Paris Academy of Art

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

106196_rsz_106139_img_6151.jpg

Prezentacja - zobowiązanie

Paris Academy of Art to instytut artystyczny poświęcony technikom malowania i rysowania na wysokim poziomie.

Akademia jest otwarta dla wszystkich tych, którzy niezależnie od wieku, narodowości lub pochodzenia chcą zdobyć umiejętności potrzebne do osiągnięcia w realistycznym malarstwie lub rysunku.

Zapisując się do Paris Academy of Art , podążacie za tymi znakomitymi śladami i kontynuujecie rygorystyczną, wymagającą, opartą na doskonałości tradycję artystyczną. Podobnie jak w innych dziedzinach sztuki, rysunek i malarstwo wymagają precyzyjnego i rygorystycznego szkolenia, prowadzonego przez najlepszych mistrzów sztuki. Paris Academy of Art oferuje skoncentrowane, zorientowane na doskonałość środowisko, które sprzyja temu szkoleniu.

Podkreśla także relacje profesor-uczeń, pomagając uczniowi w osiągnięciu postępu w najlepszych warunkach. Wielkość klas w Paris Academy of Art jest niewielka, a każdy uczeń jest indywidualnie nadzorowany.

Pod koniec studiów w Paris Academy of Art uczniowie będą mieli niezbędne umiejętności do pracy w różnych dziedzinach, takich jak kino, animacja, gry wideo i ilustracja. Mogą również pracować jako niezależni artyści. Niezależnie od tego, jaki będzie ich wybór, Paris Academy of Art w Paris Academy of Art zapewni im narzędzia niezbędne do osiągnięcia celu.

Historia - renesans

Przez cały XIX wiek paryska szkoła sztuk pięknych była obowiązkowa dla praktykantów. Nauczyli się tam jedynie rysowania, więc studenci zapisywali się także do prywatnych akademii, gdzie mogliby ćwiczyć czerpiąc z modeli na żywo i ukończyć szkolenie z malarstwa i rzeźby.

Początek XX wieku oznaczał pojawienie się sztuki nowoczesnej i odrzucenie surowych zasad nauczanych w akademiach. W obliczu tej nowej sytuacji akademie odmówiły. Na szczęście wielu studentów, którzy kształcili się w tych akademiach, pochodziło z zagranicy, w szczególności ze Stanów Zjednoczonych. Niektórzy z nich byli w stanie tworzyć studia w swoich krajach ojczystych, w ten sposób utrwalając technikę akademii.

W latach osiemdziesiątych niektórzy anglosascy artyści powrócili do Europy i założyli szkoły, dzięki czemu nauczanie akademii, realistycznego rysunku i malarstwa powróciło do Europy.

Ale żadna z tych szkół nie była w Paryżu! Dlatego Paris Academy of Art chce sprowadzić do Paryża znaczącą akademię i kontynuować naukę, która stanowi kamień węgielny naszego artystycznego dziedzictwa.

106197_rsz_106141_img_4903.jpg

Metoda - doskonałość

Nasza metoda jest stopniowa i intensywna i podąża za tym, co zostało użyte w dziewiętnastowiecznych studiach paryskich.

Popycha studentów, aby prześcigali się, pozwalając im zdobyć zaufanie, którego potrzebują, aby mieć karierę jako artysta wysokiego szczebla.

Opierają się na czterech podstawach:

  • nauczanie podstaw malarstwa i rysunku polegając na mistrzach włoskiego renesansu;
  • indywidualny nadzór: każdy uczeń korzysta ze spersonalizowanego nadzoru, poprzez obserwację i analizę pracy innych jest niezbędny;
  • kontrolowany postęp: każdy krok w procesie uczenia się, zdefiniowany z wyprzedzeniem przez instruktorów, musi zostać zdobyty przed przejściem do następnego kroku;
  • popęd i chęć do pracy: studia trwają w pełnym wymiarze godzin (ponad sześć godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu), co pozwala uczniom rozwinąć samodyscyplinę, która będzie miała zasadnicze znaczenie dla ich przyszłego życia zawodowego.

Lokalizacje

Bois-Colombes

Address
Rue Raspail,78
92270 Bois-Colombes, Île-de-France, Francja