Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do Superior Air.

Nasza firma specjalizuje się w Samolot i transfer helikopterem, a także ma wysoką reputację szkoły w locie do stałej i obrotowej skrzydła. Superior Air prowadzi własny Część 145 organizacji konserwacji i jest autoryzowanym dealer śmigłowców Robinson. Superior powietrza jest również upoważniony prace lotnicze ze znacznym doświadczeniem w różnych projektach, takich jak fotografia lotnicza, filmowanie i zewnętrznych operacji cargo.

Nasz Flight Operations Manager i właściciel firmy Pan Elias Sofianos posiada 35 letnie doświadczenie w lotnictwie jako pilot myśliwca, instruktora i egzaminatora lotu. On również ma 22.500 godzin lotu bezwypadkowy i ustalił wysokie standardy organizacji lotu z wysokim zakresie w zakresie bezpieczeństwa.

Ciągłe szkolenia naszych pracowników, aby spełnić najwyższe standardy europejskie to "musi" dla nas. Wszyscy piloci są często oceniane przez naszych pracowników, a także jakości Hellenic Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Nasze doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa jest znaczącym czynnikiem w wyborze Superior Air.

Więc, dlaczego należy wybrać Superior Air?

 • Posiadamy certyfikaty i latać według najnowszych surowych rozporządzeń europejskich.
 • Jesteśmy właścicieli, piloci i mechanicy więc mamy absolutną kontrolę nad naszą firmą.
 • Prowadzimy własny zakład konserwacji zgodnie z normami europejskimi EASA 145.
 • Prowadzimy własne CAMO (ciągła zdatnością do lotu i zarządzanie).
 • Stale szkolić i oceniać nasze pilotów z najsurowszymi normami europejskimi.
 • Pojawi się na pokładzie śmigłowca bardzo dobrze utrzymany w doskonałym stanie.
 • Nasi piloci mają głęboką wiedzę na temat tej pracy.
 • Mamy pasję do lotnictwa.
 • Wiemy, że każdy ukryty zakątek tego kraju.
StockSnap_Q49FJUUYDB

Wartości Firmy

Obsługa latającej maszyny jest skomplikowana.

Firma musi wydać ogromne sumy na szkolenie personelu, inwestowanie w części zamienne i obsługę techniczną, aby utrzymać flotę w powietrzu. Jedynym sposobem na zmniejszenie kosztów jest "cięcie narożników", metoda sprawdzona w przypadku BEZPIECZEŃSTWA. Nigdy nie stosujemy się do tych praktyk w Superior Air, chociaż czasami sprawia, że ​​nie jesteśmy "konkurencyjni" na otwartym rynku. Wolimy radzić sobie z klientami, którzy rozumieją, za co płacą i dlaczego. Wszystkie nasze samoloty są utrzymywane zgodnie ze specyfikacją producenta i są kontrolowane według najnowszych ścisłych rozporządzeń europejskich. Oczywiście nie jest łatwo dla każdego pasażera kontrolować stan latającej maszyny, zwłaszcza gdy znajduje się ona w odległości setek lub tysięcy kilometrów. Ale komentarze klientów, informacje o bezpieczeństwie, ogólny stan floty i skuteczność pracowników to niektóre z pierwszych wskazań poziomu i wartości przedsiębiorstwa. Podczas wyszukiwania rezerwacji lot musisz mieć pewność co do niektórych rzeczy ... Czy to jest prawdziwa firma z aktywnym i prawdziwym certyfikatem przewoźników lotniczych czy po prostu miłą stroną internetową? Gdzie są pracownicy tej firmy?

Zachęcamy do wzięcia udziału w wycieczce w naszej witrynie internetowej, a następnie łatwe do zrozumienia, za co płacisz.

Superior Air jest najszybciej rozwijającą się firmą General Aviation w Grecji, obsługującą największą flotę statków powietrznych oraz kilka firm na świecie dysponujących infrastrukturą, personelem i infrastrukturą, aby być licencjonowanym Operatorem Lotniczym (AOC), Akademią Szkolenia Lotniczego ( ATO), organizacji zajmującej się obsługą części 145 i CAMO (Continuous Airworthiness Management Organisation), Operatora Lotniczego oraz centrum serwisowego i dealerskiego dla różnych głównych producentów, takich jak śmigłowce Robinson i Piaggio Aerospace.

