Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

Przyspieszacz pień Kariera

Otwarta konstrukcja Szkoła urodził ze spotkania pasjonatów i profesjonalistów edukacyjnych zaangażowane design. Z Icademie, odległość grupie edukacji, która rozwinęła solidne doświadczenie w nauczaniu na odległość i mieszanej zainicjował School of Design w 2014 roku, mamy to samo DNA: innowacje i wizję nowe problemy edukacji w dobie rewolucji cyfrowej.

Nasze misje

Otwarta konstrukcja Szkoła uczy umiejętności potrzebne do zwiększenia swojej działalności, spełniają swoje aspiracje zawodowe, otworzyć nowe możliwości, przyłączyć lub stworzyć starcie ... Nasza misja poza pociągiem ty, to towarzyszyć Ci do sukcesu twojego projektu poprzez:

Nowy model nauczania on-line, łącząc naukę i wyjątkowe chwile twarzy (szkół projektowych w warsztatach partnerów). Rozwiązanie modułowe, podejście oparte na umiejętności, promowanie interoperacyjności transdyscyplinarnej w różnych dziedzinach projektowania. Programy ukierunkowane na innowacje, obiecujące nisze i pojawiających się potrzeb biznesowych. Towarzyszące projektanci ekspertami w swojej dziedzinie i aktywności, które będą pomagać i doradzać uczniowi w procesie uczenia się.

Nasze wartości: Innowacja, Otwarcie, Internacjonalizacja

W świecie technologii w ruchu, zdecydowaliśmy się umieścić się w powstających zastosowań przekazać do wszystkich naszych przyszłych wiedzy uczących się, które pomogą im zrobić krok do przodu z wyzwań tworzenia cyfrowego jutra ,

Dzięki wspólnej chęci ujawnienia każdemu własnego potencjału, aby przekształcić i kanał twórcze możliwości; z wycieczkę edukacyjną do pojednania (między mentorów, firm i osób uczących się, z poszanowaniem różnorodności profili), wykonujemy te wolności, stanowiących nasze otwarcie, serce naszego projektu edukacyjnego. To zaangażowanie doprowadziło do przemyślenia organizację nauczania w świetle nowych możliwości cyfrowych.

Nasze sojusze strategiczne doskonałości, w szczególności poprzez sieć Pearson Education pozwalają nam pracować w logice internacjonalizacji, proponując anglosaskie dyplomów uznawanych na rynkach międzynarodowych, prowadząc do ścigania studia Level II (Bac +3) w szkołach / uczelniach w prawie 100 krajach (m.in. we Francji).

Rzeczywistość i Employablité

Z repozytorium sprawdzonych programów i nauczał w najbardziej prestiżowych uczelni / szkoły międzynarodowe w ramach odpowiedzialności Pearson Education i Ofqual (angielski odpowiednik francuskiego RNCP), otwarta konstrukcja Szkoła gwarantuje jakość jej wyszkolenie wydanego całkowite zanurzenie zawodowe (creative figi, "wyzwania projektowe" wokół przetargów, biznes coachingu ...). Tak więc, naszym pragnieniem jest, aby dać tym, którzy nam zaufać, kluczem do przekształcenia ich kariery, a może ich życie, dziś i jutro.

Twój Learning Environment

zawartość

Podczas filmów: wyłączne kursy wideo, zaprojektowane przez ekspertów i projektantów. Kursy online Kursy w uporządkowany linii i bogatych zasobów multimedialnych, które obejmują ćwiczenia interaktywne oraz pliki dla swoich praktycznej pracy i oceny zagadnień. E-książki: Podsumowanie e-book dla każdego modułu, które obejmują podstawowe koncepcje, które można Adnotacja i zbiór fragmentów z książek referencyjnych. Ćwiczenia: Ćwiczenia rozłożone starannie jednymi z najbardziej profesjonalnych i efektywnego rynku. Angielski online: angielski: kompletny przebieg modernizacji i nauki online odniesienia, można śledzić całej podróży.

MULTIMEDIALNA oczywiście, interaktywne i otwarte. Jesteś wolny, aby wzbogacić i udostępnić.

Twoje kursy są przegubowo wokół różnych zasobów i działań edukacyjnych online, które można wykonać w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Inne

Wirtualna Klasa: Live wirtualnej klasie do nauczania, potrzeb i harmonogramu. Masterclass: Kwartalne mistrzowskich forum: profesjonalny posiada wirtualną klasę na kilka tygodni i dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą o swojej sztuce. Transmisje konferencje: konferencja na żywo każdego miesiąca: profesjonalny lub firma przychodzi o projekcie, zademonstrować swoją wiedzę w Internecie przez 60 lub 90 minut, a pozwala na interakcję. Konferencje te są następnie dostępne w powtórce. Roboty i praktyczne elementy: Self-Poprawianie i samodostosowującego ćwiczenia. metod pracy i projektach w postaci rysunków, plików komputerowych, zdjęć, zeskanowanych obrazów lub zrzutów ekranu i zapisać na platformie w swoim "pokładzie Journey" dla ich wykształcenia korygującej każdym bądź nauczycieli. Warsztaty: "fizycznego" warsztaty lub "Digital" w regularnych odstępach czasu w swojej oczywiście te warsztaty refleksji i produkcja nadzorowane przez specjalistów pozwala na pracę w trybie współpracy fizycznej (warsztatów zorganizowanych w szkołach partnerskich projektu) lub mody "wspólny 3,0" poprzez innowacyjne urządzenia.

Postępów przez praktykujących samodzielnie lub z innymi.

Żyjesz chwile umieszczone w indywidualnej lub zbiorowej praktyce, ale także warsztaty online na partnerów szkół projektowych.

wspólnotowym

Communautez: Interakcja i communautez prostych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi pozwalających na stale wymieniać między rówieśnikami ze swoimi opiekunami i nauczycielami. Sieć: Zbuduj swoją sieć wokół wymiany i uprzywilejowanych powiązań z firmami podczas współpracy edukacyjnej, projekty, konkursy, pracy lub spotkań organizowanych przez szkołę. Collaborative: Budowa zespołu bez granic. Językiem tworzenie przez granice i łączy świat. Dołącz do zespołu (klasa), pracy i przynieść swoje projekty wspólnie całej podróży. Stworzenie sieci korzystających plejadę międzynarodowych profili uczniów, zainteresowanych stron i firm.

Dowiesz się z innymi ludźmi iz innymi.

Twoje kursy są przegubowo wokół różnych zasobów i działań edukacyjnych online, które można wykonać w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Akompaniament osobistego i zawodowego

Poradniki i autokary: AN zespół edukacyjno-wychowawcy spełniających wybrane pytania, doradzić, to coachent i interakcji w czasie rzeczywistym z wami na żądanie. Projektanci Eksperci: Zespół nauczanie projektantów i najlepszych ekspertów, wszelkiej działalności zawodowej, jest po twojej stronie, aby wyjaśnić, nauczy cię, i dostarczy Ci z pasją i dostępności ich rzemiosła. Staż: Staż w ramach porozumienia wokół projekcie dyplomowym, który jest sponsorowany przez spółkę, czy też nie. Wynika to w pamięci i jej obrony przed jury stopnia. Wyzwania Wyzwania Firm: Biznes: regularnie w ciągu podróży, firm partnerskich pozwala myśleć w czasie rzeczywistym w celu poinformowania i budować tryb propozycję współpracy zespołu "3.0". Rada Rozwoju: Płyta opracowanie składa się z niezależnych osobistości ze świata designu i tworzenia cyfrowych z misją, aby pomóc w jej szkole pedagogicznej wdrażania i strategicznych kierunków.

Profesjonalny zespół jest u twego boku, z bliskiej odległości.

Twoje kursy są przegubowo wokół różnych zasobów i działań edukacyjnych online, które można wykonać w dowolnym momencie na smartfonie, tablecie czy laptopie.

