GOBELINS - L'école de l'image

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przez prawie 50 lat, GOBELINS, L'Ecole de l'grafika została globalnym odniesienia w dziedzinie komunikacji cyfrowej, projektowania i interaktywnej rozrywki. Znany jako jeden z najlepszych szkół na świecie, GOBELINS oferuje kursy w fotografii, animowane filmowej, animacji 3D, motion design i gier wideo.

GOBELINS, L'Ecole de l'obrazu opracowała szereg programów i usług międzynarodowych, aby zaspokoić potrzeby międzynarodowych studentów, specjalistów, szkół, firm, festiwalach, a nawet usług kulturalnych ambasad.

ANIMOWANY Filmie

4 lata w pełnym wymiarze godzin: Kurs ten pozwala studentom do opanowania zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych technik animacyjnych (2D i 3D) po profesjonalne metody w warunkach studio animacji, dzięki czemu studenci mogą uchwycić każdy etap projektowania i produkcji filmowej, jak również stopniowe wyposażanie ich w ogóle umiejętności oczekuje się w stanie pracy na długiej funkcji.

ANIMACJA 3D

1 rok w pełnym wymiarze godzin: zaawansowany program w 3D animacja postaci w którym znajduje konferencji przez International animacji i gier wideo ekspertów, produkcja indywidualnego szpuli demo i 3-miesięcznego stażu z raportem szkolenia mają być zapisane. Ten kurs jest okazją do rozwijania umiejętności zawodowych szczebla w kierowaniu, działając i ruchu.

FOTOGRAFIA

3 lata w pełnym wymiarze godzin: Włączanie studentom zdobycie wysokiego poziomu twórczych i technicznych umiejętności nauczanych w powiązaniu z ekspertami z różnych praktyk, dzięki czemu studenci zdobywają profesjonalnej jakości osiągnięć. Szkolenie prowadzone w różnych formatach: tradycyjnych lekcji, konferencje, przedmiotów podstawowych i warsztatów tematycznych wokół reklamy, fotografii żywności, mody, urody i architektury.

MOTION DESIGN

1 rok w pełnym wymiarze godzin: poszerzanie umiejętności uczniów w obszarze coraz bardziej poszukiwane przez profesjonalistów: projektowanie ruchu. Pole to umożliwia projektowanie i tworzenie dostosowanych do komunikacji ruchomej podpory i nowych przestrzeniach komunikacyjnych, aby organizować wiadomości przez połączenie trzech wektorów ruchu design: animowanych obrazów, typografii w ruchu i projektowania dźwięku.

GRA WIDEO

1 rok Specjalistyczny Magister: Program "Doświadczenia Interactive cyfrowe", pomyślany z CNAM / ENJMIN, jest pierwszym tego typu we Francji. Siłą tego programu jest to, że przygotowuje inżynierów na wysokim poziomie, grafików i specjalistów IT, aby stać się ekspertami w zakresie projektowania i tworzenia gier na telefony komórkowe, tablety, sieci społecznych, terminali i instalacji.

Lokalizacje

Paryż

Gobelins - École de l'Image

Address
73 boulevard Saint-Marcel
75013 Paryż, Île-de-France, Francja