Sup’Biotech Paris

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

studenci Sup'Biotech zrobić inżynierskiej i naukowej zajęć w tym wykładów, pracy laboratoryjnej i długoterminowych projektów twórczych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć Summer courses » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Programy letnie: nauka inżynierii żywności i macierzystych komórek

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 - 3 tygodnie June 2019 Francja Villejuif

Sup'Biotech to prywatna szkoła inżynierii biotechnologia znajduje się w obszarze metropolitalnym Paryża. Jesteśmy jedyną instytucją we Francji oferujących letnich kursach związanych z biotechnologią, a my zrobimy wszystko, aby zapewnić studentom uzyskać maksymalną wzbogacenia kulturowego i zawodowego podczas naszych 3-tygodniowych kursów letnich w nauce żywności i inżynierii macierzystych komórek. [+]

Program Lato w Sup'Biotech

Sup'Biotech jest prywatną szkołą inżynieryjną zlokalizowaną w Paryżu, specjalizującą się w różnych nowo powstających dziedzinach związanych z biotechnologią. Sup'Biotech jest częścią Ionis Instytut Technologii klastra.

Jest jedną z najlepszych szkół biotechnologicznych we Francji i jest częścią IONIS, wiodącej francuskiej grupy szkół prywatnych. Jego studenci zajmują najwyższe pozycje w wielu gałęziach przemysłu, w tym w sektorze zdrowia, bioinformatyki, farmaceutycznej i kosmetycznej, w przemyśle zielonym i agrobiznesie.

Programy Letnie 2018

Stem Inżynierii Komórkowej

Ten program ma na celu umożliwienie studentom szerokiego wprowadzenia do ekscytującego pola do modelowania chorób za pomocą komórek macierzystych. Studenci poznają to, co czyni komórki macierzyste wyjątkowym, ze szczególnym uwzględnieniem ich charakterystyki i ich funkcji. Rozszerzą swoją wiedzę na wprowadzenie do bardziej wyspecjalizowanego obszaru edycji genomu (CRISPR-Cas9). Ten kurs jest doskonałym sposobem na głębsze zanurzenie w modelowaniu chorób dla studentów, którzy są zainteresowani dziedzinami medycznymi lub badaniami nad komórkami macierzystymi.... [-]


Filmy

Discover Sup'Biotech

Sup'Biotech fête ses 10 ans avec ses étudiants

Inside Sup’Biotech