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

The Open Design School

Preparat ten artystyczny ma na celu umożliwienie Ci rozwinąć swoją kreatywność i podstawową kulturę artystyczną, które krążą wokół innych tematów, które zostały zaznaczon ... [+]

CELE

Preparat ten artystyczny ma na celu umożliwienie Ci rozwinąć swoją kreatywność i podstawową kulturę artystyczną, które krążą wokół innych tematów, które zostały zaznaczone wśród National Diploma wyspecjalizowanych jednostek w Sztuki i Projektowania. Szereg badań artystycznych kompleksowego i interdyscyplinarnego podejścia, ponieważ tak wielu odkryć rozwijać swoją ciekawość i refleksji, i skierować cię i kierunku osi wiedzy dla Ciebie.

informacje praktyczne Format: mix nauki Warsztaty obecności-2 Wstęp: pot, utrzymanie linii i pracy rekordu Wstępnie czas trwania: 12 miesięcy Rejestracja: w dowolnej porze roku Staż: Firma Misja 3 do 6 miesięcy we Francji lub za granicą (nie obowiązkowe) Dyplom ... [-]
Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
12 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Open Design School

Cała komunikacja, teraz 360, korzysta z obrazu 2D / 3D. Nie reklama w telewizji lub w internecie, że nie towarzyszą efekty specjalne, animacje grafika w 3D. ... [+]

CELE

Cała komunikacja, teraz 360, korzysta z obrazu 2D / 3D. Nie reklama w telewizji lub w internecie, że nie towarzyszą efekty specjalne, animacje grafika w 3D.

Ten nowy zawód ekspertów narzędzi cyfrowych stwarza możliwości o ogromnym potencjale w dziedzinie wzornictwa przemysłowego i architektury i wystroju wnętrz. Projektowanie obiektów lub pojazdów, a projekt architektoniczny stosując te prace wykonane i oddane do 3d sceny prototyp lub wyrazić swoją koncepcję innowacji i potencjał swojego produktu poprzez przedstawianie go z różnych punktów widzenia, tak wzniosłe realistyczne szczegóły, jej zawartość, a efekty światła.

Silny popyt sprawuje dziś na tych umiejętnościach nieruchome lub ruchome modelowania cyfrowego, który rozciąga się na rynku międzynarodowym przez wiele firm, które mają istotną potrzebę wykorzystania nowych technologii do ich połączenia lub swoich innowacji.... [-]

Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Open Design School

Uznanie i zainteresowanie wnętrz znacznie się zmieniły w ciągu ostatniej dekady, a przemysł dekoracji kwitnie. Praktyki zrównoważonego projektowania i wydajności energety ... [+]

CELE

Uznanie i zainteresowanie wnętrz znacznie się zmieniły w ciągu ostatniej dekady, a przemysł dekoracji kwitnie. Praktyki zrównoważonego projektowania i wydajności energetycznej są w znacznym stopniu zintegrowany dziś. Rozwój technologii i materiałów, zmian społecznych i demograficznych ujawniają nowe potrzeby klientów, którzy oczekują konkretnych rozwiązań zawodowe: poprawa przestrzeni, organizację kierunku przepływu, optymalizując małe przestrzenie, przechwytywanie klienta , poprawa środowiska pracy ... Wszystkie rozwinięte umiejętności w tym dyplomu w aranżacji wnętrz.

informacje praktyczne Format: mix nauki Warsztaty obecności-4 Wstęp: pot, utrzymanie linii i pracy rekordu Wstępnie czas trwania: 24 miesięcy Rejestracja: w dowolnej porze roku Staż: Firma Misja 3 do 6 miesięcy we Francji lub za granicą (nie obowiązkowe) Dyplom ... [-]
Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Open Design School

Spośród porodzie świadomego społeczeństwa, dziś gra wideo zajmuje poczesne miejsce i jest otwarty dla wszystkich. Stał wielkiego przemysłu kulturalnego we Francji i na św ... [+]

CELE

Spośród porodzie świadomego społeczeństwa, dziś gra wideo zajmuje poczesne miejsce i jest otwarty dla wszystkich. Stał wielkiego przemysłu kulturalnego we Francji i na świecie, z wielu zakresów poprzez grę mobilną, poważnej grze lub "advert grze" oferując szereg pożądanych działań: animator, efekty 3D specjalny, matowy malarz, artysta gra, itp

"Gra Animator" stworzył wizualny świat, który pozwala graczom zanurzyć się w grze. Jego misja wymaga bardzo specjalistycznych umiejętności technicznych i silną kulturę artystyczną.

