The American College in Spain

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Otwarcie drzwi do lepszej przyszłości

Rozpocznij karierę uniwersytecką w Marbelli, przenieść do USA i uzyskać dyplom z akredytowanych amerykańskiego uniwersytetu.

Zalety systemu American University

Rozpocznij karierę uniwersytecką w Marbelli, przenieść do USA i uzyskać dyplom z akredytowanych uczelni amerykańskich

Uczestniczyć dwa lata swojego stopnia w Hiszpanii i zakończyć w USA zdobywając dyplom z amerykańskiego uniwersytetu

25 lat doświadczenia i ponad 12.000 studentów poświadcza powodzenie naszych programów.

Sukces systemu American University

Stopień z amerykańskiego uniwersytetu jest to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do miejsca pracy. Zwiększa ona również możliwości uzyskania wizy na pracę w USA, dając absolwentów możliwość zakwalifikowania się o wizę do pracy w Stanach Zjednoczonych.

Elastyczność i płynność

System uniwersytet USA jest znany ze swojej elastyczności w wielu aspektach. Jednym z najważniejszych punktów jest to, że pozwala studentom do ukończenia przez pierwsze 2 lata studiów przed koniecznością uznaniu ich głównych. System ten, znany jako 2 + 2, jest elementem odróżniającym akademickiego, ponieważ pozwala studentom, aby rozpocząć pierwsze dwa lata kursów kształcenia ogólnego dając im czas na decyzję swoją karierę. American College w Hiszpanii następuje tego samego modelu: studenci zaczynają swoje pierwsze dwa lata studiów w Marbelli, a następnie przenieść się do Ameryki Północnej, gdzie będą koncentrować się w zakresie swoich specjalizacji i uzyskania dyplomu. Proces ten ma zaletę, ponieważ pomaga studentów stopniowego dostosowania do języka amerykańskiego, stylu uczenia się i kultury, ale o niższej obciążenia finansowe w rodzinach.

Prestiż amerykańskiego Stopnia

American College w Hiszpanii (ACS) jest pierwszą uczelnią w Ameryce Północnej w Andaluzji. Położony w miejscowości Marbella (Málaga), Kolegium Amerykanin w Hiszpanii oferuje program nauczania opiera się na system uniwersytecki US. Studenci mogą rozpocząć się w Hiszpanii pierwsze dwa lata studiów, wypełniając swoje kursy kształcenia ogólnego wymaganych przez wszystkich amerykańskich uniwersytetach. Po zakończeniu tych dwóch lat, studenci są przenoszone do Ameryki Północnej (USA uniwersytecie lub innej uczelni w Europie, który oferuje północnoamerykańskiej systemu University), gdzie mogą zakończyć ich stopnia: BA (Bachelor of Arts), BBA (Bachelor of Business Administration) lub licencjata (Bachelor of Science).

  • Ponad 12.000 byłych uczniów z prawie 40 różnych narodowości zaufany w naszym programie.

W Północnej amerykańskiego systemu, studenci muszą wykonać szereg ogólnych kursów edukacyjnych w okresie pierwszych dwóch lat studiów, w szerokim zakresie dyscyplin, zanim oni osiedlić się w ich ostatecznym kolegium stopnia. Plan studiów USA opiera się na systemie modułowym zwanym kredytów, a uczniowie są oceniani przez system "Ciągła ewaluacja" która pozwala im wiedzieć, jakie są ich wyniki w nauce jest przez cały czas.

Po ukończeniu pierwszych dwóch lat (lub cztery semestry) i odpowiadające im kredyty, studenci będą mogli przenieść na uniwersytecie w USA, skąd będą one zakończyć ich stopnia. Jest to znane jako Program Transferu UniversityLub 2 + 2.

Prestiż po studiował na amerykańskim uniwersytecie w celu uzyskanie dostępu do międzynarodowego rynku pracy i możliwości uzyskania dalszych wiz pracy w Stanach Zjednoczonych, to zalety, które wznoszą się coraz częściej wśród zagranicznych studentów kiedykolwiek dni. USA zajmuje pierwsze miejsce jako wybranego miejsca dla studentów i uniwersytetów amerykańskich są uważane za najlepsze na świecie.

American College w Hiszpanii ułatwia dostęp do amerykańskiego systemu uniwersytetów i ośrodków swoje cele pl zapewniając swoim studentom kształcenie na najwyższym poziomie w otoczeniu, które sprzyja krytycznego myślenia jako podstawowego filaru jej powstania.

Marbella Campus

Wyposażenie Kolegium Amerykanin w Hiszpanii znajdują się w Marbella (Málaga) w strefie mieszkalnej w Sierra Blanca, w samym sercu dzielnicy Milla de Oro Costa del Sol. Marbella jest znany jako jeden z najpiękniejszych kosmopolitycznych miejsc w Europie. Położony jest nad brzegiem Morza Śródziemnego i tworzy kopię zapasową po górach, co gwarantuje, że mieszkańcy będą mieli stabilny klimat przez cały rok. Znajduje się mniej niż godzinę drogi od dworca kolejowego, a od lotniska w Maladze, która zapewnia mieszkańcom dostęp do większości stolic europejskich.

Nasz kampus ma sal wyposażonych w najnowsze osiągnięcia technologiczne, a przeznaczone są do mniejsze grupy, Umożliwiając doświadczenie w nauczaniu i życiu człowieka oraz stały nadzór dla studentów na Wydziale.

Głównym celem ACS jest dostarczenie studentom z przygotowaniem najlepiej akademickiego, intelektualnego i społecznego, dzięki czemu mogą oni integrować się do amerykańskiego systemu uniwersyteckiego, a przez to uzyskanie pożądanego stopnia. To z kolei pozwoli im rozwinąć pełny życia jako kompetentnych i zaangażowanych członków społeczeństwa globalnego.

Obudowa

American College w Hiszpanii pomaga swoim uczniom i ich rodzinom w celu ustalenia różnych opcji mieszkaniowych, zwłaszcza dla tych, którzy nie są rezydentami Costa del Sol. Dział administracji i usług pomocy dla studentów naszej uczelni może pomóc w poszukiwaniu i wynajmie mieszkań, wynajem mieszkania z rodzin w okolicy, lub pobyt w hotelach w regionie.

Sport i aktywny wypoczynek

Dzięki umowie między ACS i Manolo Santana rakiety Club, studenci mogą ćwiczyć i grać wiele różnych zajęć sportowych, w tym: tenis, badminton, ogólnej sprawności fizycznej, pływanie i sztuk walki. Klub, którego założycielem jest Manolo Santana, byłego Wimbledon, US Open i Rolland Garros mistrz ma 6 kortów tenisowych, 4 racquetballa tenisowe, centrum fitness, siłownia, aerobik arena, basen i restauracja / kawiarnia.

Lokalizacje

Marbella

Address
Centro Comercial Le Village Carretera de Istán, km1
29602 Marbella, Andaluzja, Hiszpania

Davie

Address
3501 Davie Rd,
FL 33314 Davie, Floryda, Stany Zjednoczone