Ecole Lenôtre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki założeniu École Lenôtre w 1971 r. Gaston Lenôtre odpowiedział na potrzeby szkoleniowe zarówno francuskich, jak i zagranicznych specjalistów. Dzisiaj ponad 3000 stażystów, mężczyzn i kobiet z całej Francji i ponad 100 krajów przybywa, aby zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w kulturze doskonałości.
Każdego roku tworzone są nowe poziomy rozwoju, aby lepiej spełniać oczekiwania profesjonalistów z branży spożywczej.


Od prawie 20 lat Ecole Lenôtre oferuje programy długotrwałego pobytu, które umożliwiają intensywne szkolenie w kuchni francuskiej, cukiernictwie lub Ecole Lenôtre :

Grand Master Class - CuisineMaster Class - KuchniaGrand Bachelor - Pastry - 20 tygodniBachelor - ciasto - 12 tygodniBachelor - Kuchnia - 12 tygodni

Dołączając do tych formacji, będziesz miał szansę być otoczony przez wielu profesjonalistów, którzy pochodzą od najlepszych szefów kuchni na świecie.

Będziesz uczyć się i ćwiczyć w klasie z maksymalnie 12 uczniami . W Ecole Lenôtre uważamy, że praca w małych grupach to najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać naszych szefów kuchni. Będziesz ćwiczył sam, a także w grupach.

Nasza szkoła zawodowa w Plaisir ma 9 sal lekcyjnych i wysoce profesjonalne ekipy sprzętu. Współpracujemy z wysokiej jakości dostawcami zarówno w zakresie żywności, jak i profesjonalnych materiałów, które znajdą Państwo również w najlepszych kuchniach Szefa Kuchni.

W Ecole Lenôtre szkolimy Cię, aby być profesjonalistą i wierzymy, że dzięki naszej wiedzy możesz stać się jednym z najlepszych szefów kuchni jutra.

Ecole Lenôtre otworzył także nową szkołę w centrum Paryża, Quai Henri IV. Znajduje się na łodzi z Yachts de Paris, z pięknym widokiem na katedrę Notre Dame de Paris.

Składa się z sali do gotowania o powierzchni 150 m² z nowym materiałem i wyposażeniem. Po drugiej stronie znajduje się salon, w którym można organizować kolacje, prezentacje, uroczystości.

Podczas twoich formacji w Ecole Lenôtre Plaisir będziesz miał również szansę na zajęcia w tej nowej lokalizacji.

Przyjdź i śledź nas na naszej stronie na Facebooku:

href = "https://www.facebook.com/EcoleProfessionnelleLenotre/

Lub na naszej nowej stronie internetowej:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć Certyfikaty » Widzieć Summer courses » Widzieć Dyplomy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

PODSTAWY PSTRĄGÓW FRANCUSKICH - Certyfikat L'ESSENTIEL - 7 tygodni

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 5 miesięcy March 2019 Francja Plaisir Paris + 1 więcej

PODSTAWY Ecole Lenôtre FRANCUSKICH - Certyfikat L'ESSENTIEL - Ecole Lenôtre [+]

PIELĘGNACJA CUKIERNICÓW ECOLE LENÔTRE

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom najnowocześniejsze szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cukiernia z Ecole Lenôtre " skierowane jest do osób dorosłych, które pasjonują się gotowaniem, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersacyjny, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę specjalistyczną.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPosiadanie podstawowej wiedzy o języku, w którym odbywa się kurs (poziom A2)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)... [-]

Dyplom

Dyplom cukiernika Ecole Lenôtre - 23 tygodnie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 23 tygodnie January 2019 Francja Plaisir Paris + 1 więcej

Szkolenie dla cukierników zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą szkolić się lub zmieniać na nowo w cukiernictwie, od podstaw aż po najwyższe techniki ciast. [+]

PIELĘGNACJA CUKIERNICÓW ECOLE LENÔTRE

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom nowoczesne szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cukiernia z Ecole Lenôtre " skierowane jest do osób dorosłych, które pasjonują się gotowaniem, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersacyjny, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę specjalistyczną.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPosiadanie podstawowej wiedzy o języku, w którym odbywa się kurs (poziom A2)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)STRUKTURA SZKOLENIA TUSZOWEGO ECOLE LENÔTRE... [-]

Dyplom Ecole Lenôtre - 23 tygodnie

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 23 tygodnie March 2019 Francja Plaisir Paris + 1 więcej

Szkolenie Cooking Chef zostało stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą trenować lub odkrywać siebie na nowo w Cooking. Dla tych, którzy chcą uczyć się od podstaw do wysokiego poziomu techniki kuchni francuskiej w 23 tygodnie. [+]

ECOLE LENÔTRE COOKING TRENING CHEF

Ecole Lenôtre zapewnia swoim studentom i partnerom nowoczesne szkolenia, które ułatwiają, zachęcają, komunikują i utrzymują wysokie standardy wydajności i doskonałości. Szkolenie "Cooking Chef Ecole Lenôtre " skierowane jest do dorosłych, którzy są pasjonatami gotowania, niezależnie od tego, czy Ecole Lenôtre na kurs konwersji, oraz dla profesjonalistów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Kwalifikowalność do tego kursu obejmuje następujące warunki wstępne :

Być w wieku 18 lat lub starszychPosiadanie podstawowej wiedzy o języku, w którym nauczany jest przedmiot (poziom A1)Aby móc czytać i pisaćPoznanie podstaw higieny i bezpieczeństwa w środowisku żywnościowymPosiadanie podstawowej wiedzy o podstawowym rozumowaniu (obliczenia i logika)STRUKTURA SZKOLENIA TUSZY ECOLE LENÔTRE... [-]

Letnie kursy

Podstawy treningu kuchni francuskiej - 7 tygodni

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 7 tygodnie June 2019 Francja Plaisir Paris + 2 więcej

Podstawy kuchni francuskiej zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą trenować lub odkrywać siebie na nowo w kuchni. Dla tych, którzy chcą uczyć się od podstaw w 7 tygodni. [+]

L'ESSENTIEL: Podstawy kuchni francuskiej

Celem tego szkolenia jest umożliwienie uczniom opanowania podstaw gotowania i opanowania tworzenia podstawowych elementów .

Lekcje praktyczne: 6 tygodni

Twórz podstawowe przepisy : sosy, winegret, majonezy, zapasy itp.Zrób podstawowe przystawki : zupy, quiche, sałatki itp.Przygotuj dania z ryb i owoców morza : moules marinières, whiting à l'Anglaise, sole bonne-femme, itp.Przygotuj dania mięsne: pieczony drób, smażona cielęcina, gulasz wołowy, gulasz, grillowane mięso itp.Przygotuj boczne potrawy warzywne w zgodzie z ogniskowym mięsem lub rybąTwórz klasyczne desery : tarty z owocami, bułeczki wypełnione choux, desery warstwowe, moka, bawole, itp.Ocena postępów... [-]

Filmy

Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre backstage

Kontakt

Lenôtre Sa

Adres 40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Francja
Strona internetowa http://www.lenotre.com/cours-et-ecoles/les-ecoles-et-formations/les-ecoles/plaisir.html
Telefon +33 (0)1 30 81 46 34

Adres Quai Henri IV
75004 Paris, Île-de-France, Francja
Strona internetowa https://www.ecole-lenotre.com/