Przeczytaj oficjalny opis

IFALPES - szkoła językowa w Alpach francuskich nad brzegiem jeziora Annecy ponad 20 lat doświadczenia w nauczaniu języka francuskiego jako języka obcego. Nasze centrum jest mały. Nie zostaną utracone, a nasi nauczyciele będą zawsze dostępne dla Ciebie. IFALPES jest 15 minut spacerem od centrum miasta. Szkoła znajduje się w tym samym budynku co IPAC School of Management. Od 170 do 200 dorosłych studentów z 50 krajów co miesiąc przychodzą uczyć się francuskiego w IFALPES. W miłej atmosferze, można połączyć naukę języka francuskiego we Francji, w Alpach i cieszyć się kultury i charakteru gór i jezior.

Mieszkanie

Usługi zakwaterowania IFALPES zobowiązuje się dopasować rodzaj zakwaterowania, zgodnie z Państwa życzeniem na cały okres pobytu.

W rodzinie: ze śniadaniem lub obiadokolacją, wspólne mieszkanie z innymi studentami studio Akademik Residence znajduje się w centrum miasta lub w jego pobliżu. Od szkoły do ​​wszystkich miejsc zamieszkania można dojechać autobusem, rowerem lub pieszo.

Wszystkie pokoje są zarezerwowane od niedzieli do soboty.

Koszt usług wyboru i rezerwacji noclegu Agencji Płatności 40 € dla każdego ucznia na pobyt krótszy niż jeden miesiąc i 70 € za pobyt dłuższy niż jeden miesiąc. Aby zarezerwować miejsce zamieszkania należy wpłacić zaliczkę w wysokości 200 €. Oddziały usługi rekrutacji Płatność obudowa jest odejmowane od salda prepaid i przedpłaty (160 € lub 130 €) jest potrącane jako zapłatę czynszu 1-szego miesiąca. Usługi agencyjne doboru obudowy są wypłacane przy każdej zmianie miejsca zamieszkania (40 €)

Jak jest przyjazd?

Bez względu na to, gdzie mieszkasz - Francuski rodziny lub w mieszkaniu - to dobrze zorganizować swój przyjazd, z wyprzedzeniem powiadomić rodzinę lub miejsce zamieszkania właściciel / studentów o terminie i godzinie przyjazdu.

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

IFALPES - Institut Francais des Alpes

Studenci pracują nad poprawą ich gramatyki i słownictwa oraz pisemnego i ustnego zrozumieniem. Nacisk położony jest na komunikowanie się w języku francuskim. ... [+]

Studenci pracują nad poprawą ich gramatyki i słownictwa oraz pisemnego i ustnego zrozumieniem. Nacisk położony jest na komunikowanie się w języku francuskim. Będą również badać kulturę francuską i wezmą udział w różnych działaniach w czasie lekcji: wina i degustacja sera, wizyty w lokalnych rynków itp ..

Usługi zakwaterowania IFALPES będzie znaleźć najbardziej odpowiedni typ obudowy pasujące do Twojego wyboru. Stancje, mieszkaniach, studia lub akademiki znajdują się w centrum miasta lub na obrzeżach miasta. Od szkoły, są one dostępne autobusem, rowerem lub pieszo.

Jednoosobowy pokój w rodzinnym gospodarza dwoma posiłkami Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w hostfamily Akademik Indywidualne Studia i apartamenty Wspólne mieszkanie ... [-]
Francja Annecy
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

IFALPES Summer in Annecy, France

IFALPES Winter in Annecy, France