Przeczytaj oficjalny opis

Université Jean Moulin Lyon 3, uniwersytet otwarty na świat

W samym sercu Lyonu i Bourg-en-Bresse, Jean Moulin University oferuje miejsca uczenia się i badań koncentruje się na naukach humanistycznych i społecznych. Z 7 szkół doktoranckich i 19 jednostek badawczych, rozwija interdyscyplinarnych badań w związku z wielkimi pytaniami społeczeństwa.

Użytkownik Uniwersytetu Lyon, to gospodarze ponad 28 000 studentów i oferuje szeroką gamę szkoleń zawodowych w ramach jakości edukacji, sprzyjających rozwoju intelektualnego i osobistego.

Z ponad 5 000 międzynarodowych studentów uczestniczących corocznie wiele partnerstw na świecie i projekty naukowe współpracy z zagranicznymi uczelniami, marka Uniwersytet Jean Moulin będzie jego internacjonalizacji poprzez wspieranie mobilności studentów i nauczycieli.

Opierając dostęp do szkolnictwa wyższego w sprawie równych szans jest stała troska o Uniwersytet Jean Moulin Lyon 3, który potwierdza swoje przekonanie, że różnorodność i specyfika są bogate i że każdy z nas jest także zdefiniowana przez swoich różnic.

Pełni zaangażowana partnerów społeczno-gospodarczych, Jean Moulin University stara się przyczynić do sukcesu uczniów i ich zdolności do zatrudnienia, w szczególności poprzez zachęcanie do staży, na przemian i przedsiębiorczości.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Jean Moulin Lyon 3 University

Studenci biorący udział w DEUF korzystają również z korepetycji edukacyjnych (w zależności od badanych przedmiotów), podczas których spotykają się z opiekunami edukacyjny ... [+]

Poziom studiów: wszystkie poziomy studiów

Przedmioty do wyboru: kursy do wyboru na wszystkich wydziałach. Więcej informacji na temat dostępnych kursów znajduje się w katalogu kursów.

Data przybycia:

Semestr zimowy: początek września dla wszystkich kierunków studiów Semestr letni: początek stycznia [-]
Francja Lyon
Skontaktuj się ze szkołą
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jean Moulin Lyon 3 University

... [+]

Program SELF ma na celu zachęcenie do znacznego polepszenia poziomu znajomości języka francuskiego przez studenta, możliwego spełnienia wymagań programowych uczelni macierzystej i późniejszego transferu punktów.

Specyficzne funkcje

Program SELF to program semestralny lub roczny program.

Zwykle zaczyna się pod koniec sierpnia / na początku stycznia i kończy się w połowie grudnia / koniec kwietnia.

Kryteria przyjęcia na studia:

Program SELF jest otwarty dla studentów (wymiana / bez wymiany), którzy spełniają następujące wymagania:

... [-]
Francja Lyon
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Campus