Olympus Aviation Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Olympus Aviation Academy jest założona i obsługiwana przez doświadczonych instruktorów lotnictwa i lotnictwa cywilnego, zgodnie z najwyższymi standardami EUROPEJSKIEGO ORGANU LOTNICTWA CYWILNEGO / EASA. Olympus Aviation Academy zapewnia profesjonalne szkolenie pilotów na wszystkich poziomach, od 0 do ATPL (licencja pilota transportu lotniczego). Akademia utrzymuje wysoki poziom dyscypliny, niezbędny do budowania umiejętności i charakteru przyszłych lotników. 23324_photo.jpg

Płać jak latasz - bez ryzyka Podczas gdy wielu reklamuje pomysł „płać jak latasz”, w Olympus Aviation Academy to absolutna prawda!

Szkolenie wysokiej jakości Wszystkie loty szkoleniowe są osobiście nadzorowane przez kierownika szkolenia w celu zapewnienia szkolenia wysokiej jakości.

E-learning Cały materiał do nauki dostępny online zarówno dla studentów stacjonarnych, jak i studentów na odległość. Możesz uczyć się w domu, nawet przed przyjazdem!

Lotnisko międzynarodowe Jako student Olympus Aviation Academy , jesteś szkolony na drugim co do wielkości lotnisku w Grecji (nie na małych lub wojskowych lotniskach, z wieloma ograniczeniami, które mogą powodować opóźnione szkolenie).

Zostań profesjonalnym pilotem w zaledwie 12 miesięcy Twój czas jest cenny, więc nie marnuj go w szkołach lotniczych z powolnym szkoleniem.

International Hour Building Zaawansowane szkolenie studentów-pilotów i budowniczych godzin ma możliwość odwiedzenia i przeszkolenia na ponad 50 lotniskach i lotniskach w Grecji kontynentalnej i na wyspach (np. Mykonos, Santorini, Korfu, Kreta, Rodos, Kos, Zakynthos (Zante) , Skiathos, Mitylena i wiele innych europejskich portów lotniczych, zarówno w przypadku lotów VFR, jak i IFR.

Bezpłatne szkolenie akrobatyczne Jedyna certyfikowana akademia lotnicza do szkolenia akrobacyjnego w Europie Południowej. Podczas budowania godzin będziesz szkolony do wykonywania manewrów akrobacyjnych!

Doświadczony personel Nauczają Cię wysoko wykwalifikowani tutorzy z wieloletnim doświadczeniem lotniczym i szkoleniowym (lotnictwo i linie lotnicze), aby Twój kurs był przyjemny i satysfakcjonujący.

GWARANTOWANA CENA W Olympus Aviation Academy rozumiemy, że szkolenie pilotów jest drogie. Ukryte opłaty spowodują, że student nie będzie miał budżetu. Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych opłat.

Certyfikowana flota

  • Cessna 152 Aerobat
  • Cessna 172 Diesel
  • Czołgi dalekiego zasięgu Cessna 152
  • Seneca III / PA-34

Wszystkie samoloty są certyfikowane do szkolenia IFR i oczywiście flota się powiększa, aby zaspokoić potrzeby studentów.

23326_photo_3.jpg

Dlaczego OAA ?

Wybór odpowiedniej szkoły lotniczej: Wybór odpowiedniej szkoły szkoleniowej jest pierwszym krokiem na drodze do zostania kompetentnym pilotem prywatnym lub zawodowym i najważniejszą decyzją, którą podejmiesz. Nie ma swobodnego podejścia do nauki latania. Udana kariera lotnicza jest możliwa tylko poprzez uzyskanie najlepszego szkolenia podczas godzin formacyjnych szkolenia lotniczego. Podstawowym celem OAA jest zapewnienie najlepszych możliwych podstaw dla studentów-pilotów od pierwszego dnia. Nie robimy żadnych skrótów i nie pozostawiamy nic przypadkowi. „Latanie jest sztuką, a sztuki latania uczy się i uczy odpowiedni personel”.

Świetne doświadczenie instruktażowe: Z ponad 34-letnim doświadczeniem jako pilot sił powietrznych, pilot cywilny, instruktor lotu, instruktor instruktora lotu, egzaminator lotu, łącznie 13300 godzin lotu, w tym 3800 godzin sił powietrznych, 9250 godzin cywilnych i 250 hydroplan hrs, jest uważany za jednego z najlepszych instruktorów lotów w Grecji. Przykładem solidnych umiejętności nauczania i instruktażowych w bardzo wymagających siłach powietrznych i środowisku komercyjnym, poprzez wykonanie projektu sylabusa, zarządzanie i rewizję dla pilotów podstawowych, zapewniając skuteczne szkolenia, PPL, od 0 do ATPL (licencja pilota transportu lotniczego) , MCC, nadzór i ocena w czterech organizacjach szkolenia lotniczego (FTO / ATO) zgodnie z przepisami JAA / EASA. Pomyślnie przeszkolono ponad 280 pilotów prywatnych i zawodowych.

Bezpieczeństwo lotu: Głównym celem OAA jest zapewnienie szkolenia zawodowego zgodnie z przepisami FCL / EASA dotyczącymi bezpieczeństwa lotu i normami obsługi technicznej. OAA wykorzystuje wyłącznie w pełni certyfikowane przez EASA i HCAA z Grecji samoloty.

Doświadczenie szkoleniowe: Olympus Aviation Academy jest zatwierdzoną organizacją szkoleniową JAA / EASA ATO GR 123, w Salonikach / Grecja, na podstawie zezwolenia Hellenic Civil Aviation Authority (HCAA). Olympus Aviation Academy została założona przez profesjonalnych pilotów z lotnictwa i lotnictwa cywilnego z tysiącami godzin lotu i dużym doświadczeniem w procesie szkolenia. Instruktorzy naziemni wykazali się specjalistycznymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem w lotnictwie.

Doskonała pogoda: doskonałe warunki pogodowe w Salonikach umożliwiają nam nieprzerwane szkolenie przez cały rok, bez marnowania cennego czasu i pieniędzy. Latem wysokie temperatury wynoszą zwykle od 27 do 33 stopni Celsjusza, chociaż czasami wspinają się wyżej. W miesiącach jesiennych i zimowych noce są znacznie chłodniejsze, a normalne dzienne wysokie temperatury wynoszą od 21 do 25 stopni Celsjusza.

W ciągu zaledwie 12 miesięcy: w Olympus Aviation Academy średni czas wymagany do ukończenia kursu od zera do ATPL wynosi 12 - 14 miesięcy, łącznie ze wszystkimi szkoleniami i egzaminami.

Gościnność: w OAA będziesz prowadzony osobiście przez każdy etap programu szkoleniowego, w gościnnym środowisku, od pierwszego lotu wprowadzającego aż do dnia, w którym otrzymasz certyfikat na odpowiedniej licencji.

Lokalizacje

Kalamaria Municipality

Olympus Aviation Academy

Address
Adrianoupoleos 1a
55133 Kalamaria Municipality, Saloniki, Grecja
Telefon
+30 231 047 5111