Aeropole Flight Training

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Aéropole

o Aéropole

Aéropole jest akademia lotu premii założona w 2010 roku. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szkolenia pilotów dla zaawansowanych technicznie samolotów. Działamy flotą nowoczesnych diamenty z Helsinki-Malmi, Finlandia, jako naszą główną bazą. Nasz zatwierdzona organizacja z jego wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jest dostępna i gotowa do meed specyficznych potrzeb, czy jesteś nowy w lotnictwie lub pilotem.

Nasz cel

My w Aéropole są pasjonatami zapewniając doskonałą szkolenia lotniczego. Naszym celem jest być numerem jeden szkole lotniczej w Finlandii pod względem jakości. Nasza obietnica dla ciebie jest, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta, szkolenia, wyposażenia i personelu.

1. Doskonała obsługa klienta

Dołożymy tylko obietnice, że możemy dotrzymać. Oznacza to, do-punkt i sprawiedliwych umów szkoleniowych, łatwe do zrozumienia cen i otwartą komunikację, kiedy rzeczy się zmieniają. Przeważnie szkoleniowe są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, czy to w czasie normalnych godzin pracy lub wieczorami iw weekendy.

2. Jakość w szkoleniu

Mamy bardzo pedagogiczne podejście do szkolenia. Nie jesteśmy tutaj, aby pokazać nasze umiejętności latania lub doświadczenia, ale szkolić naszych studentów będzie bezpiecznie i pewnie piloci, czy ich cele latające są profesjonalne i dla przyjemności. Podjęliśmy świeże podejście ze szkolenia i jakości systemu nie widziałem w żadnej innej fińskiej szkole lotu wcześniej. Nasze metody nauczania są wypróbowane i przetestowane systemy światowej klasy, które są dostosowane i możemy jeszcze poprawić upon dla lokalnego środowiska Nordic - a oni w pełni zgodne i przekroczyć europejskich przepisów lotniczych.

3. Nowoczesne samoloty

Nasze samoloty są state-of-the-art, idealny do treningu i mają bardzo dobre wyniki w zakresie bezpieczeństwa (w rzeczywistości, najlepszy w branży.) Mamy odwagę roszczenia do obsługi najnowszych i najbardziej nowoczesną flotę szkoleniowej w Finlandii w naszej kategorii cenowej , Wszyscy nasi studenci są zachęcani do szkolenia na samolocie szklany kokpit, a także uczyć się na tradycyjnych instrumentach, aby dać naszym studentom wszystkie umiejętności, których potrzebują.

4. Professional i utalentowani instruktorzy

Nasi instruktorzy posiadają setki, jeśli nie tysiące godzin doświadczenia jako instruktorzy, a większość linii lotniczych lub czarterowy doświadczenie lotu. Są z nami, bo znaleźć instruowania satysfakcję i są pasjonatami jakości - nie tylko do zegara się więcej godzin lotu. Powiedział, że jakość instruowania nie spoczywa na barkach indywidualnego instruktora, ale jest wzmacniana przez naszego metodycznego podejścia do jakości w naszej organizacji i uczenia się.

Nasza wiara jest, że jedynym sposobem, aby pozostać na szczycie jest uznanie faktu, że wszyscy jesteśmy na niekończącą się podróż uczenia się - doskonałość przychodzi przez wytrwałości i ciągłego doskonalenia. Nie pozwól tej obsesji nasz uniemożliwić korzystających co masz zamiar wystąpić z nami: podniecenie i zabawy są nieodłączną częścią latania, czy jesteś początkujący prywatnego pilota lub rozpoczęcie nowej i satysfakcjonującej kariery w lotnictwie. Pozwól nam poprowadzić Cię do tych doświadczeń bezpiecznie!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy lotnictwa i biznesowych przedsiębiorstwa, których uzupełnienie środowisk: czarterowych linii lotniczych i pilotów, instruktorów zawodowych, inżynierów lotniczych, menedżerów i przedsiębiorców. Byliśmy sfrustrowani brakiem szkoły lotniczej naprawdę zainteresowany w nauce swoich uczniów i obsługi klienta, więc założył jeden. Możemy nie być najtańszy lot wokół szkoły, ale są na pewno stara się zatrzymać najlepszych!

Zatwierdzenia

  • Certyfikat EASA ATO FI.ATO.2016 - Fiński CAA Dopuszczenie do wszystkich kursów w ramach zatwierdzonego Organizację szkolenia (ATO) w ramach Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) zasady.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Fiński

Widzieć Certyfikaty »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Airline Pilot transportowa ab initio ATPL-Course

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 - 24 miesięcy Otwarta rekrutacja Finlandia Helsinki + 1 więcej

Aeropole przyjmuje teraz wnioski o szkolenie pilota pilota Pilotów Pilotów Pilotowych im. Diamond Cadet (mrożone ATPL) od osób bardzo zmotywowanych z pasją do latania. Kurs jest samofinansowany, a cena kursu wynosi 119 800 € i obejmuje wszystkie szkolenia, które trzeba będzie ubiegać się o pracę z lunetą. [+]

Transport lotniczy Pilot ab-initio ATPL Kurs

Aeropole przyjmuje teraz wnioski o przełomowy przełomowy kurs pilotażowy Pilotażowego Pilota Pilotowego im. Diamond Cadet ™ (mrożony ATPL) od osób zmotywowanych z pasją do latania. Cena kursu to 119 800 € * i obejmuje wszystkie szkolenia, które trzeba będzie ubiegać się o wymarzoną pracę z linią lotniczą. Opłata za kurs jest płatna w ratach miesięcznych.

Zadaniem Airline Pilot wymaga precyzji i wiedzy, ale nie ma umiejętności lub sprawności fizycznej. Trzeba będzie tylko normalny wzrok (z lub bez okularów) i dobry ogólny stan zdrowia - i co najważniejsze mocny napęd i motywację, aby dążyć do nieba! Jeśli masz motywację do studiowania i stać się najlepszym z najlepszych, jesteś osobą, której szukamy!... [-]


Filmy

Aeropole Private Pilot Training

Kontakt

Aeropole Oy (Flight Training) at Helsinki-Malmi, EFHF

Adres Helsinki-Malmi Airport Main terminal
00700 Helsinki, Finlandia
Strona internetowa http://www.aeropole.fi/
Telefon +358 9 56274600