ESME SUDRIA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ESME SUDRIA : Duch innowacji bez granic

Założona w 1905 r. ESME SUDRIA jest prywatną, niekomercyjną szkołą pod nadzorem Ministerstwa Edukacji i Badań. Szkoła ma długą tradycję szkolenia inżynierów z szeroką, dobrze rozwiniętą fundacją, która pozwala im bez trudu poruszać się w każdym aspekcie rynku pracy inżynierskiej.

Znana szkoła inżynieryjna

Członek konsorcjum najlepszych francuskich szkół inżynierii i biznesu «Grandes Ecoles», ESME SUDRIA jest również sygnatariuszem Karty Erasmusa dla szkolnictwa wyższego 2014-2020 oraz członkiem sieci "ni», międzynarodowej sieci szkół inżynieryjnych.

ESME SUDRIA jest szkolenie inżynierów za pomocą najnowocześniejszych badań. Staramy się przyczyniać do rozwoju wiedzy naukowej i poszerzać nasze nauczanie poprzez partnerstwo przemysłowe i międzynarodowe.

Życie studenckie we Francji

Rekreacja odgrywa także rolę w ESME z wieloma klubami studenckimi, od sportu po muzykę i wino. Liczne zajęcia towarzyskie organizowane w szkole stanowią doskonałą okazję do doświadczenia francuskiego stylu życia i poznania nowych przyjaciół.

Ponadto, rozległa sieć absolwentów szkół i kontakty w branży zwiększa międzynarodowe możliwości staży i kariery za granicą.

Fundamentalne badania

ESME SUDRIA zapewnia wszystkim uczniom możliwość zaangażowania się w najnowsze badania. Rzeczywiście, interdyscyplinarny personel wydziału wysokiego szczebla angażuje się w badania stosowane poprzez kontakty przemysłowe i podstawowe, a także w badania akademickie w ramach naszych podstawowych badań. Obszary badawcze obejmują szeroki zakres przedmiotów, od systemów energetycznych po obrazowanie medyczne lub nauki kryminalistyczne.

Partnerstwa obejmują międzynarodowe grupy i start-upy, a także prestiżowe instytucje krajowe, takie jak INSERM (Narodowy Instytut Zdrowia i Badań Medycznych) lub CNRS (Narodowy Instytut Badań Naukowych). Studenci są związani z tymi działaniami badawczymi poprzez staże i projekty. Większość studentów magisterskich wykonuje R

Lokalizacje

Paryż

Address
ESME Sudria
40 Rue du Docteur Roux


75015 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium