Przeczytaj oficjalny opis

OLYMPUS Aviation Academy została założona i jest zarządzana przez weterana sił powietrznych i lotnictwa cywilnego Lot Instruktorów po najwyższe standardy EUROPEJSKI URZĄD LOTNICTWA CYWILNEGO / EASA. Olympus Aviation Academy oferuje profesjonalne szkolenia pilotów na wszystkich poziomach, od 0 do ATPL (Air Transport Pilot Licence). Akademia utrzymuje wysoki poziom dyscypliny, niezbędne do budowania umiejętności i charakter przyszłego lotników.

Pay as you fly - Bez ryzyka

Chociaż wiele reklamowania "pay as you fly" Pomysł na Olympus Aviation Academy to absolutnie prawdziwe!

Wysokiej Jakości Kształcenia

Wszystkie loty szkoleniowe są osobiście nadzorowane przez Szefa Szkolenia w celu zapewnienia wysokiej jakości szkolenia.

E-Learning

Cały materiał dostępny on-line dla studentów zarówno mieszkalnych i nauka na odległość badania. Możesz uczyć się w domu, jeszcze przed przyjazdem!

Międzynarodowe lotnisko

Jako student Olympus Aviation Academy, jesteś przeszkolony w drugim co do wielkości lotniska w Grecji (nie w małych lub wojskowych lotnisk, z wieloma ograniczeniami, które mogą prowadzić do opóźnionego szkolenia).

Zostań Profesjonalne Pilot w ciągu zaledwie 12 miesięcy

Twój czas jest cenny, więc nie marnuj go w szkołach lotniczych z powolnym treningu.

Międzynarodowy Godzina Building

Zaawansowane szkolenie pilotów i konstruktorów studentów Hour mają okazję odwiedzić i być przeszkoleni w ponad 50 portów lotniczych i lotnisk na całym Grecji kontynentalnej i wysp (np. Mykonos, Santorini, Korfu, Kreta, Rodos, Kos, Zakynthos (Zante), Skiathos, Mytilene oraz w wielu innych europejskich lotniskach, zarówno dla VFR lub IFR podejść.

Bezpłatne szkolenie akrobacyjny

Jedyny certyfikat dla akademii lotniczej akrobacji szkolenia w Europie Południowej. Podczas godzinnego budynku, zostanie przeszkolony do wykonywania figury akrobacji lotniczej!

Doświadczony personel

Państwo są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym i lotu (siły powietrzne i linie), aby Państwa Oczywiście przyjemne i satysfakcjonujące.

Cena gwarantowana

W Olympus Akademii Lotnictwa rozumiemy, że szkolenia pilotów jest drogie. Ukryte opłaty spowoduje studenta z jego budżetu. Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych opłat.

Certified Fleet

Cessna 152 Aerobat Cessna 172 Diesel Zbiorniki Cessna 152 dalekiego zasięgu Seneca III / PA-34

Wszystkie samoloty są certyfikowane szkolenia IFR i oczywiście flota rozwija się, aby sprostać potrzebom uczniów.

Dlaczego przestrzeń lotnicza?

Wybór odpowiedniej szkoły lotniczej:

Wybór właściwej szkole jest pierwszym krokiem na drodze, aby stać się właściwy prywatnego lub zawodowego pilota i najważniejsza decyzja zrobisz. Nie ma na co dzień podejście do uczenia się latać. Udana kariera latanie jest możliwe tylko poprzez uzyskanie najlepszego szkolenia w trakcie kształtowania godzin szkolenia lotniczego. Podstawowym celem obszaru lotniczego jest zapewnienie możliwie najlepszą podstawę dla pilotów studentów od pierwszego dnia. Wykonujemy żadnych skrótów, a my nic nie pozostawiamy przypadkowi.

"Latanie jest sztuką a sztuka latania jest nauczane i dowiedział się od prawej personelu."

Wielki instruktażowe Doświadczenie:

Z ponad 34-letnie doświadczenie jako pilot Air Force, pilot cywilny, lot instruktor, instruktor instruktora, lot ekspert, w sumie 13300 godz czasie lotu, składający się z 3800 godzin sił powietrznych, 9250 godzin cywilnych i 250 wodnosamolotów godzin, jest uważany za jednego z najlepszych instruktorów pilotażu w Grecji.

Przykładem solidną naukę i umiejętności instruktażowe w bardzo wymagających siły powietrzne i środowiska handlowego, poprzez realizację projektu sylabusów, zarządzania i przeglądu dla pilotów klasy podstawowej, zapewniając jednocześnie praktycznego szkolenia, PPL, od 0 do ATPL (Lotniczy Transport Pilot Licence), MCC, nadzór i ocena w czterech Flight Training Organizations (ftos / ATO), zgodnie z przepisami JAA / EASA. Pomyślnie przeszkolonych ponad 280 pilotów prywatnych i zawodowych.

Bezpieczeństwo w samolocie:

Głównym celem obszaru lotniczego jest zapewnienie szkoleń zawodowych zgodnie z przepisami Part FCL / EASA bezpieczeństwa lotów i standardów obsługi. OAA wykorzystuje tylko w pełni certyfikowane przez EASA i HCAA Grecji, samolotów.

Szkolenie Doświadczenie:

Olympus Aviation Academy jest zatwierdzonym JAA / EASA Szkolenia Organizacja ATO GR 123 w Salonikach / Grecji, zgodnie z zezwoleniem Hellenic Civil Aviation Authority (HCAA). Olympus Aviation Academy jest ustanowiony przez pilotów zawodowych z branży lotnictwa i Lotnictwa Cywilnego z tysiącami godzin i duże doświadczenie w procesie szkolenia latania. Gruntowe Instruktorzy okazały specjalistycznych umiejętności i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotnictwa.

Doskonała Pogoda:

Doskonałe warunki pogodowe w Salonikach pozwoli nam dostarczyć nieprzerwany trening przez cały rok, bez marnowania cennego czasu i pieniędzy. W okresie letnim, wysokie temperatury są tu zazwyczaj pomiędzy 27 a 33 stopni Celsjusza, choć czasami wspiąć się wyżej. Jesienią i zimą, noce są znacznie chłodniejsze, a normalne dzienne wysokie temperatury wynoszą od 21 do 25 stopni Celsjusza.

W ciągu zaledwie 12 miesięcy:

W Olympus Akademii Lotnictwa średni czas wymagany do zakończenia zera do ATPL kurs wynosi 12 - 14 miesięcy, w tym wszelkie szkolenia i egzaminy.

Gościnność:

Na obszaru lotniczego będzie osobiście kierować na każdym etapie swojego programu treningowego, w gościnnej środowiska z pierwszego lotu wprowadzający całą drogę aż do dnia otrzymaniu świadectwa ukończenia na licencji względnej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Olympus Aviation Academy

Prawidłowe CPL / IR / MEP ICAO ... [+]

Studenci na tym kursie muszą posiadać licencję pilota.Wymagania wstępne:Prawidłowe CPL / IR / MEP ICAOCertyfikat EASA Medical (klasa 1)Co najmniej jedna podróż w trasie X 300 NM

Szkolenie teoretyczne / e - Program nauczania na odległość dla licencji CPL / ATPL:

Zaawansowany internetowy program e-learningowy za pośrednictwem strony internetowej OAA13500 pytań do 14 tematów książek z Oxfordu56 testów postępu wybranych przez automatyczny program zgodnie z egzaminami HCAA14 Testy końcowejeden test postępów jest równy 12 godzinom odczytu650 godz. Min. Czas czytaniaPrywatne sesje z naszymi instruktorami naziemnymi65-godzinne testy sprawdzające OAA zgodnie z podręcznikami szkoleniowymi OAACertyfikat końcowy OAAEgzaminy HCAA... [-]
Grecja Saloniki
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy opracował dokładną zintegrowany program szkolenia pilotów przynieść studentom do znajomości tak, że działają one jako ko-pilotów na pojedynczych ... [+]

ZINTEGROWANE '' OLYMPUS '' Zero - DO ATPL zamrożone

OLYMPUS Aviation Academy opracował dokładną zintegrowany program szkolenia pilotów przynieść studentom do znajomości tak, że działają one jako ko-pilotów na pojedynczych i / lub wielosilnikowych samolotów w zarobkowym transporcie lotniczym i kontynuować swoją karierę w lotnictwie.

Zintegrowany kurs jest w pełnym wymiarze godzin od zera godzinnego doświadczenia aż do uzyskania zamrożonego EASA ATPL (fATPL), w tym znajomości języka angielskiego (ICAO) i certyfikat MCK.

Jeśli zdecydujesz się zapisać na kurs zintegrowany zdecydowałeś się zostać zawodowym pilotem uczestnicząc w pełnym wymiarze godzin, w tym z dnia na dzień szkolenia naziemnego i lotniczego.... [-]

Grecja Saloniki
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 14 miesiące
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Olympus Aviation Academy
Address
14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece
57001 Saloniki, Saloniki, Grecja
Witryna
Telefon
+30 231 047 5111