Przeczytaj oficjalny opis

Lepszy świat dzięki lepszemu przywództwu

Oferujemy unikalne i przewodzące otoczenie do nauki oraz inspirującą platformę wymiany pomysłów i doświadczeń. Umożliwiamy skuteczne kariery i mobilność zawodową doświadczonym ekspertom, doświadczonym menedżerom i przyszłym liderom.

Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań poprzez ułatwianie przekształceń organizacyjnych i wykorzystywanie przewagi konkurencyjnej oraz zobowiązujemy się do pomiaru wpływu naszych usług i rozwiązań zarówno w perspektywie krótko- jak i długoterminowej.

- dr Pekka Mattila, dyrektor zarządzający grupy, Aalto University Executive Education Ltd

Nasz wpływ

Naszą misją jest budowanie lepszego świata poprzez lepsze przywództwo. Jesteśmy przede wszystkim napędzani przez wpływ, jaki możemy mieć dzięki naszym programom - na uczestników, ich organizacje, społeczność akademicką i całe społeczeństwo.

Będziesz korzystać z naszych programów, które mają wpływ na twoją pracę, ciebie jako lidera, twoje myślenie i organizację, której jesteś częścią. Pielęgnujemy i rozwijamy wiedzę i umiejętności jednostek oraz wzmacniamy pewność siebie. Nauczysz się rozpoznawać swój potencjał i zdobywać narzędzia do jego osiągnięcia.

Będziesz korzystać z mocnych stron Uniwersytetu Aalto

Aalto University Executive Education wykorzystuje unikalne atuty i dyscypliny uniwersytetu Aalto: przedsiębiorczość i intraprzedsiębiorczość, zarządzanie innowacjami, zarządzanie projektami biznesowymi i innowacje w zarządzaniu, dzięki postępowi technologicznemu.

Dzięki naszej współpracy z Uniwersytetem Aalto, wprowadzamy multidyscyplinarne podejście, najnowszą wiedzę i nowe, innowacyjne metody nauczania do rozwoju ekspertów i liderów, a także zapewniamy wydziałom Aalto sieci i możliwości rozwoju.

Działalność Aalto University Executive Education Ltd zapewnia duży dochód społeczności uniwersyteckiej w różnych formach, takich jak dywidendy, opłaty za wykłady i czynsze. W 2017 r. Ślad finansowy Aalto University Executive Education w społeczności Aalto wyniósł około 3,1 mln EUR (2,6 mln EUR w 2016 r.).

Gwarancja jakości w rankingach i akredytacjach

Monitorowanie różnych akredytacji i rankingów pomoże Ci wybrać program i instytucję, które przeszły twardą kontrolę i zostały potwierdzone jako jedne z najlepszych na świecie instytucji.

Jako część Uniwersytetu Aalto posiadamy "potrójną koronę" akredytacji, trzy najbardziej szanowane akredytacje uniwersytetów biznesowych, przyznawane tylko 0,5% światowych szkół biznesu: AACSB, AMBA i EQUIS.

W 2018 r. Firma Aalto EE zajęła 39. miejsce w światowym rankingu szkół biznesowych Financial Times, które zapewniają edukację dla kadry kierowniczej. W związku z tym jesteśmy w pierwszym procencie światowych dostawców edukacji dla kadry kierowniczej. Jest to gwarancja wysokiej jakości dla Twojej organizacji.

Aalto EE i Uniwersytet Aalto są zaliczane do szeregu rankingów uniwersyteckich każdego roku. Najważniejsze z nich to rozmaite oferty Financial Times; Ranking Europejskiej Szkoły Biznesu, Ranking Edukacji Wykonawczej i Ranking Executive MBA.

Uniwersytety wydziałowe i partnerskie

Łączymy codzienne operacje i multidyscyplinarne badania z pomocą ponad 800 profesorów i ekspertów z całego świata. W Aalto EE inspirują Cię wyjątkowi profesorowie z Uniwersytetu Aalto, nasi pracownicy i wydział wizytujący. Oprócz kwalifikacji akademickich są doskonałymi nauczycielami i mają duże doświadczenie w pracy z menedżerami wyższego szczebla w organizacjach międzynarodowych i przynoszą najnowsze badania przekształcone w wnikliwe modele i struktury, z których mogą korzystać uczestnicy.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom absolwenta

Aalto University Executive Education

Graduate Diploma in Technology wyposaża starszych decydentów w umiejętności i kompetencje potrzebne do korzystania z nowatorskich technologii, takich jak sztuczna intelig ... [+]

Wykorzystaj wartość nowych technologii

Graduate Diploma in Technology wyposaża starszych decydentów w umiejętności i kompetencje potrzebne do korzystania z nowatorskich technologii, takich jak sztuczna inteligencja, blockchain i robotyka, w celu stymulowania rozwoju organizacyjnego.

