IFALPES - Institut Francais des Alpes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IFALPES - szkoła językowa w Alpach francuskich nad brzegiem jeziora Annecy ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego. Nasze centrum jest mały. Nie zostaną utracone, a nasi nauczyciele będą zawsze dostępne dla Ciebie. IFALPES jest 15 minut spacerem od centrum miasta. Szkoła znajduje się w tym samym budynku co IPAC School of Management. Od 170 do 200 dorosłych studentów z 50 krajów co miesiąc przychodzą uczyć się francuskiego w IFALPES. W miłej atmosferze, można połączyć naukę języka francuskiego we Francji, w Alpach i cieszyć się kultury i charakteru gór i jezior.

Mieszkanie

Usługi zakwaterowania IFALPES zobowiązuje się dopasować rodzaj zakwaterowania, zgodnie z Państwa życzeniem na cały okres pobytu.

W rodzinie: ze śniadaniem lub obiadokolacją, wspólne mieszkanie z innymi studentami studio Akademik Residence znajduje się w centrum miasta lub w jego pobliżu. Od szkoły do ​​wszystkich miejsc zamieszkania można dojechać autobusem, rowerem lub pieszo.

Wszystkie pokoje są zarezerwowane od niedzieli do soboty.

Koszt usług wyboru i rezerwacji noclegu Agencji Płatności 40 € dla każdego ucznia na pobyt krótszy niż jeden miesiąc i 70 € za pobyt dłuższy niż jeden miesiąc. Aby zarezerwować miejsce zamieszkania należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 €. Oddziały usługi rekrutacji Płatność obudowa jest odejmowane od salda prepaid i przedpłaty (160 € lub 130 €) jest potrącane jako zapłatę czynszu 1-szego miesiąca. Usługi agencyjne doboru obudowy są wypłacane przy każdej zmianie miejsca zamieszkania (40 €)

Jak jest przyjazd?

Bez względu na to, gdzie mieszkasz - Francuski rodziny lub w mieszkaniu - to dobrze zorganizować swój przyjazd, z wyprzedzeniem powiadomić rodzinę lub miejsce zamieszkania właściciel / studentów o terminie i godzinie przyjazdu.

Lokalizacje

Annecy

IFALPES

Address
IFALPES
42, Chemin de la Prairie

74000 Annecy, Owernia-Rodan-Alpy, Francja
Telefon
+33 4 50 45 38 37