Academia de Mercados

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DLACZEGO RYNKI Academy?

Akademia rynków wynika z doświadczeń tworzącego przedsiębiorców przez lata OSTC, wielonarodowa Prop-Trading, która specjalizuje się w inwestowaniu w kapitał własny różnych rynkach na całym świecie.

Akademia rynki cele, formy poprzez własny system dla wszystkich zainteresowanych na rynkach finansowych oraz obrotu, bez magicznych formuł, opartą na solidnym doświadczeniem w branży.

„JESTEŚMY HANDLOWCY którą HANDLOWCY”

Nasi nauczyciele są profesjonalni gracze, którzy połączyli swoje doświadczenie na rynku w różnych produktów i strategii, zainteresowanie nauczaniu tych, którzy chcą dowiedzieć się, oferując kompleksowe programy szkoleniowe, dzięki czemu można być również sukces jako przedsiębiorca.

CO jest nasza filozofia?

Z biegiem lat, stworzyliśmy nasz własny system edukacji do zatrudniania nowych absolwentów do OSTC studentów. Zapewniamy szkolenia, zarówno teoretyczne jak i praktyczne, w wielu różnych rynkach międzynarodowych poprzez naszych „laboratoriach handlowych”.

Oprócz aspektów technicznych, nasze szkolenia obejmuje głównie zarządzanie ryzykiem i psychologii handlu.

„FORMAMOS kupcy TE utworzona w celu CIEBIE”

DLACZEGO RYNKI AKADEMIA INNEJ?

ADM nie jest akademia więcej. W naszym modelu przywiązujemy wagę do psychologii handlu i zarządzania ryzykiem jako filarów sukcesu naszych handlowców, ponieważ jest tak ważne, aby nauczyć się wygrać i nauczyć się zarządzać i zakładamy ewentualnych strat.

Nasze pismo jest zaufanie przyznane przez międzynarodową grupę obrotu do tworzenia własnych handlowców.

Oferujemy szkolenia w którym student musi nauczyć bezpieczeństwa i pracować w małych grupach, głównie praktyk oraz zajęć niestandardowych i oferowanie gwarantowany powrót do uczestnictwa dowolnego kursu jeśli uważasz konieczne.

Pamiętam UCZESTNICZYĆ MOŻESZ dowolnego kursu, w którym podpisali się tak często, jak * brak kosztów.

* W zależności od dostępności.

„Nasze zaangażowanie jest uczyć się we własnym tempie”

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Obrót zawodowy (I poziom)

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid Seville Spain Online + 3 więcej

W tym kursie można nauczyć się działać w zupełnie niepraktyczne. Zaczynając od podstaw, poziom wiedzy i stosowania instrumentów handlowych, które będą wykonywać codzienne operacje z różnymi produktami zostanie osiągnięty. [+]

Wprowadzenie

W tym kursie można nauczyć się działać w sposób w pełni praktykować. Zaczynając od podstaw, poziom wiedzy i stosowania instrumentów handlowych, które będą wykonywać codzienne operacje z różnymi produktami zostanie osiągnięty.

Podczas kursu będziesz mieć dostęp do platformy transakcyjnej osobistej, z którymi można komunikować się z rynkiem w czasie rzeczywistym, w naszym pokoju handlu z profesjonalnych handlowców.

Celem kursu

Celem kursu jest zaoferowanie zawodowe i praktyczne szkolenie na działania, specyficznej terminologii, analizy technicznej, stosowania oprogramowania handlowego i psychologii handlu, wszystko skupia się na rynku terminowym i forex.... [-]


Profesjonalny handlową z opcji (poziom I)

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 10 dni Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid Seville + 1 więcej

W tym kursie dowiesz się w handlu na rynku opcji całkowicie praktyczny sposób. Zaczynając od podstaw, poziom wiedzy i wykorzystania możliwości finansowych, które oceni możliwości, że produkty te oferują usługi zarządzania portfelem i zostanie osiągnięty operacji handlowych. [+]

Wprowadzenie

W tym kursie dowiesz się w handlu na rynku opcji w sposób w pełni praktykować. Zaczynając od podstaw, poziom wiedzy i wykorzystania możliwości finansowych, które oceni możliwości, że produkty te oferują usługi zarządzania portfelem i zostanie osiągnięty operacji handlowych.

Podczas kursu będziesz mieć dostęp do platformy transakcyjnej osobistej, z którymi można komunikować się z rynkiem w czasie rzeczywistym, w naszym pokoju handlu z profesjonalnych handlowców.

Celem kursu

Celem kursu jest szkolenie, które pozwala studentom osiągnąć szeroką wiedzę handlu z opcjami, pogłębienie zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne. Wszystko towarzyszą ćwiczenia praktyczne w czasie rzeczywistym na naszych obiektach handlowych.... [-]


Profesjonalny i techniczny analiza Chartist (I poziom)

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu Otwarta rekrutacja Hiszpania Madrid Spain Online + 2 więcej

W tym kursie będziesz osiągnąć poziom profesjonalny w interpretacji i stosowania analizy technicznej Chartist. W tym samym będziesz miał dostęp do osobistej platformie transakcyjnej, z którymi można komunikować się z rynkiem w czasie rzeczywistym, w sali notowań z profesjonalnych handlowców. [+]

Wprowadzenie

W tym kursie będziesz osiągnąć poziom profesjonalny w interpretacji i stosowania analizy technicznej Chartist. W tym samym będziesz miał dostęp do osobistej platformie transakcyjnej, z którymi można komunikować się z rynkiem w czasie rzeczywistym, w naszym pokoju handlu z profesjonalnych handlowców.

Celem kursu

Celem kursu jest zdobyć szeroką wiedzę w sprawie funkcjonowania analizy technicznej Chartist teorie, strategie, analizy trendów, zmiana lub dane ciągłości i wskaźniki wyprzedzające. Wszystko towarzyszy ćwiczenia praktyczne w czasie rzeczywistym w naszych obiektach handlowych.

Do tych których może to dotyczyć?

Kurs jest otwarty dla każdego, kto chce uzyskać dokładny, profesjonalny i praktyczny analiza techniczna i wykresów, idealny dla tych, którzy mają ogólną wiedzę z zakresu handlu lub którzy chcą zagłębić się w tych narzędzi analitycznych.... [-]