Ecole Baraelin Langues - ADEL PROVENCE

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Adel Provence oferuje różne ceny i sposoby motywowania młodych ludzi do mówić po francusku i daje im pewność siebie i środki, aby to zrobić. Dzięki zastosowaniu metody wiedzy zdobytych we Francji (wyrażenie ustnej, słownictwa, gramatyki oraz rozumienia).

Całkowite zanurzenie i odkrycie - przez cały rok za 17 do 60 lat

Program nauczania koncentruje się na czterech podstawowych biegłości: rozumienie ze słuchu, rozumienie pisemne, ustne i pisemne wyrażenie ekspresji. Kursy standardowe obejmować przedmioty komunikacji ustnej, gramatyki, przedmiotów kultury i cywilizacji francuskiej. W przypadku krótkich pobytów oferujemy indywidualne lub grupowe zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. W pierwszym dniu kursu można przystąpić do testu oceny w języku francuskim, który pozwoli nam umieścić cię w zależności od zdolności.

Wybierz uczyć się francuskiego w Marsylii, na południu Francji! Nasza szkoła języka francuskiego mogli skorzystać z jednego tygodnia do kilku miesięcy. Zapraszamy studentów wszystkich grup wiekowych i poziomach cały rok. Jeśli uczysz się francuskiego we Francji z Adel Prowansji, na pewno znajdziesz odpowiednie francuski kursy językowe dostosowane do Twoich potrzeb!

Lokalizacje

Marsylia

ECOLE BARAERLIN ADEL

Address
23 Rue Edmond Dantes
13004 Marseille Marsylia, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja
Telefon
+33 (0)4 91 47 96 79