Przeczytaj oficjalny opis

Przez prawie 50 lat, GOBELINS, L'Ecole de l'grafika została globalnym odniesienia w dziedzinie komunikacji cyfrowej, projektowania i interaktywnej rozrywki. Znany jako jeden z najlepszych szkół na świecie, GOBELINS oferuje kursy w fotografii, animowane filmowej, animacji 3D, motion design i gier wideo.

GOBELINS, L'Ecole de l'obrazu opracowała szereg programów i usług międzynarodowych, aby zaspokoić potrzeby międzynarodowych studentów, specjalistów, szkół, firm, festiwalach, a nawet usług kulturalnych ambasad.

ANIMOWANY Filmie

4 lata w pełnym wymiarze godzin: Kurs ten pozwala studentom do opanowania zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych technik animacyjnych (2D i 3D) po profesjonalne metody w warunkach studio animacji, dzięki czemu studenci mogą uchwycić każdy etap projektowania i produkcji filmowej, jak również stopniowe wyposażanie ich w ogóle umiejętności oczekuje się w stanie pracy na długiej funkcji.

ANIMACJA 3D

1 rok w pełnym wymiarze godzin: zaawansowany program w 3D animacja postaci w którym znajduje konferencji przez International animacji i gier wideo ekspertów, produkcja indywidualnego szpuli demo i 3-miesięcznego stażu z raportem szkolenia mają być zapisane. Ten kurs jest okazją do rozwijania umiejętności zawodowych szczebla w kierowaniu, działając i ruchu.

FOTOGRAFIA

3 lata w pełnym wymiarze godzin: Włączanie studentom zdobycie wysokiego poziomu twórczych i technicznych umiejętności nauczanych w powiązaniu z ekspertami z różnych praktyk, dzięki czemu studenci zdobywają profesjonalnej jakości osiągnięć. Szkolenie prowadzone w różnych formatach: tradycyjnych lekcji, konferencje, przedmiotów podstawowych i warsztatów tematycznych wokół reklamy, fotografii żywności, mody, urody i architektury.

MOTION DESIGN

1 rok w pełnym wymiarze godzin: poszerzanie umiejętności uczniów w obszarze coraz bardziej poszukiwane przez profesjonalistów: projektowanie ruchu. Pole to umożliwia projektowanie i tworzenie dostosowanych do komunikacji ruchomej podpory i nowych przestrzeniach komunikacyjnych, aby organizować wiadomości przez połączenie trzech wektorów ruchu design: animowanych obrazów, typografii w ruchu i projektowania dźwięku.

GRA WIDEO

1 rok Specjalistyczny Magister: Program "Doświadczenia Interactive cyfrowe", pomyślany z CNAM / ENJMIN, jest pierwszym tego typu we Francji. Siłą tego programu jest to, że przygotowuje inżynierów na wysokim poziomie, grafików i specjalistów IT, aby stać się ekspertami w zakresie projektowania i tworzenia gier na telefony komórkowe, tablety, sieci społecznych, terminali i instalacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

GOBELINS - L'école de l'image

Opierając się na swoim doświadczeniu i światowej renomie w dziedzinie animacji postaci, GOBELINS poczęła specjalistyczne szkolenia zawodowe w animacji postaci 3D PROFILS ... [+]

Opierając się na swoim doświadczeniu i światowej renomie w dziedzinie animacji postaci, GOBELINS poczęła specjalistyczne szkolenia zawodowe w animacji postaci 3D, które profile są wysokie zażądał. Program ten został zbudowany z pomocą instruktorów, pochodzących z najlepszych studiów animacji 3D i obejmuje ćwiczenia praktyczne do opanowania kierunku, ruchy i umiejętności aktorskie.

Program ten obejmuje również konferencje z międzynarodowych animacji i gier komputerowych ekspertów, produkcja szpuli demo, profesjonalnej praktyki oraz end-of-szkolenia raportu.

Program ten ma silną międzynarodową ostrości z uczestników pochodzących z całego świata.

nauczanych przedmiotów działanie Ruch: grawitacja i waga style animacji: od realizmu kreskówki Animacja postaci: ludzi, zwierząt i toons Lipsync Układ 3D Poszczególne techniki animacji 3D: metodyka i praktyka Konferencje przez międzynarodowych ekspertów animacji Produkcja indywidualnej demo reel prezentujący umiejętności animacyjnych studenta UMIEJĘTNOŚCI Biegłość animacji 3D znaków (znaki człowieka, zwierząt, styl realizmu, kreskówki, etc.) Twórczość w zakresie animacji MAJĄTEK Szkolenie specjalizacyjne w 3D animacja postaci. Międzynarodowy nacisk z uczestnikami z całego świata Wysokiego szczebla międzynarodowych instruktorów Praktyczne ćwiczenia praktyczne z wysokimi poziomami postępu pedagogicznego, dzięki czemu uczestnicy mogą osiągnąć profesjonalny poziom animacji 3D i zyskać nowe możliwości zawodowe. Udział w FMX, jednej z największych europejskich konferencji dla specjalistów animacji 3D 2 miesiące stażu z raportem szkolenia mają być zapisane. Produkcja szpuli demo, szczególnie pomocne w świecie zawodowym i poszukiwania pracy Grupa docelowa ... [-]
Francja Paris
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Letnie kursy

GOBELINS - L'école de l'image

... [+]

[-]
Francja Paris
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS