Georgian Aviation University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

historia

Gruzja ma duże tradycje w przemyśle lotniczym. Silne lotnictwo siła i rozwoju warunkiem wstępnym kraju. Dokładnie ta okoliczność stała się podstawową przyczyną powstania lotnictwa instytutu naukowo-edukacyjnego w 1992 roku. Instytut ten został opracowany w strukturze Politechnika Gruziński.

W 2005 roku, na podstawie decyzji rządowej, Instytut Lotnictwa Politechniki oddzielone od gruzińskiego i otrzymał akredytację Ministerstwa Edukacji i Nauk Gruzji. Stało się niezależna Gruziński Uniwersytet Lotnictwa. W ciągu tych lat nasza uczelnia wyszkoliła wiele pilotów i specjalistów w dziedzinie lotnictwa. Większość z nich jest zatrudnionych w sektorze lotnictwa cywilnego i wojskowego.

Obecnie uczelnia ma silnej bazy materialno-technicznej, komfortowe laboratoria szkoleniowe, Telavi Airport, który jest dobrze wyposażony do szkolenia lotniczego, samoloty Cessna 152, Piper Seneca, A-22, An-28, Boeing 737-200 i FNPT II MCC symulatora lotu , co jest istotne ze standardami EASA.

Gruziński Uniwersytet Lotnictwa Jest to organizacja partnerska w ramach projektu Erasmus Mundus aktywny. Według tego projektu studenci Uczelni mogą brać udział w programach wymiany z uczelniami z krajów europejskich. Studenci z zagranicy są również studia tutaj. Jest to bardzo ważne, że absolwenci z powodzeniem pracują w różnych firmach, a większość z nich pracuje na stanowiskach kierowniczych. Pracują w portach lotniczych, firm powietrznych, sił zbrojnych oraz w wielu innych konstrukcjach.

Uniwersytet doświadczył pracowników i profesorów. To właśnie ich wkład, że nasza uczelnia posiada akredytację Ministerstwa Edukacji i Nauki Gruzji, który daje prawo do specjalisty lotnictwa pociągu wszystkich poziomach:

Lot Eksploatacja statku powietrznego (Pilot komercyjne) eksploatacja techniczna samolotów eksploatacja techniczna awioniki samolotów i systemów elektrycznych Air Zarząd Transportu etc

MISJA

Gruziński Uniwersytet Lotnictwa Przyznaje podstawowych zasad procesu bolońskiego i wykonuje swoją działalność zgodnie z przepisami wyższego Gruzji. Uniwersytet bierze odpowiedzialność za zapewnienie właściwego przeszkolenia i standardów edukacyjnych istotnych dla interesów narodowych. Na podstawie tych norm, misja gruzińskiego Aviation University jest przedstawienie współczesnych działań edukacyjnych i naukowo-badawczych w dziedzinie szkolnictwa wyższego, które będą zorientowane na zapotrzebowanie społeczeństwa i krajów rozwijających się. Działania będą wyrażone w przygotowanie wykwalifikowanego personelu w dziedzinie lotnictwa w kilku kierunkach: eksploatacji lotniczej, inżynierii i zarządzania.

Głównym celem Akademii jest prowadzenie działalności szkolnictwa wyższego i badań naukowych. Uniwersytet prowadzi wszystkie poziomy programów edukacyjnych w akademickiego szkolnictwa wyższego.

Zadania i cele Uniwersytetu jest rozwijanie i oferta społeczeństwo, taki proces Szkolnictwa Wyższego, który stanowi:

Realizacja potencjału osoby w każdym calu. Szkolenie wysoko wykwalifikowanych i konkurencyjnych personelu, który będzie odpowiedni dla rynku pracy, uznając uniwersalne ideały, z poszanowaniem wartości demokratycznych i zapewnienie ochrony praw człowieka i wolności. wolności akademickiej dla profesorów i nauczycieli, zapewniając odpowiednie warunki dla badań naukowych i wspieranie wzrostu kwalifikacji. Opracowanie strategii współpracy międzynarodowej, w celu prowadzenia programów wymiany studentów, profesorów i nauczycieli.

Lokalizacje

Tbilisi

Address
Ketevan Tsamebuli ave. № 16
0103 Tbilisi, Tbilisi, Gruzja