ALICANTE – ELE USAL

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

playa

Alicante mieści jeden z Hiszpański Szkoły językowe na Uniwersytecie w Salamance (ELE USAL)Najstarszy uniwersytet w Hiszpanii, światowy lider w dziedzinie nauczania i testowania hiszpańskiego jako języka obcego.

Alicante, znany na całym świecie jako „la millor terreta Del Mon” (dosłownie, najlepszym miejscem na ziemi) jest dynamiczne i otwarte miasto położone w tak zwanym „Costa Blanca”, w południowo-wschodniej Hiszpanii. Z populacją niemal 400 tysięcy mieszkańców, miasto jest idealnym miejscem, aby nauczyć się hiszpańskiego i zanurzyć się w kulturze hiszpańskiej. Będziesz zakochać się w naszych długich słonecznych dni, naszych pięknych plaż, naszego jedzenia ekscytujące sceny, naszego legendarnego nocnego, a przede wszystkim z naszych gościnnych ludzi i szerokiej oferty kulturalnej i wypoczynku.

zniszczyć

ELE USAL Alicante znajduje się w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut od plaży, starego miasta i dzielnicy handlowej i rozrywkowej. Nasza Szkoła oferuje szeroką gamę kursów dla osób zainteresowanych w nauce, poprawę i oficjalnie poświadczający ich znajomość hiszpańskiego.

Z gwarancją doskonałości Uniwersytecie w Salamance, można studiować w Alicante, tętniącej życiem, przyjaznej i wielokulturowym mieście pełnym historii nad Morzem Śródziemnym. Cieszymy się na spotkanie z Wami!

ELE USAL Alicante jest centrum egzaminacyjnym dla BULATS i SIELE, współpracując środka Instituto Cervantes i centrum szkoleniowe Fundacji Trójstronnej.

generał

Lokalizacje

Alicante

Address
Rambla Méndez Núñez, 37
Entreplanta

03002 Alicante, Wspólnota Walencji, Hiszpania