Global Aviation

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Od 1997 roku, Globalny Lotniczego (ATO-GR-102) została oferując komercyjnych i prywatnych Kursy szkolenia pilotów. Globalne oferty Zintegrowane i modułowe kursy dla Transportu Airline Pilot (ATPL) i prywatnego pilota (PPL) licencje jak również Instrument (IR), wielosilnikowych (MEP), instruktora (FI) Oceny i Multi Załoga Współpraca (MCK) Pola.

Ponadto Global jest certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym dla Aviation English Language Proficiency test ICAO Level 4 (LPT), oferując egzaminy w ciągu roku.

Globalny Aviation SA została założona przez grupę ekspertów w dziedzinie lotnictwa w 1997 roku, mający swoją bazę w Atenach, w Grecji. Spółka nabyła Aktywa lotnictwa ogólnego Aegean Aviation (Podstawa konserwacji, floty itp) i rozszerzył się szybko, nabywanie flotą nowych i pre-owned jedno- i wielo-silnika samolotu Piper. Ze względu na Athens 2004 Olympic Games, podstawa szkolenia lotniczego spółki została przeniesiona do Pachi lotniska Megara (LGMG), główne lotnisko Grecji General Aviation. Od momentu powstania Globalnego Aviation ma misję oferowania usług najwyższej jakości w dziedzinach, szkolenia pilotów samolotów, konserwacji i sprzedaży samolotów.

Kamienie milowe

Niektóre główne etapy w 17-letniej historii globalnym sektorze lotnictwa należą:

1997: Zatwierdzone przez Hellenic Civil Aviation Authority (HCAA) oferować szkolenia PPL 2000: Stał się pierwszy prywatny Akademia oferować komercyjne szkolenia pilotów w Grecji 2004: zatwierdzonym przez Zrzeszenie Władz Lotniczych (JAA) zaoferować prywatny i komercyjny Pilot Training 2008: Pierwszy grecki Akademia zamówić nowiutki FNPT II 2009: Stał Bluebird Airways TRTO dla B737 2010: Pilot komercyjne Szkolenia zostały sprawdzone i zatwierdzone przez Olympic Air 2011: Mianowany oficjalna Level 4 ICAO Centrum Aviation English Test Aegean Airlines 2012: Mianowany wyłącznym Level 4 ICAO Centrum Aviation English Test dla wszystkich kontrolerów Grecki Air Traffic 2013: Mianowany wyłącznym dostawcą szkolenia pilotów przez Hellenic Coast Guard do szkolenia swoich oficerów 2014: zaproszenie Ryanair, spośród kilku organizacji szkolących pilotów w Europie Południowo-Wschodniej, do wzięcia udziału w prezentacji, w odniesieniu do procesu rekrutacji w pilotażowym Samolot 2014: Rozszerzony swoją flotę, poprzez nabycie Piper PA-44-180 Seminole i przenieśli jego symulator lotu na nowiutkim Elite S923 FNPT II MCC 2015: Rozszerzony swoją flotę, poprzez nabycie dodatkowych Piper PA-28-161 Wojownik i ukończyli prace remontowe w nowo nabytej Maintenance Hangar w LGMG 2016: Rozszerzony swoją flotę poprzez przejmowanie 2 Dodatkowe Piper PA-28-161 Warriors oraz zupełnie nowy Elite S812 FNPT II MCC 2016: Ogłoszono współpracę z Ryanair o swoim nowym programie APC, mający na absolwentów Akademii

EASA komercyjne & Private Pilot Samolot Szkolenia

Globalny Flight Academy to najstarsza uczelnia pilotażowy w Grecji. Mając swoją bazę administracyjną i szkole gruntowych w Pireusie i jego latający bazę na lotnisku Lotnictwa Cywilnego Pachi, Megara (LGMG) Global Flight Academy szkoli pilotów kursów prywatnych i komercyjnych, od 1997 roku, kiedy to został zatwierdzony przez Hellenic Civil Urząd lotnictwa (HCAA). W 2004 roku Zrzeszenie Władz Lotniczych (JAA) sprawdzone i zatwierdzone Globalny Flight Academy jako Flight Training Organization (ATO-GR-102), w zależności od wspólnych przepisów dotyczących lotnictwa (JAR). W 2012 roku Akademia przyjęła Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) normy Part-FCL.

EASA kabina załogi Szkolenia

Globalny Lotnictwa został zatwierdzony przez HCAA i EASA zaoferować kabina załogi kursów zgodnie GR-CCTO-102. Wszystkie szkolenia teoretyczne odbywa się w szkole podstawy mielony globalnym sektorze lotnictwa w Pireusie. szkolenie praktyczne kursów 'odbywa się w zatwierdzonych miejscach włącznie z międzynarodowego lotniska w Atenach, zgodnie z HCAA i EASA. Globalny Aviation oferuje 3-miesięczny długie początkowe personelu pokładowego szkolenia przeznaczone dla osób, które chcą śledzić karierę jako personelu pokładowego w dynamicznym przemysłu lotniczego i intensywnych kursów personelu pokładowego, które mogą być dostosowane do potrzeb linii lotniczych krajowych i międzynarodowych.

EASA Part zatwierdzone Organizację M

Globalne Centrum Konserwacja jest oferowanie najwyższej jakości rozwiązań obsługę techniczną statku powietrznego. Mając swoją bazę w ogólnym lotniska lotnictwa Pachi, Megara (LGMG), Globalny lotniczy posiada certyfikat HCAA i EASA oferować usługi serwisowe dla jednego lub wielu samolotach tłokowych silników, jako organizacji obsługi EL.MF.004. Ponadto Global Aviation jest certyfikowanym Ciągłe Lotnicze Organizacji Zarządzania (kamuflaż), oferując usługi w zakresie zarządzania ciągłą zdatnością do lotu dla samolotów tłokowych jedno i wielosilnikowych jak CAMO EL.MG.039.

Piper Aircraft & Bombardier Biznes Jets

Sprzedaż globalna Samoloty jest wyłącznym dystrybutorem Piper Aircraft, w Grecji, na Cyprze, w Rumunii i Bułgarii, a także agentem sprzedaży firm Bombardier Jets w regionie. Ponadto Global oferuje klientom z różnych starannie dobranych pre-owned samolotów, które wahają się od tłokowych samolotów jednosilnikowych do luksusowych odrzutowców biznesowych. Ponadto, posiadający znaczącą wiedzę w Aviation Consulting Global Aviation oferuje klientom rozwiązania w tym nabywanie, posiadanie, utrzymania i obsługi swoich samolotów.

Lokalizacje

Pireus

Global Aviation S.A.

Address
79-81 Filonos Street

18535 Pireus, Pireus, Grecja
Telefon
+30 21 0411 0609