight Instructor ocena pozwoli Ci działać jako instruktor, ucząc Groundschool i szkolenia Lot do innych uczniów.

Biorąc pracę instruktora w szkole Flight jest jednym z najlepszych możliwych sposobów budowania godzin, podczas szkolenia innych pilotów i skonsolidować swoje umiejętności latania w pracy wejścia w lotnictwie, które w tym samym czasie, pozwalają pozostawać w kontakcie rynek pracy Airline Pilot.

Barcelona Lot Szkoła jest autoryzowanym ośrodkiem przez Agencia Estatal de Seguridad Aérea pod EASA Part-FCL z liczbą ATO E-ATO-037, aby zapewnić szkolenie w powietrzu, z ponad 60-letnim doświadczeniem.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Flight School

Instrument Rating (IR) Celem kursu jest osiągnięcie rekwizyty edukacyjnych szkoły gruntu i instrukcji lotu, wiedzy i doświadczenia wymaganego w celu uzyskania IR (A) ocen ... [+]

Instrument Rating (IR) Celem kursu jest osiągnięcie rekwizyty edukacyjnych szkoły gruntu i instrukcji lotu, wiedzy i doświadczenia wymaganego w celu uzyskania IR (A) ocena klasy. Uczeń musi być posiadaczem PPL (A) lub CPL (A) uzyskanej licencji zgodnie z częścią FCL.

Pod koniec kursu, student musi wykazać wymagany poziom wiedzy do korzystania z uprawnień przyznanych posiadacza IR (A), jak działają jako PIC z jednosilnikowych lub samolotu wielosilnikowym lotów IFR w warunkach IMC Warunki meteorologiczne (instrument) w dół do decyzji Wysokość 200cm.

Wszystkie szkoły uziemienia muszą być obecni na miejscu, a uczniowie muszą uczestniczyć co najmniej 75% Klasa sesjach każdego przedmiotu w celu zakwalifikowania się do AESA (Agencia Estatal de Seguridad Aérea) egzaminów.... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Barcelona Flight School

Zintegrowany ATPL (A) Program jest oczywiście Airline Pilot Transportu uzupełniony MCK w Airbus A320 lub Beechcraft King Air B200, skierowane do tych, którzy są naprawdę ... [+]

Zintegrowany ATPL (A) Program jest oczywiście Airline Pilot Transportu uzupełniony MCK w Airbus A320 lub Beechcraft King Air B200, skierowane do tych, którzy są naprawdę poważne o uzyskanie pracy lotnicze.

Ten program jest ab-initio Kurs adresowany do wszystkich tych przyszłych pilotów, które chcą uzyskać CPL (licencja pilota komercyjny) z ME (Multi-engine) i IR (instrument) oceny wraz z wiedzy teoretycznej wymaganej do Licencji ATP ,

Ponadto w ramach programu, student zakończy MCK (koordynacja Wielu załogi) szkolenie wymagane do działania jako FO (First Officer) w wielu pilotażowego kategorii samolotów transportowych, niezbędnych w celu zatrudniony przez linię lotniczą, w naszych zakładach partnerskich ,... [-]

Hiszpania Barcelona
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
55 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku