Orchestra Pro

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Współczesna wizja nauczania ustalona na ponad dwa lata


Multidyscyplinarna szkoła zakorzeniona w rzeczywistości sztuk performatywnych


Orchestra Pro to multidyscyplinarna szkoła artystyczna, wyjątkowa w Marsylii, gdzie nauka śpiewu , tańca i dramatu jest uważana za przekrojowy i nieodłączny sposób handlu technicznego i produkcji na żywo .


Profesjonalny trening unikalny we Francji


Podchodząc do artystycznych, technicznych i administracyjnych koncepcji trzech dyscyplin, szkoła oferuje profesjonalny trening unikalny w swoim rodzaju .

Poprzez różne warsztaty studenci są zaangażowani w stałą mechanikę produkcji i tworzenia . Zaproszeni do ciągłego działania, stają się prawdziwymi wykonawcami.


Zapewnienie wysokiego poziomu nauki


Prowadzona przez Benjamina Balensi, utalentowanego muzyka i pianistę, szkoła oferuje wysoki poziom , wymagający trening podczas słuchania studentów.

Nauczanie teatru, tańca i śpiewu, stworzone w sposób przekrojowy, pozwala uczniom stać się artystami kompletnymi, zdolnymi sprostać wielu oczekiwaniom profesjonalistów sceny .


Wymagający nauczyciele i mówcy


Prowadzony przez zespół edukacyjny złożony z doświadczonych profesjonalistów i renomowanych mówców , każdy uczeń rozwija własną tożsamość artystyczną. Na swoim biegunie (śpiew, taniec lub teatr) przechodzi szkolenie wymagające głębokiego zaangażowania i stałości pracy, której rozwój trwa ponad dwa lata .


Otwarcie na rozległą profesjonalną sieć


Orchestra Pro to prawdziwe wsparcie dla każdego artysty w formacji. W towarzystwie ambicji zawodowych korzysta z rozległej, profesjonalnej sieci, której poszukuje cała kadra nauczycielska, stałej kontynuacji i dostosowanych porad .

Po ukończeniu szkolenia jest on w stanie wykorzystać swój talent do lotu.

Lokalizacje

Marsylia

Address
8 rue Saint Sébastien
13006 Marsylia, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja