Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do naszej Akademii!

Skies Aviation Academy z siedzibą w Salonikach i jest pierwszym zatwierdzona instytucja szkoleniowa na podstawie przepisów EASA w Grecji, GR ATO-122, który prowadzi żadnej osoby z zerowym doświadczeniem do latania Licencja transportowa Airline Pilot (ATPL) za pośrednictwem naszego personelu męska wiedzy, doświadczenia i szkolenia jakości.

Wizja

Aby stać się zaufanym liderem w branży lotniczej w Europie poprzez zapewnienie maksymalnej jakości profesjonalne szkolenia przyszłych pilotów linii lotniczych i innych dyscyplin lotniczych.

Misja

Aby zapewnić najwyższą jakość kształcenia, zapewniając lepsze warunki do nauki i bezpieczeństwa w szkoleniu lotniczym, który pozwoli każdemu z naszych studentów, aby osiągnąć swój ostateczny cel.

Oferujemy profesjonalną instruktażowe lotu i teoretycznych szkoleń z Private Pilot Licence (PPL) do atpl (ATPL) ze wszystkimi związanymi oceny dla lokalnych i zagranicznych studentów. Nie ma znaczenia, jeśli zdecydujemy latania dla przyjemności lub budowania swojej kariery jako zawodowy pilot, gwarantujemy Ci najlepsze doświadczenie szkolenia!

Obsługujemy ponad 330 dni w warunkach VFR latających od międzynarodowego lotniska Saloniki - drugie największe lotnisko w Grecji i znajduje się 10 minut od naszej siedzibie. Lotnisko ma 2 pasy startowe (2440m), ILS CAT II, ​​VOR / DME, podejście Radary i NDB. Stając się Airline Pilot zaleca się mieć latającego doświadczenie w mojor lotniskach!

Nasz zespół

Jakość kształcenia jest oceniana przez jakość nauczania instruktorów a także urządzeń technicznych dostępnych na szkolenie. Na Skies Akademii Lotnictwa oba kryteria są spełnione.

Nasi profesjonalni instruktorzy lotu są z wielu godzinach sprawdzonej nakazując doświadczenie zarówno w powietrzu i na ziemi. Pomimo oczywiście są zapisani, nasz instruktor zespołu jest zawsze gotowy, aby pomóc w osiągnięciu swojego celu i poza nią.

Skies Aviation Academy znana jest ze swojej tradycji kształcenia i jego wysoko wykwalifikowanych pracowników w Grecji, jak i za granicą. Nasza Akademia jest najlepszym miejscem dla tych, których marzeniem jest zostać pilotem doskonałości i pełnej wiedzy o ich zawodzie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Grecki

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Skies Aviation Academy

CPL ICAO / ME / IR Kurs konwersji jest przeznaczony do konwersji dowolnego ICAO licencję zawodową i ocen EASA licencji zawodowej. ... [+]

CPL ICAO / ME / Kurs konwersji IR jest przeznaczony do konwersji dowolnego ICAO licencję zawodową i ocen EASA licencji zawodowej.

Wstępne wymagania kwalifikacyjne: Minimalny wiek 18 lat Posiadacz ważnego CPL ME ICAO / licencji IR EASA ATPL Theory zdać egzaminy Aviation English Language Proficiency (ELP) W stanie przekazać klasy 1 lotnictwa badania lekarskie Struktura kursu

Latanie etap:

6 godzin CPL / ME szkolenie przejściowe na DA42. 15 Godziny IR / 2,5 godziny egzaminu praktycznego do CPL / IR / ME z egzaminatorem ME szkolenie, które jest 10 godziny SIM ALSIM ALX Szkolenia i 5 godzin ME trening na DA42.

Kurs obejmuje: Podejście i lądowanie Op... [-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Skies Aviation Academy

Kurs EASA Zintegrowany ATPL jest przeznaczony dla studentów od zera pływające doświadczenie aż do zamarzniętej ATPL w przybliżeniu od 12 do 14 miesięcy, kończąc ten progr ... [+]

Test Oczywiście EASA Zintegrowany ATPL jest przeznaczony dla studentów od zera pływające doświadczenie aż do zamarzniętej ATPL w przybliżeniu od 12 do 14 miesięcy, kończąc ten program będzie uprawniony do pracy jako pierwszego oficera z linii lotniczych. Po ukończeniu studiów student będzie miał EASA licencję pilota zawodowego (CPL) z Multi-Engine (ME), według wskazań przyrządów (IR) oraz Wielu Załoga Współpraca (MCK) Kurs z 198,5 latających godzin i 800 godzin teorii. Atpl (ATPL) jest profesjonalną licencję pilota i jest najbardziej preferowane przez linie lotnicze.

Wymagania kwalifikacyjne: Minimalny wiek 17 lat Wysoki stopień srednie Aviation English Language Proficiency (ELP) Możliwość wprowadzania Lotnictwa Class 1 Medical Egzaminy Zawiera golfowe Opłaty podejścia i lądowania Wszystkie podatki Mundur HCAA Opłaty (egzaminy Teoretycznie pierwsza próba) Egzaminu praktycznego (wynajem samolotów) Dodatkowe informacje ... [-]
Grecja Thessaloniki
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Skies Aviation Academy Virtual Tour

Visit to Skies Aviation Academy