Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki założeniu École Lenôtre w 1971 r. Gaston Lenôtre odpowiedział na potrzeby szkoleniowe zarówno francuskich, jak i zagranicznych specjalistów. Dzisiaj ponad 3000 stażystów, mężczyzn i kobiet z całej Francji i ponad 100 krajów przybywa, aby zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w kulturze doskonałości.
Każdego roku tworzone są nowe poziomy rozwoju, aby lepiej spełniać oczekiwania profesjonalistów z branży spożywczej.


Od prawie 20 lat Ecole Lenôtre oferuje programy długotrwałego pobytu, które umożliwiają intensywny trening w kuchni francuskiej, cukiernictwie:

Dyplom z cukierni: 23 tygodnie
https://www.academiccourses.com/Pastry-Chef-DiplomaEcole-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/
  • Dyplom kucharskiego kucharza: 23 tygodnie

https://www.academiccourses.com/Cooking-Chef-Diploma-ECOLE-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/

Dołączając do tych formacji, będziesz miał szansę być otoczony przez wielu profesjonalistów, którzy pochodzą od najlepszych szefów kuchni na świecie.

Będziesz uczyć się i ćwiczyć w klasie z maksymalnie 12 uczniami . W Ecole Lenôtre uważamy, że praca w małych grupach to najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać naszych szefów kuchni. Będziesz ćwiczył sam, a także w grupach.

Nasza szkoła zawodowa w Plaisir ma 10 sal lekcyjnych i wysoce profesjonalne ekipy sprzętu. Współpracujemy z wysokiej jakości dostawcami zarówno w zakresie artykułów spożywczych, jak i profesjonalnych, które znajdą Państwo również w najlepszych kuchniach Szefa Kuchni.

W Ecole Lenôtre szkolimy Cię, aby być profesjonalistą i wierzymy, że dzięki naszej wiedzy możesz stać się jednym z najlepszych szefów kuchni jutra.

Ecole Lenôtre otworzył także nową szkołę w centrum Paryża, Quai Henri IV. Znajduje się na łodzi z Yachts de Paris, z pięknym widokiem na katedrę Notre Dame de Paris.

Składa się z sali do gotowania o powierzchni 150 m² z nowym materiałem i wyposażeniem. Po drugiej stronie znajduje się salon, w którym można organizować kolacje, prezentacje, uroczystości.

Podczas twoich formacji w Ecole Lenôtre Plaisir będziesz miał również szansę na zajęcia w tej nowej lokalizacji.

Przyjdź i śledź nas na naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Lub na naszej nowej stronie internetowej:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Ecole Lenôtre

Szkolenie Chef Chef zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą trenować lub odkrywać się w Gotowaniu. Dla tych, którzy chcą uczyć się od podstaw do wysokiego poziomu ... [+]

ECOLE LENÔTRE COOKING TRENING CHEF

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom nowoczesne szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cooking Chef Ecole Lenôtre " skierowane jest do dorosłych, którzy są pasjonatami gotowania, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersji, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPodstawowa znajomość języka, w którym odbywa się kurs (poziom B1)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)STRUKTURA SZKOLENIA TUSZY ECOLE LENÔTRE... [-]
Francja Plaisir Paryż
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
25 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Ecole Lenôtre

Szkolenie dla cukierników zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą szkolić się lub zmieniać na nowo w cukiernictwie, od podstaw aż po najwyższe techniki ciast. ... [+]

PIELĘGNACJA CUKIERNICÓW ECOLE LENÔTRE

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom nowoczesne szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cukiernia z Ecole Lenôtre " skierowane jest do osób dorosłych, które pasjonują się gotowaniem, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersacyjny, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę specjalistyczną.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPodstawowa znajomość języka, w którym odbywa się kurs (poziom B1)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)STRUKTURA SZKOLENIA TUSZOWEGO ECOLE LENÔTRE... [-]
Francja Plaisir Paryż
Marzec 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
25 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

School Introduction

School visit

Lenôtre Sa
Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 (0)1 30 81 46 34
Address
Quai Henri IV
75004 Paryż, Île-de-France, Francja
Witryna