MEST Entrepreneur in Training Program

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The Meltwater Entrepreneurial School of Technology (MEST) i MEST Incubator zapewniają szkolenia, inwestycje w nasiona i opiekę mentorską kolejnym pokoleniom odnoszącym sukcesy na całym świecie przedsiębiorcom afrykańskim.

Co to jest MEST?

MEST oferuje początkującym przedsiębiorcom w pełni sponsorowany, intensywny 12-miesięczny program szkoleniowy. Przedsiębiorcy-trenersci (EIT) pochodzą od najlepszych absolwentów w Ghanie, Nigerii, Kenii, RPA i Wybrzeżu Kości Słoniowej.

Etapy programu

0-12 MIESIĘCY Trening

Najlepsi początkujący przedsiębiorcy z Afryki są wybierani do udziału w pełnym finansowanym rocznym programie szkoleniowym w zakresie przedsiębiorczości w Akrze w Ghanie.

12-18 MIESIĘCY Inwestycja

Za pośrednictwem fundacji Meltwater, MEST zaoferuje 50- 200 000 $ dofinansowania nasion do wybranych zespołów absolwentów w zamian za mniejszościowy udział w spółce.

12-18 MIESIĘCY Inkubacja

Nowe spółki portfelowe przechodzą przez most do naszego inkubatora i nadal otrzymują szerokie wsparcie w pełnym wymiarze godzin oraz dostęp do zasobów, mentoringu i globalnej sieci.

72316_72313_28336215_10155925735651327_4133293075440998676_o.jpg

Historia MEST

MEST został opracowany w Akrze w Ghanie w 2008 roku przez Jorn Lyseggen, CEO grupy Meltwater. Uważa, że ​​talent jest wszędzie, choć szansa nie jest i że dzięki odpowiedniemu wsparciu i wskazówkom, aspirujący przedsiębiorcy mogą osiągnąć wspaniałe rzeczy. To przekonanie jest podstawą MEST, która ma na celu udowodnienie, że nowa generacja młodych, odnoszących sukcesy globalnych przedsiębiorców oprogramowania może pochodzić z Afryki.

Afryka Technology Summit

MEST jest dumnym organizatorem konferencji Africa Technology Summit, dorocznej konferencji, podczas której najmądrzejsi umysły w afrykańskiej przestrzeni technologicznej zwołują się, aby dyskutować o innowacjach, wyzwaniach i przyszłości świata technologii na kontynencie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

MEST Entrepreneur in Training Program

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Ghana Accra

MEST oferuje szkolenia z zakresu przedsiębiorczości na poziomie biznesowym, komunikacji i rozwoju oprogramowania, obejmujące szeroko zakrojone praktyczne prace projektowe, których kulminacją jest ostateczny podział i szansa na otrzymanie finansowania zalążkowego. [+]

MEST oferuje 12-miesięczny, w pełni sponsorowany program, w którym studenci - znani jako Entrepreneurs in Training (EIT) - kończą kurs na poziomie absolwenta w zakresie rozwoju oprogramowania, biznesu i komunikacji.

Program MEST zapewnia rygorystyczne szkolenia z zakresu przedsiębiorczości i szeroko zakrojone prace projektowe, opracowane w celu zapewnienia EIT-owych sprawdzonych metodologii opracowywania nowatorskich metod startowych. Uzupełnieniem zajęć jest seria wykładów gościnnych, w których prezentowane są doświadczenia i spostrzeżenia uznanych na arenie międzynarodowej kadry kierowniczej i odnoszących sukcesy przedsiębiorców.

Kurs kończy się inwestycją i szansą na dofinansowanie nasion i wejście do inkubatora MEST.... [-]