Akatem Learning

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uczenie się w świecie rzeczywistym dla lepszej przyszłości

Akatem Learning zapewnia naukę przyszłym projektantom, którzy chcą zmienić swój świat i wiedzą, że projekt może być potężną siłą na dobre.

Wierzymy w uczenie się przez działanie; w przeciwieństwie do innych szkół, nie pytamy cię, abyś usiadł w teorii uczenia się w klasie przez 10 tygodni; zdobycie biegłości wymaga czegoś więcej niż tylko uczenia się w klasie.

Podczas naszych kursów zastosujesz umiejętności, których uczysz się w rzeczywistych projektach, dzięki czemu zyskasz praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ważnych dla ludzi. Kiedy uczysz się z nami, nie tylko zapewniamy solidne wykształcenie w zakresie projektowania, ale także wgląd w sposób, w jaki myślą Twoi klienci.


Nauka w sercu projektowania. Finlandia.

Finlandia jest znana ze swojego dziedzictwa projektowego i dbałości o społeczność, więc jest to niesamowite miejsce, aby rozpocząć wspaniałą karierę w projektowaniu i zacząć zmieniać świat! Wszystkie nasze kursy są prezentowane w języku angielskim, aby zapewnić maksymalną dostępność dla uczniów z całego świata.

Praktycy, nie tylko nauczyciele

Nasi instruktorzy nie tylko uczą teorii; każdy ma szerokie doświadczenie w swoim zawodzie, zarówno w Finlandii, jak i za granicą, i jest aktywnym praktykiem, a nie tylko nauczycielami w pełnym wymiarze godzin. Skupiamy się zawsze na praktycznych możliwościach, a nie na teorii, aby ukończyć swój kurs z umiejętnościami pracy w prawdziwym świecie.

Biznes projektowania

Projektowanie nigdy nie odbywa się w próżni; zapewnienie praktycznego kształcenia w zakresie projektowania oznacza nauczenie cię, jak działa projekt biznesowy. Do czasu ukończenia kursu zrozumiesz, jak projektanci wchodzą w interakcje z programistami, menedżerami i innymi pracownikami organizacji oraz jak projekt wpływa na proces i ryzyko.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

Więcej niż kurs

Kiedy uczęszczasz na kurs Akatem Learning , dostajesz więcej niż miejsce w klasie; Praca nad prawdziwymi projektami oznacza, że masz szansę na zbudowanie swojego portfolio już od pierwszego dnia i pracę nad rozwiązywaniem problemów zarówno w zespołach, jak i na własną rękę. Dowiesz się również, jak przekazywać decyzje dotyczące projektowania ludziom biznesowym i nie-projektantom


Zbuduj swoją karierę

Profesjonalny kurs powinien pomóc w rozwoju kariery. Nawiąż kontakt z ludźmi z branży podczas naszych zajęć pozalekcyjnych i warsztatów i uzyskaj dostęp do darmowych porad dotyczących budowania kariery, aby pomóc Ci ustawić swoje portfolio, zbudować wspaniałe CV, zbudować swoją profesjonalną markę i błyskawicznie przeprowadzić wywiad! A kiedy pracujesz, pozostań częścią społeczności Akatem poprzez bezpłatne zaproszenia na nasze ciągłe warsztaty i wieczory networkingowe.


Zakres opcji uczenia się

Nie musisz iść na uniwersytet, aby uzyskać wspaniałe wykształcenie. Akatem Learning oferuje szereg formatów kursów dla osób uczących się, które chcą uczyć się w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin, wieczorami lub nawet w weekendy. Dlaczego twoja nauka nie powinna pasować do twojego życia?

Dostępna nauka

Twoje marzenia o dokonaniu zmiany nie powinny być powstrzymywane przez koszt wyższej nauki. Oferujemy wybranym studentom dostęp do programu Fundacji Akatem; inicjatywa mająca na celu zapewnienie kandydatom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji dostęp do naszych kursów w celu obniżenia kosztów lub uzyskania stypendiów. Zapytaj teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Lokalizacje

Helsinki

Address
Mannerheimintie 20B
Helsinki, Finlandia

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: