Cretan Eagle Aviation

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cretan Eagle Aviation działa od 2002 roku z lotniska Nikos Kazantzakis w Heraklionie na Krecie znajduje się w najdalej wysuniętej na południe Grecji.

Nikos Kazantzakis Airport działa w zasadzie 24 godziny pozwala nam zapewnić szkolenie bez dnia i nocy ograniczeń.

Szkolenie odbywa lot nad pięknej wyspie Krecie i okoliczne wyspy Karpathos, Santorini, jak i innych.

Nasza flota obejmuje Cessna C172R, katana DA-20A1, Piper PA28 Strzałka, jak również podwójny silnik Piper Seneca.

E-learning terenie szkoły

Szkolenie mielony można zrobić zdalnie przez instruktorów pilotażu za pośrednictwem komputera w przypadku, gdy są z dala od Heraklionu. Można wypróbować Cretan Eagle Aviation testy online na stronie internetowej, aby być przygotowanym do egzaminów

"Come fly z nami na Krecie i na wyspach Morza Egejskiego i żyć doświadczenie na całe życie."

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Czas lotu - godziny budynku Oczywiście

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 100 godziny September 2019 Grecja Heraklion

Oferujemy Hour budynek na C-172R (Diesel) samolotów. Można latać nad pięknym Kreta (najbardziej południową część Grecji) i resztę greckich wysp i kontynentu z wyborem ponad 30 greckich lotniskach z różnymi warunkami pogodowymi. [+]

Oferujemy Hour budynek na C-172R (Diesel) samolotów.

Można latać nad pięknym Kreta (najbardziej południową część Grecji) i resztę greckich wysp i kontynentu z wyborem ponad 30 greckich lotniskach z różnymi warunkami pogodowymi.

Nasz Cessna 172R o wytrzymałości większej niż 8 godzin pozwoli Ci latać prawie wszędzie cię jak nad Morzem Egejskim i krajach śródziemnomorskich, takich jak Włochy czy Turcji nie napotykając żadnych problemów tankowania.

To z całą pewnością przyczyni się do poprawy swoich umiejętności jako PIC (dowódca).

Cena: 1 godzina: 185 € 10 godzin: 1750 zł 50 godzin: 8000 zł 100 godzin: 15.000 € [-]

Kurs: licencja pilotów prywatnych (PPL)

Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 45 - 100 godziny September 2019 Grecja Heraklion + 1 więcej

Obejmuje to minimum 45 godzin szkolenia w locie. Musisz także zdać 9 egzaminów pisemnych i test umiejętności lotniczych na koniec kursu. Może to być ukończone w ciągu 3 miesięcy, pod warunkiem, że zdasz egzaminy teoretyczne przy pierwszej próbie, ale możesz to zrobić we własnym tempie. [+]

Kurs PPL ma na celu nauczyć Cię pilotowania samolotu jednosilnikowego (SEP) w ciągu dnia za pomocą nawigacji wizualnej (VFR).

Obejmuje to minimum 45 godzin szkolenia w locie. Musisz także zdać 9 egzaminów pisemnych i test umiejętności lotniczych na koniec kursu. Może to być ukończone w ciągu 3 miesięcy, pod warunkiem, że zdasz egzaminy teoretyczne przy pierwszej próbie, ale możesz to zrobić we własnym tempie.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zajęcia z języka angielskiego mogą być organizowane za dodatkową opłatą przed lub w trakcie kursu w zależności od potrzeb każdego Studenta.

Szkolenie PPL obejmuje:

• 45 godzin lotu

... [-]

Kurs lotów nocnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 godziny September 2019 Grecja Heraklion

Kurs Nocnej Klasyfikacji obejmuje Szkołę podstawową, minimum 5 godzin szkolenia w locie w nocy (minimum 3 godziny podwójne i 5 dotykowe) [+]

Kurs Nocnej Klasyfikacji obejmuje Szkołę podstawową, minimum 5 godzin szkolenia w locie w nocy (minimum 3 godziny podwójne i 5 dotykowe)

Jeśli student wymaga dodatkowych godzin lotu, koszt wynosi 200,00 euro za godzinę. W razie potrzeby nie ma dodatkowej opłaty za dodatkowe godziny Szkoły naziemnej. Średni czas ukończenia tego kursu to jeden tydzień.

[-]