Autonomous University of Madrid - Summer School of Economics and Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Letnia Szkoła Ekonomii i Biznesu Universidad Autónoma de Madrid (SSEB) to wyjątkowa okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty w jednym z najpiękniejszych i najbardziej tętniących życiem miast na świecie podczas studiów na uniwersytecie.

Zachęcamy do rozpoczęcia tej życiowej podróży, aby uzyskać nowe spojrzenie na studia, poznać nowych przyjaciół z całego świata, zanurzyć się w innej kulturze i odkryć coś nowego o sobie! Dołącz do ekskluzywnego 4-tygodniowego programu studiów, który oferuje niektóre z wysokiej jakości kursów UAM, wszystkie prowadzone w języku angielskim przez najlepszych profesorów i badaczy Wydziału Ekonomii UAM i Business Studies.

Letnia Szkoła Ekonomii i Biznesu jest skierowana do międzynarodowych i krajowych studentów pragnących wzbogacić się w naukę w zakresie zarządzania polityką ochrony środowiska, podatków środowiskowych, ekonomiki zmian klimatu, globalnego zarządzania marketingowego i innych nowatorskich dyscyplin ekonomicznych.

Universidad Autónoma de Madrid (UAM) jest jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie. Ranking QS Top 50 Under 50, który podkreśla najlepsze uniwersytety na świecie poniżej 50 lat, plasuje UAM jako numer 1 w Hiszpanii, # 3 w Europie i # 10 na świecie.

O UAM

UAM jest hiszpańskim liderem uniwersyteckim w dziedzinie badań. Kampus UAM, połączony z Hiszpańską Narodową Radą Badawczą (CSIC), został nominowany przez hiszpańskie Ministerstwo Edukacji i Nauki jako Campus of International Excellence.

UAM utrzymuje silne kontakty z Gminami, instytucjami, przedsiębiorstwami i organizacjami pozarządowymi oraz aktywnie wspiera przedsiębiorczość poprzez Centrum Inicjatyw Przedsiębiorczych.

Lokalizacje

Madryt

Address
C/ Francisco Tomás y Valiente, 5 · Universidad Autónoma de Madrid
28049 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania