The Open Design School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

Przyspieszacz pień Kariera

Otwarta konstrukcja Szkoła urodził ze spotkania pasjonatów i profesjonalistów edukacyjnych zaangażowane design. Z Icademie, odległość grupie edukacji, która rozwinęła solidne doświadczenie w nauczaniu na odległość i mieszanej zainicjował School of Design w 2014 roku, mamy to samo DNA: innowacje i wizję nowe problemy edukacji w dobie rewolucji cyfrowej.

Nasze misje

Otwarta konstrukcja Szkoła uczy umiejętności potrzebne do zwiększenia swojej działalności, spełniają swoje aspiracje zawodowe, otworzyć nowe możliwości, przyłączyć lub stworzyć starcie ... Nasza misja poza pociągiem ty, to towarzyszyć Ci do sukcesu twojego projektu poprzez:

Nowy model nauczania on-line, łącząc naukę i wyjątkowe chwile twarzy (szkół projektowych w warsztatach partnerów). Rozwiązanie modułowe, podejście oparte na umiejętności, promowanie interoperacyjności transdyscyplinarnej w różnych dziedzinach projektowania. Programy ukierunkowane na innowacje, obiecujące nisze i pojawiających się potrzeb biznesowych. Towarzyszące projektanci ekspertami w swojej dziedzinie i aktywności, które będą pomagać i doradzać uczniowi w procesie uczenia się.

Nasze wartości: Innowacja, Otwarcie, Internacjonalizacja

W świecie technologii w ruchu, zdecydowaliśmy się umieścić się w powstających zastosowań przekazać do wszystkich naszych przyszłych wiedzy uczących się, które pomogą im zrobić krok do przodu z wyzwań tworzenia cyfrowego jutra ,

Dzięki wspólnej chęci ujawnienia każdemu własnego potencjału, aby przekształcić i kanał twórcze możliwości; z wycieczkę edukacyjną do pojednania (między mentorów, firm i osób uczących się, z poszanowaniem różnorodności profili), wykonujemy te wolności, stanowiących nasze otwarcie, serce naszego projektu edukacyjnego. To zaangażowanie doprowadziło do przemyślenia organizację nauczania w świetle nowych możliwości cyfrowych.

Nasze sojusze strategiczne doskonałości, w szczególności poprzez sieć Pearson Education pozwalają nam pracować w logice internacjonalizacji, proponując anglosaskie dyplomów uznawanych na rynkach międzynarodowych, prowadząc do ścigania studia Level II (Bac +3) w szkołach / uczelniach w prawie 100 krajach (m.in. we Francji).

Rzeczywistość i Employablité

Z repozytorium sprawdzonych programów i nauczał w najbardziej prestiżowych uczelni / szkoły międzynarodowe w ramach odpowiedzialności Pearson Education i Ofqual (angielski odpowiednik francuskiego RNCP), otwarta konstrukcja Szkoła gwarantuje jakość jej wyszkolenie wydanego całkowite zanurzenie zawodowe (creative figi, "wyzwania projektowe" wokół przetargów, biznes coachingu ...). Tak więc, naszym pragnieniem jest, aby dać tym, którzy nam zaufać, kluczem do przekształcenia ich kariery, a może ich życie, dziś i jutro.

Twój Learning Environment

zawartość

Podczas filmów: wyłączne kursy wideo, zaprojektowane przez ekspertów i projektantów. Kursy online Kursy w uporządkowany linii i bogatych zasobów multimedialnych, które obejmują ćwiczenia interaktywne oraz pliki dla swoich praktycznej pracy i oceny zagadnień. E-książki: Podsumowanie e-book dla każdego modułu, które obejmują podstawowe koncepcje, które można Adnotacja i zbiór fragmentów z książek referencyjnych. Ćwiczenia: Ćwiczenia rozłożone starannie jednymi z najbardziej profesjonalnych i efektywnego rynku. Angielski online: angielski: kompletny przebieg modernizacji i nauki online odniesienia, można śledzić całej podróży.

MULTIMEDIALNA oczywiście, interaktywne i otwarte. Jesteś wolny, aby wzbogacić i udostępnić.

Twoje kursy są przegubowo wokół różnych zasobów i działań edukacyjnych online, które można wykonać w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Inne

Wirtualna Klasa: Live wirtualnej klasie do nauczania, potrzeb i harmonogramu. Masterclass: Kwartalne mistrzowskich forum: profesjonalny posiada wirtualną klasę na kilka tygodni i dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą o swojej sztuce. Transmisje konferencje: konferencja na żywo każdego miesiąca: profesjonalny lub firma przychodzi o projekcie, zademonstrować swoją wiedzę w Internecie przez 60 lub 90 minut, a pozwala na interakcję. Konferencje te są następnie dostępne w powtórce. Roboty i praktyczne elementy: Self-Poprawianie i samodostosowującego ćwiczenia. metod pracy i projektach w postaci rysunków, plików komputerowych, zdjęć, zeskanowanych obrazów lub zrzutów ekranu i zapisać na platformie w swoim "pokładzie Journey" dla ich wykształcenia korygującej każdym bądź nauczycieli. Warsztaty: "fizycznego" warsztaty lub "Digital" w regularnych odstępach czasu w swojej oczywiście te warsztaty refleksji i produkcja nadzorowane przez specjalistów pozwala na pracę w trybie współpracy fizycznej (warsztatów zorganizowanych w szkołach partnerskich projektu) lub mody "wspólny 3,0" poprzez innowacyjne urządzenia.

Postępów przez praktykujących samodzielnie lub z innymi.

Żyjesz chwile umieszczone w indywidualnej lub zbiorowej praktyce, ale także warsztaty online na partnerów szkół projektowych.

wspólnotowym

Communautez: Interakcja i communautez prostych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi pozwalających na stale wymieniać między rówieśnikami ze swoimi opiekunami i nauczycielami. Sieć: Zbuduj swoją sieć wokół wymiany i uprzywilejowanych powiązań z firmami podczas współpracy edukacyjnej, projekty, konkursy, pracy lub spotkań organizowanych przez szkołę. Collaborative: Budowa zespołu bez granic. Językiem tworzenie przez granice i łączy świat. Dołącz do zespołu (klasa), pracy i przynieść swoje projekty wspólnie całej podróży. Stworzenie sieci korzystających plejadę międzynarodowych profili uczniów, zainteresowanych stron i firm.

Dowiesz się z innymi ludźmi iz innymi.

Twoje kursy są przegubowo wokół różnych zasobów i działań edukacyjnych online, które można wykonać w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Akompaniament osobistego i zawodowego

Poradniki i autokary: AN zespół edukacyjno-wychowawcy spełniających wybrane pytania, doradzić, to coachent i interakcji w czasie rzeczywistym z wami na żądanie. Projektanci Eksperci: Zespół nauczanie projektantów i najlepszych ekspertów, wszelkiej działalności zawodowej, jest po twojej stronie, aby wyjaśnić, nauczy cię, i dostarczy Ci z pasją i dostępności ich rzemiosła. Staż: Staż w ramach porozumienia wokół projekcie dyplomowym, który jest sponsorowany przez spółkę, czy też nie. Wynika to w pamięci i jej obrony przed jury stopnia. Wyzwania Wyzwania Firm: Biznes: regularnie w ciągu podróży, firm partnerskich pozwala myśleć w czasie rzeczywistym w celu poinformowania i budować tryb propozycję współpracy zespołu "3.0". Rada Rozwoju: Płyta opracowanie składa się z niezależnych osobistości ze świata designu i tworzenia cyfrowych z misją, aby pomóc w jej szkole pedagogicznej wdrażania i strategicznych kierunków.

Profesjonalny zespół jest u twego boku, z bliskiej odległości.

Twoje kursy są przegubowo wokół różnych zasobów i działań edukacyjnych online, które można wykonać w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Lokalizacje

Paryż

The Open Design School

Address
52 rue de l'Arbre Sec

75001 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 1 75 85 85 68