Skies Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zapraszamy do naszej Akademii!

Skies Aviation Academy z siedzibą w Salonikach i jest pierwszym zatwierdzona instytucja szkoleniowa na podstawie przepisów EASA w Grecji, GR ATO-122, który prowadzi żadnej osoby z zerowym doświadczeniem do latania Licencja transportowa Airline Pilot (ATPL) za pośrednictwem naszego personelu męska wiedzy, doświadczenia i szkolenia jakości.

Wizja

Aby stać się zaufanym liderem w branży lotniczej w Europie poprzez zapewnienie maksymalnej jakości profesjonalne szkolenia przyszłych pilotów linii lotniczych i innych dyscyplin lotniczych.

Misja

Aby zapewnić najwyższą jakość kształcenia, zapewniając lepsze warunki do nauki i bezpieczeństwa w szkoleniu lotniczym, który pozwoli każdemu z naszych studentów, aby osiągnąć swój ostateczny cel.

Oferujemy profesjonalną instruktażowe lotu i teoretycznych szkoleń z Private Pilot Licence (PPL) do atpl (ATPL) ze wszystkimi związanymi oceny dla lokalnych i zagranicznych studentów. Nie ma znaczenia, jeśli zdecydujemy latania dla przyjemności lub budowania swojej kariery jako zawodowy pilot, gwarantujemy Ci najlepsze doświadczenie szkolenia!

Obsługujemy ponad 330 dni w warunkach VFR latających od międzynarodowego lotniska Saloniki - drugie największe lotnisko w Grecji i znajduje się 10 minut od naszej siedzibie. Lotnisko ma 2 pasy startowe (2440m), ILS CAT II, ​​VOR / DME, podejście Radary i NDB. Stając się Airline Pilot zaleca się mieć latającego doświadczenie w mojor lotniskach!

Nasz zespół

Jakość kształcenia jest oceniana przez jakość nauczania instruktorów a także urządzeń technicznych dostępnych na szkolenie. Na Skies Akademii Lotnictwa oba kryteria są spełnione.

Nasi profesjonalni instruktorzy lotu są z wielu godzinach sprawdzonej nakazując doświadczenie zarówno w powietrzu i na ziemi. Pomimo oczywiście są zapisani, nasz instruktor zespołu jest zawsze gotowy, aby pomóc w osiągnięciu swojego celu i poza nią.

Skies Aviation Academy znana jest ze swojej tradycji kształcenia i jego wysoko wykwalifikowanych pracowników w Grecji, jak i za granicą. Nasza Akademia jest najlepszym miejscem dla tych, których marzeniem jest zostać pilotem doskonałości i pełnej wiedzy o ich zawodzie.

Lokalizacje

Saloniki

Skies Aviation Academy

Address
Thessalonikis 10, Perea,
57019 Saloniki, Saloniki, Grecja
Telefon
+30 2392 021100