SupBiotech Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sup'Biotech to prywatna szkoła inżynierii biotechnologicznej zlokalizowana w aglomeracji Paryża. Studenci Sup'Biotech prowadzą zajęcia z inżynierii i przedmiotów ścisłych, w tym wykłady, prace laboratoryjne i długoterminowe projekty kreatywne. W przeciwieństwie do wielu innych szkół zorientowanych na STEM, Sup'Biotech kładzie nacisk na branżową wiedzę i oferuje naprawdę profesjonalny program nauczania. Absolwenci Sup'Biotech są rekrutowani przez najlepsze firmy z branży biotechnologicznej, takie jak L'Oreal, Sanofi, Watchfrog, Nestlé i niezliczone inne. Praktycznie wszyscy absolwenci Sup'Biotech znajdują zatrudnienie lub przechodzą wyższe studia, a unikalna mieszanka nauki i umiejętności menedżerskich Sup'Biotech jest niezwykle cenna dla pracodawców wszelkiego rodzaju.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Oferujemy zagranicznym studentom studia licencjackie, magisterskie, studia za granicą oraz letnie kursy programowe. Studenci mogą rozpocząć od roku 1, 2, 3, 4 lub 5; kursy pierwszego i drugiego roku są prowadzone w języku angielskim lub francuskim, a trzeci, czwarty i piąty rok w języku angielskim. Absolwenci uzyskują szybki dostęp do wyższych stanowisk zarówno we Francji, jak i za granicą w takich dziedzinach, jak zdrowie i farmaceutyki, innowacje w przetwórstwie spożywczym, kosmetyki, bioinformatyka lub środowisko. Program zbudowany jest wokół modelu francuskich szkół inżynierskich akredytowanych przez CTI: cykl Foundation (2 lata), a następnie cykl Engineering (3 lata).

120321_PhotoSummer.jpg

Program nauczania Sup'Biotech to multidyscyplinarna równowaga między nauką i inżynierią (wykłady, praktyczne prace laboratoryjne i projekty), umiejętnościami zarządzania, know-how w zakresie przemysłu. Nasi studenci poznają również krajowe i międzynarodowe rynki biotechnologiczne. Profesorowie Sup'Biotech pochodzą z różnych środowisk szkoleniowych i edukacyjnych, takich jak uniwersytety, centra badawcze i przemysł. Angielski jest używany przez cały nasz program; nasze kursy dla absolwentów prowadzone są w języku angielskim, a zajęcia są dostępne wyłącznie w języku angielskim od trzeciego roku. Studenci Sup'Biotech są przygotowani na szeroki zakres obowiązków w różnych biotechnologiach i międzynarodowych korporacjach, pracując w takich dziedzinach, jak zdrowie, kosmetyki, środowisko, farmaceutyki i agrobiznes.120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Jak wspomniano powyżej, pięcioletni program Sup'Biotech obejmuje programy dwóch stopni, które odpowiadają nowym standardom europejskim. Nasz trzyletni program studiów licencjackich prowadzi do uzyskania tytułu licencjata w Sup'Biotech. W naszym programie dla absolwentów studenci wybierają opcję, taką jak badania i rozwój, produkcja lub sprzedaż i marketing. Po zakończeniu naszego dwuletniego programu dla absolwentów studenci otrzymują dyplom inżynierii w dziedzinie biotechnologii, równoważny dyplomowi magistra.

PROSZĘ ZANOTOWAĆ:

Sup'Biotech nie ma dostępnych stypendiów.

Jednak z przyjemnością wspieramy wszelkie wnioski o stypendia publiczne, które nasi studenci chcą złożyć do rządu francuskiego lub instytucji charytatywnych.

Lokalizacje

Paryż

Address
Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium