Przeczytaj oficjalny opis

O SZKOLE

Utworzony w 1996 roku i uznany przez francuskie Ministerstwo Kultury, misja CEEA jest trenować scenarzystów i przygotować je do swojego środowiska zawodowego.

Pisarze uczą się tworzyć i rozwijać skrypty dla krótkich filmów, seriali telewizyjnych, filmów animowanych i filmów fabularnych (wszystkie te formaty są traktowane z tak wysokimi wymaganiami).

CEEA oferuje selektywny dwuletni kurs szkoleniowy certyfikowany przez dyplom Professional Screenwriter.

Oferuje również staże i krótkie, wysokie kursy zawodowe na piśmie dla telewizji i filmów.

CEEA jest wspierana przez francuską narodową komisję filmową (CNC) i wszystkie francuskie sieci audiowizualne, w tym SACD i nadawców, takich jak France Télévision, TF1, Canal + i Arte.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

CEEA European Sreenwriting School Of Paris

Jeśli kochasz filmy i seriale telewizyjne i chcesz pisać skrypty (lub już robić); Jeśli chcesz ćwiczyć swoje umiejętności w przyjaznej, wymagającej atmosferze, w samym se ... [+]

Międzynarodowa Klasa Letniej CEEA

Program

Jeśli kochasz filmy i seriale telewizyjne i chcesz pisać skrypty (lub już robić); Jeśli chcesz ćwiczyć swoje umiejętności w przyjaznej, wymagającej atmosferze, w samym sercu jednego z najbardziej inspirujących i pięknych miast na świecie ... Ten kurs jest dla Ciebie!

Nasza letnia klasa to intensywne trzytygodniowe warsztaty w jednej z najbardziej prestiżowych i selektywnych scenariuszy we Francji: Conservatoire Européen d'écriture audiovisuelle (CEEA, European Writing School).

To letnie warsztaty oferują wysokiej jakości, praktyczne podejście do sztuki pisania scenariuszy ... w wyjątkowym środowisku uczenia się.... [-]

Francja Paris
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku