Accord Language Schools

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Accord Szkoła Językowa na Wielkich Bulwarów w Paryżu

Założona w 1988 roku, ACCORD Language School, znajduje się na słynnej Wielkich Bulwarów w Paryżu, zaledwie kilka minut spacerem od Luwru, Opéra, Centrum Georges Pompidou (Beaubourg) i słynnej Grands Magasins.

Niezależnie od tego czy uczestniczyć w Intensywny kurs francuskiego lub Executive Program w ACCORD Language School, masz pewność, aby uzyskać jak najlepsze warunki do nauki francuskiego i lepiej zrozumieć kulturę francuską i sposób życia:

Położony w pięknej, typowo paryskim budynku w samym sercu Paryża, 20 Jasne i przestronne sale w pełni wyposażone w audiowizualne sprzęt Nowoczesna i dynamiczna metoda nauczania integracji kultury współczesnej Kursy dostępne przez cały rok 6 poziomów językowych od początkujących do zaawansowanych 4 pomieszczenia przeznaczone dla profesjonalistów i jeden-do-jednego szkolenia Zróżnicowana mieszanka studentów: od studentów do specjalistów i menedżerów. Ponad 50 różnych narodowości Biesiadny francuski klimat

Szkoła przyznawany przez Dzienniku francuskiego Odznakę Jakości i związany z organizacji zawodowych, takich jak suflet i CampusFrance.

O ACCORD Manchester

Skupiamy się na dostarczaniu kursy języka angielskiego ogólnego oraz kursy językowe Business English, aby dać Ci najlepsze narzędzia do skutecznego komunikowania się. Nasze akredytowane przez British Council szkoła jest mała szkoła językowa, w której można się nauczyć i poprawić swoje umiejętności z języka angielskiego szybko, w przyjaznym środowisku. Nasze kursy języka angielskiego i programy studiów są skierowane do dorosłych studentów, którzy wszyscy są zmotywowani, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe, poznać kulturę brytyjską i dowiedzieć się o sobie nawzajem. ACCORD Manchester widziane wiele różnych narodowości, głównie europejskich. Dbamy o to, że nie mamy przeważającą obywatelstwa, aby zagwarantować, że nasi studenci mają dostęp do różnych kultur i dowiedzieć się, studiowania i pracy w środowisku wielokulturowym.

Nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego i General Business English. Większość z nich uczy języka angielskiego za granicą i / lub pracowały w świecie biznesu. ACCORD Manchester znajduje się w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy biznesowej w Manchesterze i zapewnia idealne warunki do nauki General English i Business English. Specjalistyczne kursy języka angielskiego ACCORD Manchesterze odbywają się Brook House w Manchesterze. Brook House jest piękny, tradycyjny budynek angielski położony w tętniącej życiem i kosmopolitycznym centrum miasta z wszystkich jego udogodnień.

Akredytowane przez British Council, ACCORD Manchester jest mały, przyjazny i profesjonalny szkoła. Nasze grupy są małe, co daje naszym studentom każdą okazję uczestniczyć i rozwijać swoje umiejętności. Nasze kursy językowe Business English są dostosowane do specyficznych potrzeb naszych studentów. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności negocjacyjne, nasi nauczyciele Business English wprowadzi ten temat do planu lekcji. Jeśli potrzebujesz do pracy na konkretnym umiejętności, nasi nauczyciele języka angielskiego będzie dotyczyć tego tematu podczas kursu. Daj nam znać, co trzeba przed rozpoczęciem twój kurs Business English i będziemy mieć pewność, że Twoje dostosowane oczywiście spełnia określone wymagania dokładnie. Czy jest to kurs języka angielskiego ogólnego lub kurs językowy Business English, nasi nauczyciele języka angielskiego skupić się na konkretnych potrzeb naszych uczniów, czy to jest do zdania egzaminu IELTS, aby wziąć udział w brytyjskiej uczelni, dalszego ich międzynarodową karierę, lub rozwinąć swoje umiejętności językowe w celu zaspokojenia ich pracy itp Nasi pracownicy są zawsze dostępne, aby pomóc naszym studentom wszelkie pytania mogą mieć, czy być znalezienia najlepszego pubu w Manchester lub szczegółowych informacji, jak najlepiej dostać się do zabytkowego Jorku. W czasie przerw uczniowie mogą odwiedzić "Student Corner", aby sprawdzić swoje wiadomości e-mail na komputerze lub spojrzeć na to, co się dzieje w Manchesterze. Bezpłatny dostęp do Wi-Fi jest dostępny dla wszystkich naszych uczniów w całej szkole. Dokładamy wszelkich starań, aby uczniowie czuli się komfortowo z nami na ACCORD Manchesterze i przez cały czas pobytu w mieście. Manchester to wspaniałe miejsce do odwiedzenia i istnieje wiele działań dostępnych, od galerii sztuki, muzeów i teatrów do klubów jazzowych, festiwali i sportu.

Centrum handlowe w Manchesterze, zaledwie kilka minut od ACCORD Manchester, jest wyjątkowy, oferując wszystko, od luksusowych sklepów handlowych i butików z tymi typowo angielskich butików. Każdy styl kuchni jest dostępny w Manchesterze z Tajlandii do włoskim, ale nie zapominajmy, tradycyjne angielskie puby, które dają możliwość dalszego uprawiania swoje umiejętności językowe podczas pobierania próbek jeden z lokalnych piw w Manchesterze i nigdy słynnego "fish and chips" ci. A jeśli jesteś fanem piłki nożnej, nie można uniknąć nasze dwa słynne zespoły: Manchester United i Manchester City!

Lokalizacje

Paryż

Accord

Address
ACCORD ECOLE DE LANGUES
14, boulevard Poissonnière

75009 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 1 55 33 52 33

Manchester

Address
ACCORD Manchester
Brook House
Spring Gardens

M2 2BQ Manchester, Anglia, Wielka Brytania