Read the Official Description

Dzięki założeniu École Lenôtre w 1971 r. Gaston Lenôtre odpowiedział na potrzeby szkoleniowe zarówno francuskich, jak i zagranicznych specjalistów. Dzisiaj ponad 3000 stażystów, mężczyzn i kobiet z całej Francji i ponad 100 krajów przybywa, aby zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w kulturze doskonałości.
Każdego roku tworzone są nowe poziomy rozwoju, aby lepiej spełniać oczekiwania profesjonalistów z branży spożywczej.


Od prawie 20 lat Ecole Lenôtre oferuje programy długotrwałego pobytu, które umożliwiają intensywne szkolenie w kuchni francuskiej, cukiernictwie lub Ecole Lenôtre :

Grand Master Class - CuisineMaster Class - KuchniaGrand Bachelor - Pastry - 20 tygodniBachelor - ciasto - 12 tygodniBachelor - Kuchnia - 12 tygodni

Dołączając do tych formacji, będziesz miał szansę być otoczony przez wielu profesjonalistów, którzy pochodzą od najlepszych szefów kuchni na świecie.

Będziesz uczyć się i ćwiczyć w klasie z maksymalnie 12 uczniami . W Ecole Lenôtre uważamy, że praca w małych grupach to najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać naszych szefów kuchni. Będziesz ćwiczył sam, a także w grupach.

Nasza szkoła zawodowa w Plaisir ma 9 sal lekcyjnych i wysoce profesjonalne ekipy sprzętu. Współpracujemy z wysokiej jakości dostawcami zarówno w zakresie żywności, jak i profesjonalnych materiałów, które znajdą Państwo również w najlepszych kuchniach Szefa Kuchni.

W Ecole Lenôtre szkolimy Cię, aby być profesjonalistą i wierzymy, że dzięki naszej wiedzy możesz stać się jednym z najlepszych szefów kuchni jutra.

Ecole Lenôtre otworzył także nową szkołę w centrum Paryża, Quai Henri IV. Znajduje się na łodzi z Yachts de Paris, z pięknym widokiem na katedrę Notre Dame de Paris.

Składa się z sali do gotowania o powierzchni 150 m² z nowym materiałem i wyposażeniem. Po drugiej stronie znajduje się salon, w którym można organizować kolacje, prezentacje, uroczystości.

Podczas twoich formacji w Ecole Lenôtre Plaisir będziesz miał również szansę na zajęcia w tej nowej lokalizacji.

Przyjdź i śledź nas na naszej stronie na Facebooku:

href = "https://www.facebook.com/EcoleProfessionnelleLenotre/

Lub na naszej nowej stronie internetowej:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Programs taught in:
Język angielski
Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Ecole Lenôtre

Szkolenie dla cukierników zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą szkolić się lub zmieniać na nowo w cukiernictwie, od podstaw aż po najwyższe techniki ciast. ... [+]

PIELĘGNACJA CUKIERNICÓW ECOLE LENÔTRE

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom nowoczesne szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cukiernia z Ecole Lenôtre " skierowane jest do osób dorosłych, które pasjonują się gotowaniem, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersacyjny, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę specjalistyczną.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPosiadanie podstawowej wiedzy o języku, w którym odbywa się kurs (poziom A2)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)STRUKTURA SZKOLENIA TUSZOWEGO ECOLE LENÔTRE... [-]
Francja Plaisir Paris
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
23 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Ecole Lenôtre

Szkolenie Cooking Chef zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą trenować lub odkrywać siebie na nowo w Cooking. Dla tych, którzy chcą uczyć się od podstaw do wys ... [+]

ECOLE LENÔTRE COOKING TRENING CHEF

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom nowoczesne szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cooking Chef Ecole Lenôtre " skierowane jest do dorosłych, którzy są pasjonatami gotowania, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersji, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPosiadanie podstawowej wiedzy o języku, w którym nauczany jest przedmiot (poziom A1)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)STRUKTURA SZKOLENIA TUSZY ECOLE LENÔTRE... [-]
Francja Plaisir Paris
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
23 tygodnie
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre backstage

Lenôtre Sa
Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 (0)1 30 81 46 34
Address
Quai Henri IV
75004 Paris, Île-de-France, Francja
Witryna