Program daje możliwość głębokiego zanurzenia się w nowych technologiach za pomocą rzeczywistych aplikacji i lepszego zrozumienia praktyki, możliwości i konsekwencji korzystania z tych technologii, które zmieniają środowisko biznesowe.

Uczestnicząc w programie, będziesz również lepiej przygotowany do kierowania zespołami pracującymi nad technologiami i będziesz w stanie lepiej wprowadzać innowacje w swojej firmie teraz i w przyszłości.... [-]

Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Kursy

Aalto University Executive Education

Game Executive bada wszechświat gry i przygotowuje cię do radzenia sobie z globalnymi wyzwaniami zarządzania i budowania udanego biznesu. Program oferuje możliwość nawiąz ... [+]

Gdzie świat gier spotyka światowych bohaterów - z udziałem Johna Romero jako gościa VIP.

Game Executive bada wszechświat gry i przygotowuje cię do radzenia sobie z globalnymi wyzwaniami zarządzania i budowania udanego biznesu. Program oferuje możliwość nawiązania znaczących kontaktów z ekspertami, partnerami i potencjalnymi partnerami w branży gier. Jest to wyjątkowy 6-dniowy obóz, superintensywny, ale niezwykle korzystny dla osób i firm - dużych i małych - poszukujących możliwości rozwoju i rozwoju.

Uczestnicy uczą się od głośników światowej klasy, najlepszych profesorów akademickich i inspirujących wizyt w firmie. Współpracujemy z najlepszymi ludźmi - lokalnymi i globalnymi - aby zapewnić naprawdę niezapomniane wrażenia z nauki. Zapewniamy bezpieczne, ekscytujące i wielokulturowe środowisko uczenia się, dostosowane do Twoich potrzeb rozwojowych i celów zawodowych.... [-]

Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Aalto University Executive Education

Design Thinking for Business Innovation to intensywny program, który zapewni umiejętności w zakresie projektowania nowych rozwiązań, które tworzą wartość dla klienta i fi ... [+]

Od pomysłu do rynku - przenieś swoje innowacje na wyższy poziom dzięki myśleniu projektowemu

Design Thinking for Business Innovation to intensywny program, który zapewni umiejętności w zakresie projektowania nowych rozwiązań, które tworzą wartość dla klienta i firmy. Ten 7-dniowy program obejmuje wszystkie kluczowe etapy innowacji od pomysłu do wejścia na rynek.

Poznasz i zrozumiesz ramy Design Thinking, zobaczysz je w akcji i dowiesz się, jak w praktyce zastosować je w modelach biznesowych w Twojej organizacji.

Design Thinking for Business Innovation to wspólny program wykonawczy stworzony przez Aalto EE i ESADE Business School.

Kluczowe faktyPoczątek: 22 maja 2019 rRekrutacja: do 22 kwietnia 2019 rHarmonogram programu: 22-30 maja 2019 rLokalizacja: Helsinki, Finlandia i Barcelona, ​​HiszpaniaOpłata: 7 200 (VAT)Oferujemy opłatę Early Bird w wysokości 6 500 EUR (VAT), ważne do 28 lutego 2019 r. Od 1 marca 2019 r. Opłata wynosi 7 200 € (VAT).Opłata za program dla absolwentów Aalto EE i ESADE wynosi 6 500 € (VAT).Korzyści... [-]
Finlandia Helsinki Hiszpania Barcelona
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
7 dni
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Aalto University Executive Education

W wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym Twoja zdolność do tworzenia najlepszych możliwych wyników w warunkach negocjacji determinuje sukces Twojej firmy. ... [+]

Twórz udane wyniki w negocjacjach handlowych

W wysoce konkurencyjnym środowisku biznesowym Twoja zdolność do tworzenia najlepszych możliwych wyników w warunkach negocjacji determinuje sukces Twojej firmy. Niezależnie od Twojej obecnej roli, najlepsi negocjatorzy są w stanie strategicznie wpłynąć na innych graczy, zrozumieć wszystkie aspekty, zapewniając solidne porozumienia i budując relacje zawodowe w tym procesie.

Ten program umiejętności negocjacyjnych jest praktycznym, praktycznym i skutecznym dwudniowym programem, który zapewnia dogłębne doświadczenie poparte najnowszymi praktykami biznesowymi i studiami przypadków na żywo, aby przenieść swoje umiejętności negocjacyjne i perswazyjne na wyższy poziom.... [-]

Finlandia Helsinki
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 dni
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Mechelininkatu 3 C
00100 Helsinki, Finlandia