Przeczytaj oficjalny opis

Uczenie się w świecie rzeczywistym dla lepszej przyszłości

Akatem Learning zapewnia naukę przyszłym projektantom, którzy chcą zmienić swój świat i wiedzą, że projekt może być potężną siłą na dobre.

Wierzymy w uczenie się przez działanie; w przeciwieństwie do innych szkół, nie pytamy cię, abyś usiadł w teorii uczenia się w klasie przez 10 tygodni; zdobycie biegłości wymaga czegoś więcej niż tylko uczenia się w klasie.

Podczas naszych kursów zastosujesz umiejętności, których uczysz się w rzeczywistych projektach, dzięki czemu zyskasz praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ważnych dla ludzi. Kiedy uczysz się z nami, nie tylko zapewniamy solidne wykształcenie w zakresie projektowania, ale także wgląd w sposób, w jaki myślą Twoi klienci.


Nauka w sercu projektowania. Finlandia.

Finlandia jest znana ze swojego dziedzictwa projektowego i dbałości o społeczność, więc jest to niesamowite miejsce, aby rozpocząć wspaniałą karierę w projektowaniu i zacząć zmieniać świat! Wszystkie nasze kursy są prezentowane w języku angielskim, aby zapewnić maksymalną dostępność dla uczniów z całego świata.

Praktycy, nie tylko nauczyciele

Nasi instruktorzy nie tylko uczą teorii; każdy ma szerokie doświadczenie w swoim zawodzie, zarówno w Finlandii, jak i za granicą, i jest aktywnym praktykiem, a nie tylko nauczycielami w pełnym wymiarze godzin. Skupiamy się zawsze na praktycznych możliwościach, a nie na teorii, aby ukończyć swój kurs z umiejętnościami pracy w prawdziwym świecie.

Biznes projektowania

Projektowanie nigdy nie odbywa się w próżni; zapewnienie praktycznego kształcenia w zakresie projektowania oznacza nauczenie cię, jak działa projekt biznesowy. Do czasu ukończenia kursu zrozumiesz, jak projektanci wchodzą w interakcje z programistami, menedżerami i innymi pracownikami organizacji oraz jak projekt wpływa na proces i ryzyko.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

Więcej niż kurs

Kiedy uczęszczasz na kurs Akatem Learning , dostajesz więcej niż miejsce w klasie; Praca nad prawdziwymi projektami oznacza, że masz szansę na zbudowanie swojego portfolio już od pierwszego dnia i pracę nad rozwiązywaniem problemów zarówno w zespołach, jak i na własną rękę. Dowiesz się również, jak przekazywać decyzje dotyczące projektowania ludziom biznesowym i nie-projektantom


Zbuduj swoją karierę

Profesjonalny kurs powinien pomóc w rozwoju kariery. Nawiąż kontakt z ludźmi z branży podczas naszych zajęć pozalekcyjnych i warsztatów i uzyskaj dostęp do darmowych porad dotyczących budowania kariery, aby pomóc Ci ustawić swoje portfolio, zbudować wspaniałe CV, zbudować swoją profesjonalną markę i błyskawicznie przeprowadzić wywiad! A kiedy pracujesz, pozostań częścią społeczności Akatem poprzez bezpłatne zaproszenia na nasze ciągłe warsztaty i wieczory networkingowe.


Zakres opcji uczenia się

Nie musisz iść na uniwersytet, aby uzyskać wspaniałe wykształcenie. Akatem Learning oferuje szereg formatów kursów dla osób uczących się, które chcą uczyć się w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, wieczorami lub nawet w weekendy. Dlaczego twoja nauka nie powinna pasować do twojego życia?

Dostępna nauka

Twoje marzenia o dokonaniu zmiany nie powinny być powstrzymywane przez koszt wyższej nauki. Oferujemy wybranym studentom dostęp do programu Fundacji Akatem; inicjatywa mająca na celu zapewnienie kandydatom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji dostęp do naszych kursów w celu obniżenia kosztów lub uzyskania stypendiów. Zapytaj teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: