Aula Creactiva

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o nas

Aula Creactiva to prywatna szkoła z własnym stopnia, specjalizujący się w twórczości, który oferuje programy akademickie dla ludzi, którzy chcą , aby być bardziej twórczy w obu ich kariery i życia. Nasze programy akademickie obejmują cztery obszary: Graphic Design, Web Design, Digital Marketing i Reklama kreatywności. Aula Creactiva jest teraz społeczność ponad 6000 studentów z ponad 20 krajów. Podpisał z ponad 600 firm staż umów i wykwalifikowanych specjalistów z ponad 500 firm.

Aula Creactiva to projekt zainicjowany w 2002 roku przez Santiago de la Quintana, którzy zostali dodawanie różnych specjalistów i nauczycieli, które sprawiają, że zespół z dużym doświadczeniem i dzielą tę samą wizję.

widok

Jako szkoła odniesienia w twórczości.

misja

Oferujemy wyspecjalizowane programy akademickie w kreatywnych ludzi, którzy chcą być bardziej twórczy w obu ich kariery i życiu

wartości

proaktywność

Bierzemy odpowiedzialność za przyczyna rzeczy się wydarzy i przenieść tę filozofię do naszych studentów. Minęliśmy działania pozytywnie działać na wszystkich sytuacjach mamy do czynienia codziennie. Bycie proaktywnym oznacza podejmowanie kontrolę nasze zachowanie aktywnie podejmuje inicjatywę w celu realizacji ciągłych ulepszeń w rozwoju naszej działalności.

WSPÓŁPRACA

W obliczu panującej konkurencyjności w naszym społeczeństwie, jesteśmy zobowiązani do współpracy. Wierzymy, że Udostępnianie i współpraca najwyższe i najbardziej szlachetne cele zostały osiągnięte.

ZMIANA ADAPTACJA

Nasz świat ciągle się zmienia. Elastyczność jest kluczem do interpretacji i wprowadzić zmiany, które zachodzą w organizacjach. Nasze programy akademickie są stale dostosowywane do ciągłych zmian doświadczanych przez coraz bardziej cyfrowym i zglobalizowanym świecie.

WZROST

rozwój osobisty jest projektem życia. Wierzymy, że wiedza musi być zawsze towarzyszy doświadczenie życiowe, które poszerza nasze horyzonty i czyni nas bardziej nienaruszoną, pełniejsze i szczęśliwsze ludzi.

RESPECT

Wierzymy w wzajemności i wzajemnego uznawania. Wierzymy w osoby i ich zdolność do swobodnego decydowania o swojej teraźniejszości i przyszłości. Czujemy głęboki szacunek dla wszystkich istot żyjących wokół nas i naszej planety, która jest naszym wspólnym domem.

PASJA

Chcemy żyć każdą chwilą, jakby to była ostatnia. Włożyliśmy wszystkie nasze entuzjazm w każdym działaniu bierzemy. Wierzymy, że pasja jest motorem, który napędza złudzenia i marzenia stają się rzeczywistością.

FOLIA

Foster kultura przejrzystości generuje szczere i trwałe relacje z naszymi studentami, naszych trenerów i naszych partnerów. Wszystkie nasze działania są oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

INNOWACJE

Jesteśmy zawsze czujny zintegrować nowe trendy w naszych programach i działaniach. Bez innowacji nie ma rozwoju, nie ma przyszłości. Wszystkie nasze kursy są aktualizowane co roku do wprowadzenia nowych koncepcji, pomysłów i technik.

WDZIĘCZNOŚĆ

Nasi uczniowie są niewyczerpanym źródłem pozytywnych doświadczeń. Doceniamy swoich postaw i działań, ponieważ oni zawsze mają pozytywny wpływ na nasze życie. Wierzymy, że wdzięczność jest głębokie i silne uczucie, które ułatwia relacje z wszystkich ludzi w naszym otoczeniu.

UCZCIWOŚĆ

Samokrytyka stoimy nasze błędy i szukać najskuteczniejszych sposobów ich przezwyciężenia, poprawiając wszystko, co jest konieczne i co powoduje zwiększenie satysfakcji naszych studentów, trenerów i partnerów.

ZOBOWIĄZANIE

Jesteśmy świadomi wpływu naszej działalności na ludzi, społeczności i naszej planety żyjemy. Więc staramy się wartość dodaną dla społeczeństwa przez naszych działań, rozpowszechnianie wartości i poszanowaniem środowiska naturalnego.

metodologia

W Aula Creactiva chcemy aby szkolić specjalistów i ludzi, ponieważ uważamy, że wykwalifikowany szkolenia nie opiera się wyłącznie na aspektach poznawczych, ale także w rozwoju postaw, umiejętności i zdolności, które pozwalają nam na lepsze zrozumienie siebie, budować zaufanie i odważą się szukać nowego sposoby robienia rzeczy.

Programy akademickie oferowane w Aula Creactiva oferują następujące zalety:

 • 100% zajęcia praktyczne
 • Nauczyciele z doświadczeniem w nauczaniu zarówno jako profesjonalny
 • Praca zespołowa i indywidualna
 • Doradztwo w zakresie tworzenia portfela pracy
 • Przeglądanie i analiza bieżących kampaniach
 • Dostęp do specjalistycznych publikacji
 • Informacje na temat konferencji, targów, festiwali i wystaw
 • Informacje o konkursach dla studentów
 • materiały dydaktyczne
 • blog informacyjny
 • spersonalizowany korepetycje
 • Jeden komputer dla każdego ucznia
 • Dostęp do Internetu
 • Zalecana bibliografia
 • dyplom
 • Torba praca dożywotnia
 • Konwencja praktyk biznesowych
 • Pień konferencje, dyrektorów artystycznych, filmowców, muzyków, fotografów ...

Lokalizacje

Madryt

Address
c/ Mejía Lequerica, 12 28004 Madrid España
28004 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Programy

Ta szkoła oferuje również: