Ecole Lenôtre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dzięki założeniu École Lenôtre w 1971 r. Gaston Lenôtre odpowiedział na potrzeby szkoleniowe zarówno francuskich, jak i zagranicznych specjalistów. Dzisiaj ponad 3000 stażystów, mężczyzn i kobiet z całej Francji i ponad 100 krajów przybywa, aby zwiększyć swoją wiedzę i doświadczenie w kulturze doskonałości.
Każdego roku tworzone są nowe poziomy rozwoju, aby lepiej spełniać oczekiwania profesjonalistów z branży spożywczej.Od prawie 20 lat Ecole Lenôtre oferuje programy długotrwałego pobytu, które umożliwiają intensywny trening w kuchni francuskiej, cukiernictwie:
Dyplom Szefa Kuchni: 7 miesięcyDyplom szefa kuchni: 7 miesięcyPodstawy francuskiego ciasta: 6 tygodniPodstawy kuchni francuskiej: 6 tygodni

Dołączając do tych formacji, będziesz miał szansę być otoczony przez wielu profesjonalistów, którzy pochodzą od najlepszych szefów kuchni na świecie.

Będziesz uczyć się i ćwiczyć w klasie z maksymalnie 12 uczniami . W Ecole Lenôtre uważamy, że praca w małych grupach to najlepszy sposób, aby jak najlepiej wykorzystać naszych szefów kuchni. Będziesz ćwiczył sam, a także w grupach.

Nasza szkoła zawodowa w Plaisir ma 10 sal lekcyjnych i wysoce profesjonalne ekipy sprzętu. Współpracujemy z wysokiej jakości dostawcami zarówno w zakresie artykułów spożywczych, jak i profesjonalnych, które znajdą Państwo również w najlepszych kuchniach Szefa Kuchni.

W Ecole Lenôtre szkolimy Cię, aby być profesjonalistą i wierzymy, że dzięki naszej wiedzy możesz stać się jednym z najlepszych szefów kuchni jutra.

Ecole Lenôtre otworzył także nową szkołę w centrum Paryża, Quai Henri IV. Znajduje się na łodzi z Yachts de Paris, z pięknym widokiem na katedrę Notre Dame de Paris.

Składa się z sali do gotowania o powierzchni 150 m² z nowym materiałem i wyposażeniem. Po drugiej stronie znajduje się salon, w którym można organizować kolacje, prezentacje, uroczystości.

Podczas twoich formacji w Ecole Lenôtre Plaisir będziesz miał również szansę na zajęcia w tej nowej lokalizacji.

Przyjdź i śledź nas na naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Lub na naszej nowej stronie internetowej:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Lokalizacje

Plaisir

Lenôtre Sa

Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 (0)1 30 81 46 34

Paryż

Address
Quai Henri IV
75004 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium