Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tego lata, uczyć się francuskiego we Francji!

Od 1930 roku, kursy letnie dla Studentów Zagranicznych zapraszamy Nancy co roku w okresie letnim obcokrajowców z różnych środowisk do nauki języka od jednego do czterech tygodni.

Okazją do połączenia nauki i przyjemności w uniwersyteckim mieście odwiedziło ponad 45.000 studentów. Nauka francuskiego odkrywając Francję i jej kultury.

KURSY

Kursy prowadzone są przez profesorów uniwersyteckich specjalizujących się w nauczaniu języka francuskiego dla obcokrajowców. Zawartość kursu jest dostosowany do poziomu, czy jesteś początkującym lub nauczyciel francuskiego za granicą.

Udziału, wśród wielu opcji oferowanych w godzinach popołudniowych, konferencji, warsztatów i teatralnym językiem warsztatów. Wszystkie narzędzia komunikacji są dostępne pokój i wifi komputer w miejscu połączenia).

DZIAŁALNOŚĆ

Poza klasą, wiele wycieczki planowane są na pobyt, takie jak weekend w Paryżu, stolicy Francji, odkrycia typowej dzielnicy francuskiej. 2016: Reims, Szampania winnic i Ardeny w ślady Arthura Rimbauda.

Rozrywka jest dostępna w godzinach wieczornych iw weekendy. Możesz wziąć udział w grillu, projekcje filmowe i spacery w naszych pięknych regionów Francji.

MIASTO Nancy

Poznaj miasto z bogatym dziedzictwem architektury XVIII wieku na liście Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.

Nancy jest jedną ze stolic secesji, które można zobaczyć lub rogu ulicy lub w jednym z wielu muzeów w mieście.

Ale to przede wszystkim nowoczesne miasto, znany jako jeden z wielkich francuskich ośrodków kultury z jej festiwalach, jego opery i jej Choreographic Center.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Francuski

Informacje praktyczne

Important

Here are some important notes about what to bring for your stay in France:

Documents

Here are documents you should have:

  • Photo I.D.
  • Your student I.D. card, if available: this will give you discounts on certain items in France
  • Proof of insurance
  • For certain countries, you can obtain a form allowing you free medical care in France
  • Make sure your 200€ deposit has been paid so that you can register

Bring in your suitcase

Here are some essential items:

  • notebooks and pens
  • walking or sport shoes
  • bath towels
  • spending money

Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Kursy dla studentów zagranicznych ETE (uczyć się francuskiego we Francji)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 - 4 tygodnie September 2019 Francja Nancy

Kursy letnie dla Studentów Zagranicznych oferuje programy dostosowane do wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego, ucznia, nauczyciela lub innego specjalisty. [+]

Organizacja kursów Wakacyjnych Kursach dla Studentów Zagranicznych oferuje programy dostosowane do wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego, ucznia, nauczyciela lub innego specjalisty.

To dlatego test kwalifikacyjny organizowany jest w poniedziałek od przyjazdu. Następnie zostanie przydzielony do poziomu grupy. Każda grupa składa się z maksymalnie 15 osób.

Końcowy egzamin jest organizowany na koniec 3. i 4. tygodniu (pozostaje tylko A i B). Jego wyniki mogą być zatwierdzone w programach nauczania studentów, z którymi mamy umowę partnerską. W tym przypadku, oświadczenie o poszczególnych nut ustalana jest na życzenie w języku francuskim i / lub angielskim. Dla wszystkich uczestników, dyplom jest wydawany.... [-]


Filmy

Clip Cours d’Eté Nancy 2015

Cours d’Eté Nancy - Testimonials