GiMara Oy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Gimara została założona przez Raise i Marję, dwóch wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli języka fińskiego, 2015. Pracowali nad projektem utworzenia internetowego szkolenia językowego dla imigrantów mieszkających w odległych regionach Finlandii. Wkrótce zauważyli, że dzięki odpowiednim metodom nauka online może być bardziej efektywna niż tradycyjne nauczanie w klasie. W tej chwili Gimara oferuje kursy w języku fińskim i angielskim.

Skutery śnieżne w ruchu. Laponia, Finlandia.

Jesteśmy małą firmą, która chce zaoferować osobom z całego świata równe szanse nauki języka, niezależnie od ich pochodzenia, płci, przekonań czy statusu społecznego.

Nasze lekcje są zabawne i skuteczne, a szczególnie przydatne dla osób, które są zbyt zajęte, aby dołączyć do zwykłych lekcji lub dla których trudno jest dostać się na zajęcia. Nauczyciel z native speakerem jest w zasięgu jednego kliknięcia!

tablica z pytaniem puhutko suomea, czy mówisz po fińsku? napisany w języku fińskim, garnek z ołówkami, kilka książek i flaga Finlandii, na drewnianym biurku

Lokalizacje

Finlandia online

Address
Tenavankatu 2, 15170 Lahti, Finland
15170 Finlandia online, Finlandia

Programy

Ta szkoła oferuje również: