Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Język francuski i cywilizacji Kursy Sorbony (CCF)Organizowany przez Fundacja Roberta de Sorbon, jest , Od 1919 roku CCF została przyjmowania studentów z całego świata, od początkujących do prawdziwych profesorów francuskiego jako języka obcego. Język francuski i cywilizacji Kursy Sorbony zapewniać Francuski kursy językowe z fonetyki i francuskich doświadczeń cywilizacyjnych, Oferują one również specjalistycznych modułów i (TCF, DELF, DALF) które ułatwiają przyjęcie na francuskich uniwersytetach. Nasz ośrodek położony jest uczenie się przy 214 Boulevard Raspail (Paryż, 14. dzielnicy), w samym sercu prestiżowej Montparnasse dzielnica. Sekretariat jest gotowa na przyjęcie Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Oferujemy także pomoc mieszkaniową, wsparcie administracyjne, usługi kulturalne, biblioteka, kilka sal do nauki, sala zamieszkania oraz laboratoria komputerowe.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w tablice interaktywne (IT) a nasz Urzędy fonetyka posiada najnowocześniejsze technologie IT. dostępu do Internetu przez sieć Wi-Fi, która rozciąga się na cały budynek.

Centrum egzaminacyjnego

Język francuski i cywilizacji Kursy Sorbonie mają także oficjalnym centrum egzaminacyjnym biorąc TCF, DELF i DALF, francuskich egzaminów krajowych.

Nasze centrum Egzamin składa się z dwóch piast: The (Francuski test wiedzy) piasty TCF oraz DELF-DALF (dyplom Romanistyki - dyplom w zaawansowane francuski) piasty. Badania te mają na celu ocenę ogólnego poziomu języka francuskiego określone przez poziom biegłości językowej (CEFR). Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą ocenić i zweryfikować swoją wiedzę na temat francusko-dla zawodowych, osobistych lub powodów akademickich-w prosty, niezawodny i szybki sposób.

Lokalizacje

Paryż

Address
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
French Language and Civilization Courses at the Sorbonne
214 Boulevard Raspail

75014 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium