Przeczytaj oficjalny opis

Otwarcie drzwi do lepszej przyszłości

Rozpocznij karierę uniwersytecką w Marbelli, przenieść do USA i uzyskać dyplom z akredytowanych amerykańskiego uniwersytetu.

Zalety systemu American University

Rozpocznij karierę uniwersytecką w Marbelli, przenieść do USA i uzyskać dyplom z akredytowanych uczelni amerykańskich

Uczestniczyć dwa lata swojego stopnia w Hiszpanii i zakończyć w USA zdobywając dyplom z amerykańskiego uniwersytetu

25 lat doświadczenia i ponad 12.000 studentów poświadcza powodzenie naszych programów.

Sukces systemu American University

Stopień z amerykańskiego uniwersytetu jest to świetny sposób, aby uzyskać dostęp do miejsca pracy. Zwiększa ona również możliwości uzyskania wizy na pracę w USA, dając absolwentów możliwość zakwalifikowania się o wizę do pracy w Stanach Zjednoczonych.

Elastyczność i płynność

System uniwersytet USA jest znany ze swojej elastyczności w wielu aspektach. Jednym z najważniejszych punktów jest to, że pozwala studentom do ukończenia przez pierwsze 2 lata studiów przed koniecznością uznaniu ich głównych. System ten, znany jako 2 + 2, jest elementem odróżniającym akademickiego, ponieważ pozwala studentom, aby rozpocząć pierwsze dwa lata kursów kształcenia ogólnego dając im czas na decyzję swoją karierę. American College w Hiszpanii następuje tego samego modelu: studenci zaczynają swoje pierwsze dwa lata studiów w Marbelli, a następnie przenieść się do Ameryki Północnej, gdzie będą koncentrować się w zakresie swoich specjalizacji i uzyskania dyplomu. Proces ten ma zaletę, ponieważ pomaga studentów stopniowego dostosowania do języka amerykańskiego, stylu uczenia się i kultury, ale o niższej obciążenia finansowe w rodzinach.

Prestiż amerykańskiego Stopnia

American College w Hiszpanii (ACS) jest pierwszą uczelnią w Ameryce Północnej w Andaluzji. Położony w miejscowości Marbella (Málaga), Kolegium Amerykanin w Hiszpanii oferuje program nauczania opiera się na system uniwersytecki US. Studenci mogą rozpocząć się w Hiszpanii pierwsze dwa lata studiów, wypełniając swoje kursy kształcenia ogólnego wymaganych przez wszystkich amerykańskich uniwersytetach. Po zakończeniu tych dwóch lat, studenci są przenoszone do Ameryki Północnej (USA uniwersytecie lub innej uczelni w Europie, który oferuje północnoamerykańskiej systemu University), gdzie mogą zakończyć ich stopnia: BA (Bachelor of Arts), BBA (Bachelor of Business Administration) lub licencjata (Bachelor of Science).

  • Ponad 12.000 byłych uczniów z prawie 40 różnych narodowości zaufany w naszym programie.

W Północnej amerykańskiego systemu, studenci muszą wykonać szereg ogólnych kursów edukacyjnych w okresie pierwszych dwóch lat studiów, w szerokim zakresie dyscyplin, zanim oni osiedlić się w ich ostatecznym kolegium stopnia. Plan studiów USA opiera się na systemie modułowym zwanym kredytów, a uczniowie są oceniani przez system "Ciągła ewaluacja" która pozwala im wiedzieć, jakie są ich wyniki w nauce jest przez cały czas.

Po ukończeniu pierwszych dwóch lat (lub cztery semestry) i odpowiadające im kredyty, studenci będą mogli przenieść na uniwersytecie w USA, skąd będą one zakończyć ich stopnia. Jest to znane jako Program Transferu UniversityLub 2 + 2.

Prestiż po studiował na amerykańskim uniwersytecie w celu uzyskanie dostępu do międzynarodowego rynku pracy i możliwości uzyskania dalszych wiz pracy w Stanach Zjednoczonych, to zalety, które wznoszą się coraz częściej wśród zagranicznych studentów kiedykolwiek dni. USA zajmuje pierwsze miejsce jako wybranego miejsca dla studentów i uniwersytetów amerykańskich są uważane za najlepsze na świecie.

American College w Hiszpanii ułatwia dostęp do amerykańskiego systemu uniwersytetów i ośrodków swoje cele pl zapewniając swoim studentom kształcenie na najwyższym poziomie w otoczeniu, które sprzyja krytycznego myślenia jako podstawowego filaru jej powstania.

Marbella Campus

Wyposażenie Kolegium Amerykanin w Hiszpanii znajdują się w Marbella (Málaga) w strefie mieszkalnej w Sierra Blanca, w samym sercu dzielnicy Milla de Oro Costa del Sol. Marbella jest znany jako jeden z najpiękniejszych kosmopolitycznych miejsc w Europie. Położony jest nad brzegiem Morza Śródziemnego i tworzy kopię zapasową po górach, co gwarantuje, że mieszkańcy będą mieli stabilny klimat przez cały rok. Znajduje się mniej niż godzinę drogi od dworca kolejowego, a od lotniska w Maladze, która zapewnia mieszkańcom dostęp do większości stolic europejskich.

Nasz kampus ma sal wyposażonych w najnowsze osiągnięcia technologiczne, a przeznaczone są do mniejsze grupy, Umożliwiając doświadczenie w nauczaniu i życiu człowieka oraz stały nadzór dla studentów na Wydziale.

Głównym celem ACS jest dostarczenie studentom z przygotowaniem najlepiej akademickiego, intelektualnego i społecznego, dzięki czemu mogą oni integrować się do amerykańskiego systemu uniwersyteckiego, a przez to uzyskanie pożądanego stopnia. To z kolei pozwoli im rozwinąć pełny życia jako kompetentnych i zaangażowanych członków społeczeństwa globalnego.

Obudowa

American College w Hiszpanii pomaga swoim uczniom i ich rodzinom w celu ustalenia różnych opcji mieszkaniowych, zwłaszcza dla tych, którzy nie są rezydentami Costa del Sol. Dział administracji i usług pomocy dla studentów naszej uczelni może pomóc w poszukiwaniu i wynajmie mieszkań, wynajem mieszkania z rodzin w okolicy, lub pobyt w hotelach w regionie.

Sport i aktywny wypoczynek

Dzięki umowie między ACS i Manolo Santana rakiety Club, studenci mogą ćwiczyć i grać wiele różnych zajęć sportowych, w tym: tenis, badminton, ogólnej sprawności fizycznej, pływanie i sztuk walki. Klub, którego założycielem jest Manolo Santana, byłego Wimbledon, US Open i Rolland Garros mistrz ma 6 kortów tenisowych, 4 racquetballa tenisowe, centrum fitness, siłownia, aerobik arena, basen i restauracja / kawiarnia.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

The American College in Spain

GED (General Educational Development) jest test biegłości Szkoła że ocena 5 obszarów wiedzy studenta: badania społeczne, nauka, pisanie i czytanie, gramatyki i matematyki ... [+]

GED Program - General Educational Development

GED (General Educational Development) jest test biegłości Szkoła że ocena 5 obszarów wiedzy studenta: Nauki społeczne, nauka, pisanie i czytanie, gramatyka i matematyka, Składa się ona z serii 5 testów, które pokazują, że po minięciu student spełnia wymagania Wymagania edukacji szkolnej w Stany Zjednoczone Ameryki. Po zakończeniu student otrzyma dyplom GED.

GED jest interesującym i wysoce zalecana opcja dla tych studentów, którzy nie ukończyli studiów wtórnym poziomie i chcą korzystać z uniwersytetu amerykańskiego, w celu uzyskania Stopień naukowy.

American College oferuje kursy w Hiszpanii, które mają na celu przygotowanie studentów do zdania egzaminu GED.... [-]

Hiszpania Marbella Stany Zjednoczone Davie
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American College in Spain

Michael Campbell jest głównym mistrzem i żywotność członkiem European Tour. W wieku 7 lat zaczął grać w golfa na polu golfowym Patea w Nowej Zelandii w 1988 roku, Nowa Ze ... [+]

Program Golf MICHAEL CAMPBELL

2005 US OPEN CHAMPION

Michael Campbell jest głównym mistrzem i żywotność członkiem European Tour. W wieku 7 lat zaczął grać w golfa na polu golfowym Patea w Nowej Zelandii w 1988 roku, Nowa Zelandia Campbell reprezentowana w różnych międzynarodowych zawodach amatorskich, w tym zwycięstwie zespół w 1992 Eisenhower Trophy. On również zdobył Nowa Południowa Walia amatorskich i Australian Amateur przed włączeniem zawodowe w 1993 r. W 1995 roku zdobył Alfred Dunhill Masters, a Johnnie Walker Classic, w 1999 roku.

W 2000 roku zajął czwarte miejsce na European Tour Order of Merit i wygrał PGA Tour of Order Australii za Zasługi z wygranych w New Zealand Open, Masters Ericsson i Heineken Classic. Obronił Heineken Klasyczne trofeum w 2001 roku i ponownie zakończył się w pierwszej dziesiątce na European Tour Order of Merit w 2002 zwycięstw w Smurfit European Open i Nissan Irish Open.... [-]

Hiszpania Marbella
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American College in Spain

American College w Hiszpanii osiągnęła porozumienie o współpracy z Bobbym Lennon, gdzie będzie pełnić funkcję dyrektora Programu Soccer. ... [+]

Program Piłki Nożnej

American College w Hiszpanii osiągnęła porozumienie o współpracy z Bobbym Lennon, gdzie będzie pełnić funkcję dyrektora Programu Soccer. W 1993 roku, Lennon założył Richmond Kickers, a USL Profesjonalne Division 2 klub, gdzie pełnił funkcję prezesa i trenera. W 1995 Kickers był pierwszym amerykańskim zespołem, który wygra "podwójny", wygrywając zarówno US Open Cup i PDL National Championship.

W 1997 Bobby Lennon sprzedał Richmond Kickers i stworzył Virginia Kickers, pierwszy w historii program mieszkaniowy prep College w Stanach Zjednoczonych. Virginia Kickers znajdowały się w Harrisonburg, Va., W którym student-sportowcy szkoły uczestniczyli w Blue Ridge Community College podczas odtwarzania starszych gier League w Nowym Jorku i okolicy Waszyngtonu. Lennon przeniósł program do Palm Beach County na Florydzie w 1999 roku i została zmieniona na Palm Beach Pumas.... [-]

Hiszpania Marbella
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American College in Spain

Z ponad 85-letnim doświadczeniem, UNHS jest ekspertem w dostarczaniu wysokiej jakości średnie wykształcenie dla studentów i szkół na całym świecie. UNHS jest akredytowany ... [+]

Program University of Nebraska Szkoła

Zagraniczni studenci mogą zdobyć dyplom nas z uznanym, w pełni akredytowany US liceum

American College w Hiszpanii oferuje University of Nebraska High School Program, w którym studenci mogą zakończyć swoje ostatnie 2 lata liceum w / ustawienia miejscu online.

o UNHS

Z ponad 85-letnim doświadczeniem, UNHS jest ekspertem w dostarczaniu wysokiej jakości średnie wykształcenie dla studentów i szkół na całym świecie.

UNHS jest akredytowany przez zaawansowanych oraz Departament Edukacji Nebraska, a jej kursy są wspierane przez certyfikowanych nauczycieli. Kursy podstawowe są również NCAA zatwierdzone, co oznacza, że ​​uczelnie w całym kraju zaakceptować i przestrzegać UNHS dyplom.... [-]

Hiszpania Marbella Stany Zjednoczone Davie
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Czytaj więcej po polsku

Powiązany program

The American College in Spain

. ... [+]

.

[-]
Hiszpania Marbella Stany Zjednoczone Davie
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American College in Spain

Program Transferu Uniwersytet oferowane przez American College w Hiszpanii pozwala studentom, aby rozpocząć swoje pierwsze dwa lata studiów w naszym ośrodku uniwersytecki ... [+]

Associate Degree w Komunikacji (Transfer) Program Transferu University (2 + 2)

Program Transferu Uniwersytet oferowane przez American College w Hiszpanii pozwala studentom, aby rozpocząć swoje pierwsze dwa lata studiów w naszym ośrodku uniwersyteckim Marbella poprzez dużą część podstawowych kursów wymaganych do licencjat przez amerykańskich uniwersytetów.

Po tych pierwszych dwóch lat zostały zakończone w Hiszpanii, uczniowie będą przesyłać swoje kredyty na uniwersytecie w USA, gdzie będą one zakończyć swoje ostatnie dwa lata studiów i zarabiania Studia licencjackie.

System ten, znany jako 2 + 2, jest elementem akademickiej różnicowania ponieważ pozwala studentom uczyć się od dwóch lat w Hiszpanii i kolejne dwa lata w Ameryce Północnej, ale z wielką korzyścią dla otrzymania stopnia na uniwersytecie w USA (gdzie student ukończy te ostatnie dwa lata). Zaletą metody 2 + 2 jest to, że pozwala studentom stopniowo dostosowywać do amerykańskiego systemu edukacyjnego i języka, z znacznie mniejsze obciążenie finansowe dla uczniów i ich rodzin.... [-]

Hiszpania Marbella Stany Zjednoczone Davie
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The American College in Spain

Program Transferu Uniwersytet oferowane przez American College w Hiszpanii pozwala studentom, aby rozpocząć swoje pierwsze dwa lata studiów w naszym ośrodku uniwersytecki ... [+]

Associate Degree in Business (Transfer) Program Transferu University (2 + 2)

Program Transferu Uniwersytet oferowane przez American College w Hiszpanii pozwala studentom, aby rozpocząć swoje pierwsze dwa lata studiów w naszym ośrodku uniwersyteckim Marbella poprzez dużą część podstawowych kursów wymaganych do licencjat przez amerykańskich uniwersytetów.

Po tych pierwszych dwóch lat zostały zakończone w Hiszpanii, uczniowie będą przesyłać swoje kredyty na uniwersytecie w USA, gdzie będą one zakończyć swoje ostatnie dwa lata studiów i zarabiania Studia licencjackie.

System ten, znany jako 2 + 2, jest elementem akademickiej różnicowania ponieważ pozwala studentom uczyć się od dwóch lat w Hiszpanii i kolejne dwa lata w Ameryce Północnej, ale z wielką korzyścią dla otrzymania stopnia na uniwersytecie w USA (gdzie student ukończy te ostatnie dwa lata). Zaletą metody 2 + 2 jest to, że pozwala studentom stopniowo dostosowywać do amerykańskiego systemu edukacyjnego i języka, z znacznie mniejsze obciążenie finansowe dla uczniów i ich rodzin.... [-]

Hiszpania Marbella Stany Zjednoczone Davie
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku