Przeczytaj oficjalny opis

Tego lata, uczyć się francuskiego we Francji!

Od 1930 roku, kursy letnie dla Studentów Zagranicznych zapraszamy Nancy co roku w okresie letnim obcokrajowców z różnych środowisk do nauki języka od jednego do czterech tygodni.

Okazją do połączenia nauki i przyjemności w uniwersyteckim mieście odwiedziło ponad 45.000 studentów. Nauka francuskiego odkrywając Francję i jej kultury.

KURSY

Kursy prowadzone są przez profesorów uniwersyteckich specjalizujących się w nauczaniu języka francuskiego dla obcokrajowców. Zawartość kursu jest dostosowany do poziomu, czy jesteś początkującym lub nauczyciel francuskiego za granicą.

Udziału, wśród wielu opcji oferowanych w godzinach popołudniowych, konferencji, warsztatów i teatralnym językiem warsztatów. Wszystkie narzędzia komunikacji są dostępne pokój i wifi komputer w miejscu połączenia).

DZIAŁALNOŚĆ

Poza klasą, wiele wycieczki planowane są na pobyt, takie jak weekend w Paryżu, stolicy Francji, odkrycia typowej dzielnicy francuskiej. 2016: Reims, Szampania winnic i Ardeny w ślady Arthura Rimbauda.

Rozrywka jest dostępna w godzinach wieczornych iw weekendy. Możesz wziąć udział w grillu, projekcje filmowe i spacery w naszych pięknych regionów Francji.

MIASTO Nancy

Poznaj miasto z bogatym dziedzictwem architektury XVIII wieku na liście Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO.

Nancy jest jedną ze stolic secesji, które można zobaczyć lub rogu ulicy lub w jednym z wielu muzeów w mieście.

Ale to przede wszystkim nowoczesne miasto, znany jako jeden z wielkich francuskich ośrodków kultury z jej festiwalach, jego opery i jej Choreographic Center.

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Kursy letnie dla Studentów Zagranicznych oferuje programy dostosowane do wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego, ucznia, nauczyciela lub innego specjal ... [+]

Organizacja kursów Wakacyjnych Kursach dla Studentów Zagranicznych oferuje programy dostosowane do wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego, ucznia, nauczyciela lub innego specjalisty.

To dlatego test kwalifikacyjny organizowany jest w poniedziałek od przyjazdu. Następnie zostanie przydzielony do poziomu grupy. Każda grupa składa się z maksymalnie 15 osób.

Końcowy egzamin jest organizowany na koniec 3. i 4. tygodniu (pozostaje tylko A i B). Jego wyniki mogą być zatwierdzone w programach nauczania studentów, z którymi mamy umowę partnerską. W tym przypadku, oświadczenie o poszczególnych nut ustalana jest na życzenie w języku francuskim i / lub angielskim. Dla wszystkich uczestników, dyplom jest wydawany.... [-]

Francja Nancy
Wrzesień 2019
Francuski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Clip Cours d’Eté Nancy 2015

Cours d’Eté Nancy - Testimonials