Z tego szkolenia, można odkryć wszystkie etapy projektowania i animacji w grze wideo, zarówno modelowania postaci, rekwizytów, inscenizacji i efektami specjalnymi. Szczególny nacisk kładzie się na nauczanie najbardziej zaawansowane oprogramowanie i artystycznej fundamentalne zdobyć ogólną wiedzę na temat biznesu i ukształtować wiedzę operacyjną.... [-]

Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Open Design School

Przemysł gier wideo jest obecnie dominuje na rynku rozrywki, ale także z poważnych gier i gier mobilnych, sieci społecznych i Smart TV chmurze gier. Szybki rozwój swoich ... [+]

CELE

Przemysł gier wideo jest obecnie dominuje na rynku rozrywki, ale także z poważnych gier i gier mobilnych, sieci społecznych i Smart TV chmurze gier. Szybki rozwój swoich technologii, jej linia produkcyjna bardziej uporządkowany, a jego modele ekonomiczne, przychodzi nowe wymagania umiejętności (pojęciowych, artystycznych i technicznych). Celem tego stopnia jest przygotowanie przyszłych wykwalifikowanych specjalistów w stanie stworzyć zabawne i ekscytujące doświadczenie zanurzenia za pomocą mechanizmów interaktywności.

informacje praktyczne Format: mix nauki Warsztaty obecności-4 Wstęp: pot, utrzymanie linii i pracy rekordu Wstępnie czas trwania: 24 miesięcy Rejestracja: w dowolnej porze roku Staż: Firma Misja 3 do 6 miesięcy we Francji lub za granicą (nie obowiązkowe) Dyplom ... [-]
Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Open Design School

Świat luksusu, mody i designu, napędzany przez dynamikę rynków wschodzących, jest obecnie na stałe przemiany. Nowe technologie, nowe trendy, nowe metody marketingowe i ko ... [+]

CELE

Świat luksusu, mody i designu, napędzany przez dynamikę rynków wschodzących, jest obecnie na stałe przemiany. Nowe technologie, nowe trendy, nowe metody marketingowe i komunikacyjne oraz nowe możliwości. Program ten ma na celu odkrywanie nowych trendów i przemysł mody w ogóle, przy jednoczesnym rozwijaniu podstawowych umiejętności w zakresie projektowania odzieży i akcesoriów projektu. W tematu i główny cel, osiągnięcie każda nauka z własnej kolekcji, która będzie jego projekt dyplomowy i zostanie przedstawiony do wybranego jury zawodowej.

informacje praktyczne Format: mix nauki Warsztaty obecności-4 Wstęp: pot, utrzymanie linii i pracy rekordu Wstępnie czas trwania: 24 miesięcy Rejestracja: w dowolnej porze roku Staż: Firma Misja 3 do 6 miesięcy we Francji lub za granicą (nie obowiązkowe) Dyplom ... [-]
Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
The Open Design School

Media interaktywne są częścią naszego codziennego życia i rozprzestrzeniać się z dużą prędkością. Poprzez tego stopnia, można uzyskać niezbędną wiedzę o zaawansowanych te ... [+]

CELE

Media interaktywne są częścią naszego codziennego życia i rozprzestrzeniać się z dużą prędkością. Poprzez tego stopnia, można uzyskać niezbędną wiedzę o zaawansowanych technologiach cyfrowych i zbada narzędzi grafiki komputerowej i środowiska internetowego. Celem jest, aby uzyskać solidną praktykę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tym rozwijającym się przemyśle. Tworzenie doświadczenia i używa nowych użytkowników za pośrednictwem stron internetowych, aplikacji lub interfejsów; wynaleźć nowe formy interakcji i wciągające interfejsy LSE główne cele tego szkolenia.

informacje praktyczne Format: mix nauki Warsztaty obecności-4 Wstęp: pot, utrzymanie linii i pracy rekordu Wstępnie czas trwania: 24 miesięcy Rejestracja: w dowolnej porze roku Staż: Firma Misja 3 do 6 miesięcy we Francji lub za granicą (nie obowiązkowe) Dyplom ... [-]
Francja Paris
Otwarta rekrutacja
Francuski
Zaoczne
24 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

The Open Design School - Avez-vous des idées que vous souhaitez réaliser ?