Przeczytaj oficjalny opis

CAVILAM - Alliance française jest prywatny uniwersytet w Vichy (Owernia), miasto w środkowej Francji, a zatem mniej niż 3 godziny z Paryża i 2 godziny od Lyonu. Instytut jest otwarty przez cały rok.

Vichy jest znana jako "Królowa", uzdrowisk popularnym dla turystów, jak i gości uzdrowiska termalnego. Wille, długie aleje parku z epoki napoleońskiej, ze starymi drzewami, sprężyny lecznicze, które inspirowane Opery i Art Nouveau Allier Vichy rzeki nadają niespotykany urok i atmosferę prawdziwej sztuki francuskiej de vivre. Fani sportu oferuje Vichy infrastruktury najwyższej klasy w bardzo zielony, naturalny krajobraz.

Nasz instytut znajduje się w centrum miasta, u podnóża Parc des Célestins.

Z naszego kampusu ze wszystko jest dostępne na piechotę lub na rowerze: dworzec kolejowy, a także kin, banków, sklepów, restauracji i zakwaterowania.

Instytut językowy dla wszystkich

CAVILAM - Alliance française jest ośrodkiem kultury międzynarodowej we Francji, biorąc roku ponad 5000 studentów z ponad 120 krajów i jest zaangażowana w innowacji edukacyjnych w nauczaniu języków w.

Nasi nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie jako nauczyciel języka francuskiego jako języka obcego (FLE) lub dla współczesnych języków obcych (VLE). Szkolenie obejmuje najnowsze metody nauczania. Metody te zapewniają efektywne uczenie się języka (wypowiedzi ustne, pisemne wypowiedzi, rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu). Pracują z prawdziwymi dokumentami i autentycznych sytuacjach komunikacyjnych, promować interaktywność i kreatywność w klasie, przejdź zadanie przygotowania do zadanie i nowych technologii, które zostały dostosowane do nauczania języków.

Departament języka francuskiego jako języka obcego

Departament języka francuskiego jako języka obcego posiada następującą ofertę dla Ciebie:

Kursy języka francuskiego po zasady zanurzenia dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania Seminaria szkoleniowe dla nauczycieli / wewnątrz, francuski jako nauczania języków obcych (we Francji: FLE) Przygotowanie do oficjalnych francuskich kwalifikacji (DELF / DALF, TCF itp) Kursy językowe dla grup szkolnych Letnia Szkoła "Sport i język" dla 12- i 16-latek Oczywiście "francuski Język i Gastronomia", która przynosi kuchni francuskiej z kombinacją warsztaty, wykłady, wycieczki i degustacje bliżej.

Studium Języków Obcych

Studium Języków Obcych chciałby skierować krajową i międzynarodową publiczność. Z zadowoleniem przyjmuje ponad 1700 studentów rocznie. Dział ten oferuje następujące kursy:

Intensywne kursy na angielski, niemiecki, hiszpański i włoski Kursy szkoleniowe (wieczorem lub po południu) Kursy językowe z orientacji zawodowej (do zastosowania w konkretnym środowisku pracy) Lekcje indywidualne Specjalne kursy dla młodzieży (od 10 do 17 lat) Letnia Szkoła "Sport i język" dla młodzieży "Specjalne Kids" -Englischkurse (dla naszych najmniejszych 6 do 9 lat) Możliwość ich znajomości języka angielskiego przez badanie (TOEIC - TOEIC) zostać oficjalnie potwierdzone i międzynarodowego certyfikatu.

Centrum Kompetencji

CAVILAM, "Centre d'des Langues approches Vivantes et des Medias" (Centrum żywych języków i mediów pojęć) została założona w 1964 roku. Pulse były uniwersytety Clermont-Ferrand i miasto Vichy. 2012 wstąpił do Instytutu w międzynarodowej sieci Alliance Française.

Jako światowej sławy instytucie naszej instytucji na całym świecie dla jej zdolności innowacyjnej edukacji jest znana. Odbiera Każdego roku ponad 5000 studentów zagranicznych i studentów zagranicznych (INN) s z ponad 120 krajów, w gościnnej atmosferze niezwykłego miasta.

Szczególnie korzystne położenie u stóp pięknej Parc des Célestins rzeki Allier: CAVILAM - Alliance française oferuje wysokiej jakości seminaria w wygodnej jeszcze elegancką atmosferę oraz nowoczesne zaplecze do 9000 m², z niezwykłym wyposażeniem technicznym.

Nasz instytut współpracuje regularnie z francuskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Instytut Francuski, Międzynarodowej Organizacji Frankofonii (OIF z), francuskich usług kulturalnych za granicą i wielu mediach - prowadzony przez TV5 Monde, Radio France Internationale i Canal Académie - łącznie.

Znak jakości "francuski jako język obcy"

2008 do 2012 Instytut otrzymał oficjalną aprobatę "Label Qualité FLE" języka francuskiego jako języka obcego w szkołach francuskich płyt, zdobywając najwyższe noty we wszystkich kontrolowanych obszarach (recepcja, lokali, edukacji i administracji).

Co oznacza dla nas jakość ...

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie prośby o informacje lub zarejestrować się w ciągu 48 godzin. Robimy wszystko, aby zapewnić uczestnikom spełnione w każdym względem. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do recepcji, jakość edukacji nauczania i organizacji kulturalnym i rozrywkowym programie, w którym dajemy ci francuski styl życia bliżej. Załatwiamy wszelkie skargi i poszukuje właściwych rozwiązań. Realizujemy każdy kurs w swojej codziennej rutyny. Mamy stałe pozostać w kontakcie z uczestnikami. Zarządzamy instytucji tak, że nie wszyscy czują się komfortowo i pracownicy są traktowani sprawiedliwie. Oferujemy naszym pracownikom możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Nasze wartości

W CAVILAM - Alliance française są wymieniane, miejsce pełne życia, nauczył się języków i doświadczenia różnych kultur, chcemy dać Państwu następujące wartości:

Doskonałość, innowacje edukacyjne, towarzyskość

Zakwaterowanie w rodzinach i licznych wizyt i wieczorne imprezy można szybko związać do francuskiego stylu życia i upewnić się, że szybki postęp.

Nasze atuty

Zwłaszcza z wysokiej jakości nauczania FLE Jakości Label Instytut cały rok Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek Wolny i bezpłatny dostęp do biblioteki międzyuczelnianej Różnorodne opcje zakwaterowania: rodziny goszczące, akademiki, apartamenty typu studio, apartament Hotele, Hotele. Francuski styl życia, dzięki czemu można dotrzeć bardzo językowym w kraju przyjmującym. Indywidualne przekazywanie i odbiór (dworzec, lotnisko) Wydarzenia kulturalne Gościnni, kosmopolityczna atmosfera Średniej wielkości miasto z wysokiej jakości życia Zespół, który zawsze ma czas i chętnie słucha swoich gości. Indywidualne podejście Dążenie do jakości

Nasza metodologia

Uczyć się francuskiego i zrozumieć społeczeństwo francuskie - to cele naszych imprez. Nasza pedagogika oparta jest na najnowszych innowacji w metodach nauczania i opiera się na komunikacji i podejście zorientowane na działanie.

Intensywna nauka poprzez szereg działań Podejścia, które promują nabycie umiejętności komunikacyjnych Wzbogacanie wymiana międzykulturowa

Po przyjeździe, uczestnicy wykonać test językowy. Następnie należy przypisać kursy, które odpowiadają Twoim poziomie i najprawdopodobniej uczenia celów. Poziomy i treści nauczania są zgodne z wymogami Europejskiego Systemu Odniesienia (CEFR) dla nauczania języków obcych.

Nauczyciele biorą pod uwagę tempo uczenia się każdego ucznia i zapewnić postęp każdego uczestnika w tygodniowym inwentaryzacji trwałych. Uniwersytet Clermont-Ferrand zapewnia pedagogiczne kontrolę naszych kursów. Na koniec pobytu, wszyscy uczniowie otrzymają dwa oficjalne dokumenty:

Certyfikat ze znakami dla wydajności i staranności zaświadczenie z CAVILAM - podpisali wspólnie Alliance française i Uniwersytetu Blaise Pascal w Clermont-Ferrand

Programy prowadzone przez:
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

CAVILAM

Kurs ten ma na celu zapewnienie systematycznej poprawy wszystkich aspektów pisemnej i ustnej francuskim. ... [+]

Cele i program,

Kurs ten ma na celu zapewnienie systematycznej poprawy wszystkich aspektów pisemnej i ustnej francuskim. Warsztaty językowe oparte promować tematyczne szybszy postęp w danej dziedzinie, z opcji, w tym jamy ustnej i pisemnej komunikacji, słownictwa, gramatyki, kultury, fonetyki i przygotowaniu do testów / DALF / TCF DELF, a także śpiewu i teatru w lipcu i sierpniu.

26 lekcje języka w tygodniu:

18 lekcje grupowe odpowiadające poziomowi ucznia 8 tematyczne warsztaty językowe Uczestnicy, którzy spełnili wymogi frekwencji otrzyma certyfikat na zakończenie kursu, podpisany przez CAVILAM - Alliance française i Uniwersytetu Blaise Pascal w Clermont-Ferrand, wraz ze szczegółową oceną umiejętności. ... [-]
Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAVILAM

Zajęcia jeden-do-jednego oferuje specjalnie zaprojektowane klasy, aby zaspokoić pełnego zakresu potrzeb studentów. ... [+]

Cele i program,

Zajęcia jeden-do-jednego oferuje specjalnie zaprojektowane klasy, aby zaspokoić pełnego zakresu potrzeb studentów. Szczegółowe cele i zadania dydaktyczne są sporządzane w oparciu o poszczególne poziomy i wymagań, obejmujących wszystko od francuskiego ogólnego i biznesowego francuski do przygotowania do testów i doświadczeń dostosowanych do specyficznych wymagań pracy. Zajęcia jeden do jednego można połączyć z programem zajęć dodatkowych, takich jak obiad z nauczycielem, spotkań z figur ekonomicznych, kulturalnych i politycznych, wycieczki i wiele innych.

Uczestnicy, którzy spełnili wymogi frekwencji otrzyma certyfikat na zakończenie kursu, podpisany przez CAVILAM - Alliance française i Uniwersytetu Blaise Pascal w Clermont-Ferrand, wraz ze szczegółową oceną umiejętności.... [-]

Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAVILAM

Program ten skierowany jest do studentów, którzy zamierzają realizować wyższe wykształcenie na uniwersytetach we Francji lub Grandes Ecoles ze szczególnym uwzględnieniem ... [+]

Cele i program,

29 czerwca - 24 lipca 2015 27 lipca - 21 sierpnia 2015 Program ten skierowany jest do studentów, którzy zamierzają realizować wyższe wykształcenie na uniwersytetach we Francji lub Grandes Ecoles ze szczególnym uwzględnieniem działalności lub inżynierii. Łączy on w sobie ogólną poprawę języka francuskiego w godzinach porannych z klas przygotowawczych do kształcenia na poziomie uniwersyteckim w godzinach popołudniowych. Kurs zapoznaje studentów z różnych metod badawczych niezbędnych do prowadzenia kursu na poziomie uniwersyteckim we Francji tak skutecznie, jak to możliwe. Minimalny wymagany poziom w języku francuskim: B1

26 lekcje języka w tygodniu... [-]

Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAVILAM

Okazja dla młodszych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, aby większość lecie z podejściem do nauki języka francuskiego zabawa i możliwość wypróbowania różnych dyscyplin spor ... [+]

Cele i program,

Okazja dla młodszych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, aby większość lecie z podejściem do nauki języka francuskiego zabawa i możliwość wypróbowania różnych dyscyplin sportowych! Partnerstwo między CAVILAM - Alliance française i organizatora obozu letniego Vichy Etapów (zatwierdzona organizacja Youth & Sport). Wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Poranki:

Lekcje francuskiego w CAVILAM - Alliance française z wykwalifikowanych nauczycieli doświadczonych w pracy z dziećmi i młodzieżą (nie więcej niż 15 osób w grupie). Zagraniczni studenci na zajęcia francuskich podczas francuski studenci mogą wybierać pomiędzy angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Wszyscy studenci biorą udział w tych samych czynności w godzinach popołudniowych.... [-]

Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAVILAM

Bardzo intensywny program dla tych, chętni do bardzo szybko poprawić swoje umiejętności językowe. ... [+]

Cele i program,

Bardzo intensywny program dla tych, chętni do bardzo szybko poprawić swoje umiejętności językowe. Uczniowie klasy intensywne dołączyć odpowiadające ich poziomu, jak również uczestniczy sześć jeden-do-jednego (sporządzone z szefem Departamentu francuski Język cele, czas trwania i harmonogram) lekcji tygodniowo. Warsztaty językowe oparte promować tematyczne szybszy postęp w danej dziedzinie, z opcji, w tym jamy ustnej i pisemnej komunikacji, słownictwa, gramatyki, kultury, fonetyki i przygotowaniu do testów / DALF / TCF DELF, a także śpiewu i teatru w lipcu i sierpniu.

32 lekcje języka w tygodniu:

18 lekcje grupowe odpowiadające poziomowi ucznia 8 tematyczne warsztaty językowe 6 jeden-do-jeden lekcje ... [-]
Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAVILAM

Program umożliwia uczestnikom połączeniu poprawić swoje umiejętności w grupach odpowiadających francuskie do ich poziomu, a jednocześnie korzysta z czesnego jeden do jedn ... [+]

Cele i program,

Program umożliwia uczestnikom połączeniu poprawić swoje umiejętności w grupach odpowiadających francuskie do ich poziomu, a jednocześnie korzysta z czesnego jeden do jednego. Oczywiście oferuje bardziej zindywidualizować podejście, które pozwala uczniom doskonalić swoje umiejętności poprzez interakcję w ramach grupy, skupiając się na indywidualnych celów z prywatnym nauczycielem.

24 lekcje języka w tygodniu:

18 lekcje grupowe odpowiadające poziomowi ucznia 6 jeden-do-jeden lekcje Uczestnicy, którzy spełnili wymogi frekwencji otrzyma certyfikat na zakończenie kursu, podpisane przez CAVILAM - Alliance française i Blaise Pascal University w Clermont-Ferrand, wraz ze szczegółową oceną umiejętności ... [-]
Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CAVILAM

Jest to najbardziej intensywny dostępne Program, przeznaczony dla osób, które potrzebują do osiągnięcia funkcjonalny poziom francuskiego szybko z przyczyn zawodowych. ... [+]

Cele i program,

Jest to najbardziej intensywny dostępne Program, przeznaczony dla osób, które potrzebują do osiągnięcia funkcjonalny poziom francuskiego szybko z przyczyn zawodowych. Studenci dołączyć do grupy z intensywnego programu odpowiadającego ich poziomu, jak również uczestniczy 14 jeden do jednego (sporządzone z szefem Departamentu francuski Język cele, czas trwania i harmonogram) lekcji tygodniowo. Warsztaty językowe oparte promować tematyczne szybszy postęp w danej dziedzinie, z opcji, w tym jamy ustnej i pisemnej komunikacji, słownictwa, gramatyki, kultury, fonetyki i przygotowaniu do testów / DALF / TCF DELF, a także śpiewu i teatru w lipcu i sierpniu.... [-]

Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku