ISTEC

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

10 powodów, aby wybrać ISTEC

  • Aby skutecznie przygotować się do świata biznesu - Międzynarodowy poręczne z ponad 80 uczelniami partnerskimi na wszystkich kontynentach - Ubezpieczenia zindywidualizowane wsparcie - Rozwijające się za pośrednictwem dynamicznych stowarzyszeń - A Modułowa ścieżkę szkolenia, które budujesz według swoich pragnień i projektów - Wielu zawodowych specjalności - doświadczenie ponad 50 lat w szkolnictwie wyższym - szkoła w samym sercu Paryża, korzystających z lokalizacją w głównym europejskim obszarze gospodarczym - partnerzy firmy sieciowe i potężne Absolwenci - Szanse na zatrudnienie gwarantowane!

W centrum dużego europejskiego obszaru gospodarczego

ISTEC jest w samym sercu zabytkowej dzielnicy Paryża, w pobliżu kanału Saint-Martin, w pobliżu centrum kulturalnego Villette. Jego lokalizacja w głównych europejskich ośrodek gospodarczy: Paryż i jego regionu, dozwolone ISTEC rozwijać sieć firm partnerskich i udział w życiu i rozwoju szkoły. Studenci na ich staże i ich misji w spółkach, bezpośrednio korzystać z tej strategicznej lokalizacji.

W ramach współpracy z Grupą IGS, ISTEC znajduje się na terenie kampusu, przy 12 rue Alexandre Parodi w 10. dzielnicy Paryża i oferuje przyjemne środowisko pracy, nowoczesne i odpowiednie wymagania w zakresie infrastruktury Technologia XXI wieku. Tysiące studentów z różnych programów i narodowości tam również wspólne projekty i trenerów.

Jemmapes Campus: Również ISTEC ma inny kampus poświęcony na to, położony wzdłuż Canal St Martin, 5 minut spacerem od pierwszego Campus rue Alexandre Parodi. Oprócz sal lekcyjnych, sal wykładowych, sal seminaryjnych, spotkań i relaksu, Campus obejmuje: - Centrum Studiów i Badań w ISTEC - CERI - partnerstwa usług i relacji biznesowych, - Stowarzyszenie Absolwentów, - Biura Stowarzyszeń Studenckich.

Ten kampus, w zabytkowym budynku przemysłowym, jest w pełni umeblowany w duchu "trasie międzynarodowej".

Lokalizacje

Paryż

Address
ISTEC
HIGHER EDUCATION IN BUSINESS AND MARKETING
12, rue Alexandre Parodi

75010 Paryż, Île-de-France, Francja