Institut Europeen De Francais

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kliknij na zdjęcie, aby uzyskać natychmiastowy cytat online i zarezerwuj już teraz!

Warunki:
Obowiązuje na kursy do 31.12.2018

Institut Européen de Français to francuska szkoła w Montpellier, której celem jest oferowanie swoim studentom najwyższych standardów nauczania poprzez indywidualną uwagę, profesjonalizm, jakość, przyjazną i miłą atmosferę. Ponieważ każda osoba jest wyjątkowa, pracujemy nad zapewnieniem każdemu wyjątkowych doświadczeń na południu Francji, które ludzie mogą zapamiętać na zawsze.


Nasza misja

«Opowiadać się za spotkaniami, wymianą międzykulturową i odkrywaniem siebie dzięki wakacjom z nauki języka i kultury w Montpellier.»


Nasze wartości

Spersonalizowana uwaga

Ponieważ każda osoba jest wyjątkowa, od pierwszego kontaktu, poprowadzimy Cię i skierujemy do pobytu najbardziej dostosowanego do Twoich potrzeb i życzeń. Przed, w trakcie, ale także po pobycie przywiązujemy szczególną wagę do zadowolenia. Bez względu na Twoją prośbę dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiadać na Twoje oczekiwania.


Przyjazna i rodzinna atmosfera

Położona w dwóch z najpiękniejszych rezydencji w mieście nasza francuska szkoła ma przestronne i jasne klasy. Ponieważ wiemy, co oznacza "podróż w czasie", gwarantujemy, dzięki naszemu zespołowi profesjonalistów, że poczujesz się swobodnie. Niech magia spotkania spełni swoje zadanie.

Profesjonalizm

Nasi nauczyciele są wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego. Ich doświadczenia we Francji i dla większości za granicą pozwalają im lepiej zrozumieć twoje potrzeby, a cały czas podkreśla to, co najlepsze w tobie.


Jakość naszych usług

Uznany przez francuski znak jakości języka francuskiego, rządowe wydziały szkolnictwa wyższego i badań, kultury i komunikacji oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a także inne uznanie we Francji i za granicą, nasz instytut jest jedną z najlepszych francuskich szkół we Francji.

IEF jest także francuską szkołą z

  • Każdego roku ponad 1300 studentów i ponad 40 różnych narodowości
  • Co najmniej 5 poziomów przez cały rok
  • 5 stałych nauczycieli i ponad 10 nauczycieli w niepełnym wymiarze godzin
  • 13 w pełni wyposażonych, przestronnych i jasnych sal lekcyjnych
  • Średnio 7 uczniów i maksymalnie 12 uczniów w klasie

Lokalizacje

Montpellier

Address
23, rue Saint Guilhem
34000 Montpellier, Occitanie, Francja