Nasze doświadczenia na rynku lotniczym przez te wszystkie lata doprowadziły nas do jednego istotnego wniosku "Otrzymujesz to, za co płacisz i nie ma ceny, jaką możesz zabezpieczyć".

Kristopher-allison-249993

Udogodnienia

Nasze obiekty są dogodnie zlokalizowane na lotnisku General Aviation w Megara. Superior Air oferuje doskonałe warunki dla wszystkich studentów, partnerów i przyjaciół:

 • Nowo wybudowane biura i sale lekcyjne
 • Symulator lotu
 • Przestronny salon i jadalnia ze wszystkimi wygodami
 • Sale szkolne wyposażone w komputery PC, tablice rozdzielcze, projektory, odtwarzacze wideo, mapy ścienne i stół, Klimatyzacja.
 • Obszar konserwacji
 • Sklepy Części zapasowych
 • Biuro Operacyjne
 • Obszar Planowania
 • Biuro Administracyjne
 • Pokoje krótkometrażowe
 • WC prysznice
 • Darmowe Wi-Fi w całym hangarze i biurach
 • Darmowy parking
Asaf-r-93851
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Superior Air

Celem kursu modułowego dla licencji pilota handlowego jest szkolenie licencjodawców pilota PPL (H) lub ICAO / JAA do poziomu biegłości koniecznego do prowadzenia helikopt ... [+]

Nasz Kurs modułowy ATPL Ma na celu zaoferować szkolenie na wysokim poziomie dla studentów pragnących stać się profesjonalnymi pilotami kończącymi szkolenie jako osobnymi modułami. Ten kurs jest zwykle preferowane od osób, które chcą mieć możliwość kształcenia na odległość w szkoleniu gruntu i / lub nie mają czasu, aby pójść za zintegrowany program, który jest bardziej wymagający. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, aby rozpocząć ten kurs.

Korzystanie nowoczesny sprzęt i statki, Superior Air zapewni szkolenie na najwyższym poziomie, aby promować swój nadchodzący karierę w lotnictwie. Jeśli wnioskodawca jest posiadaczem PPL lub brak licencji JAA, odpowiedniego kursu modułowego do licencji CPL, IR, ME, MCK, Noc Kwalifikacje i ATPL Theory ma być przestrzegane. Wnioskodawcy ubiegający się o tym oczywiście mieć wybór między mieszkalnych i kształcenie na odległość kursy szkolenia teoretycznego. Po zakończeniu kursu będzie nasz modułowe CPL trzymasz licencji pilota komercyjnego (A), Multi Silnik klasę (ME), Instrument Rating (IR) oraz kredyt ATPL Theory.... [-]

Grecja Megara
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
18 - 36 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Superior Air

Nasz ATPL zintegrowany kurs jest przeznaczony do zaoferowania, wysokiego poziomu szkoleń dla studentów, którzy chcą stać się profesjonalnych pilotów, tylko w jednym roku. ... [+]

Nasz Kurs zintegrowany ATPL Ma na celu zaoferować szkolenie na wysokim poziomie dla studentów pragnących stać się profesjonalnymi pilotami tylko w jednym roku. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, aby rozpocząć ten kurs. Korzystanie z state-of-the-art sprzęt i statki, Superior Air zapewni szkolenie na najwyższym poziomie, aby promować swój nadchodzący karierę w lotnictwie.

Kiedy skończysz nasze Kurs zintegrowany ATPL Będziesz posiadał komercyjną licencję pilota CPL (A), ocenę wielośladową (ME), ocenę instrumentu (IR) oraz kredyt na teorii ATPL, a także kurs MCK. To oznacza, że ​​po zakończeniu treningu będziesz wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz, a otrzymali wszystkie szkolenia niezbędne, aby rozpocząć swoją karierę jako pilot.... [-]

Grecja Megara
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
16 - 16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Superior Air Flight Academy/Air Taxi Operator