Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tego lata, uczyć się francuskiego we Francji!

Od 1930 roku, kursy letnie dla Studentów Zagranicznych zapraszamy Nancy co roku w okresie letnim obcokrajowców z różnych środowisk do nauki języka od jednego do czterech tygodni.

Okazją do połączenia nauki i przyjemności w uniwersyteckim mieście odwiedziło ponad 45.000 studentów. Nauka francuskiego odkrywając Francję i jej kultury.

KURSY

Kursy prowadzone są przez profesorów uniwersyteckich specjalizujących się w nauczaniu języka francuskiego dla obcokrajowców. Zawartość kursu jest dostosowany do poziomu, czy jesteś początkującym lub nauczyciel francuskiego za granicą.

Udziału, wśród wielu opcji oferowanych w godzinach popołudniowych, konferencji, warsztatów i teatralnym językiem warsztatów. Wszystkie narzędzia komunikacji są dostępne pokój i wifi komputer w miejscu połączenia).

DZIAŁALNOŚĆ

Poza klasą, wiele wycieczki planowane są na pobyt, takie jak weekend w Paryżu, stolicy Francji, odkrycia typowej dzielnicy francuskiej. 2016: Reims, Szampania winnic i Ardeny w ślady Arthura Rimbauda.

Rozrywka jest dostępna w godzinach wieczornych iw weekendy. Możesz wziąć udział w grillu, projekcje filmowe i spacery w naszych pięknych regionów Francji.

MIASTO Nancy

Poznaj miasto z bogatym dziedzictwem architektury XVIII wieku na liście Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.

Nancy jest jedną ze stolic secesji, które można zobaczyć lub rogu ulicy lub w jednym z wielu muzeów w mieście.

Ale to przede wszystkim nowoczesne miasto, znany jako jeden z wielkich francuskich ośrodków kultury z jej festiwalach, jego opery i jej Choreographic Center.

Lokalizacje

Nancy

Summer Courses for Foreign Students

Address
35, Cours Léopold
F-54000 Nancy, Grand Est, Francja
Telefon
+33 (0)6 03 76 42 68