Helsinki Summer School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Chcesz studiować za granicą? Helsińska Letnia Szkoła oferuje studentów i absolwentów prawdziwie międzynarodową, zdecydowanie akademickiego sesji letniej, gdzie nauczanie oparte na badaniach i utalentowane młode umysły spotkania się i mieszają się do tworzenia czegoś nowego. Oferujemy Państwu sierpnia, które wyróżniają się w swoim programie nauczania akademickiego!

UDOGODNIENIA

Helsińska Letnia Szkoła studenci korzystają z atrakcyjnych usług i udogodnień oferowanych przez Uniwersytet w Helsinkach.

Moodle Online Learning Environment

Helsińska Letnia Szkoła korzysta środowiska nauczania Moodle online dystrybucję materiałów edukacyjnych, programów kursów i ogólne informacje. Niektóre kursy używać go także do pracy w grupach, zadania nauki itp Studenci otrzymają poświadczenia dla Moodle przed przyjazdem do Finlandii.

Centra szkoleniowe i sprzęt komputerowy

Lato uczniowie mają dostęp do ośrodków kształcenia Uczelni oraz uzyskania licencji komputerowy, który pozwoli im na drukowanie czarno-białe dokumenty, mieć nieograniczony dostęp do bogatego zaplecza komputera i korzystać z bezprzewodowego połączenia z Internetem na Uniwersytecie.

Biblioteki

Na życzenie, uczniowie mogą być wydane certyfikat uczestnictwa, pozwalając im pożyczać książki z Biblioteki Uniwersytetu w Helsinkach.

Student Cafeterias

Helsińska Letnia Szkoła studenci mogą jeść w stołówkach studenckich na UniCafe żadnym z kampusów.

Sport Centra

Studenci HSS są uprawnione do korzystania z siłowni oraz uczestniczyć w szkoleniach grupowych oferowanych przez siłownie Unisport i ośrodków sportowych na Uniwersytecie w Helsinkach dla studenta przystępnej cenie.

Lokalizacje

Helsinki

Address
Helsinki Summer School
Fabianinkatu 33

FI-00014 Helsinki, Finlandia