Przeczytaj oficjalny opis

Paradise English kanadyjski rodzinny Centrum Języka Angielskiego oferuje kursy języka angielskiego na Filipinach na wyspie Boracay. Została założona w 2005 roku i rozwinęła się w szybkim tempie od początku jego istnienia. Studenci z ponad 50 krajów wzięło udział nasze programy i bardziej nadal każdego roku do nas dołączyć. Jesteśmy przekonani, że z naszych kanadyjskich, brytyjskich i amerykańskich nauczycieli, oferujemy wyjątkowe kursy języka angielskiego dla naszych studentów, po cenie niższej niż w jakiejkolwiek innej szkole językowej w Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych, a na wyższym poziomie wykształcenia niż jakikolwiek szkole językowej w Filipiny.

Jesteśmy akredytowanym szkoła z Biura Imigracji, Stowarzyszenie Szkół akredytowanych w Filipin i są powiązane z British Council i Ascentis. Raj angielski jest dumny, że został wyróżniony Choice Award Studenta 2013 przez LanguageBookings.com i satysfakcji klientów Excellence Award przez LanguageCourse.net.

Biorąc kursy języka angielskiego na Filipinach, zwłaszcza na tropikalnej wyspie czyni nas jak żaden inny szkole językowej nigdzie indziej na świecie. Obecność silnych społeczności międzynarodowej oraz szeroki wybór ciekawych zajęć poza kampusem uzupełniają naszą impuls do zabawy w uczeniu się w miejscu, które zostało w rankingu najlepszych wyspę na świecie w 2012 roku, i głosowali na świecie najlepszą azjatycką plażę w 2013 roku.

Przyszłość

Paradise English prowadzi starannie dobrane kursy języka angielskiego z tematów jakości w czasie rzeczywistym i realnym życiu. Stawiamy na scenę, aby dowiedzieć się dziś, więc są przygotowane do korzystania z nowego języka angielskiego po wyjściu z sali. Raj Angielski ma wiele możliwości, aby studiować w: zajęcia grupowe, tutoriale jeden na jeden, sport wodny, programy kulturalne i wiele działań wewnętrznych i zewnętrznych. Użyj umiejętności językowych uczymy się w klasie podczas spotkania z ludźmi z różnych krajów, w tym samym dniu!

rodzina

Paradise English oferuje kursy języka angielskiego w środowisku rodzinnym podobny. Dbamy o naszych uczniów jak rodzina. Poczuj się swobodnie w obecności administratorów, nauczycieli i personelu pomocniczego, które zapewniają doskonałą obsługę uzupełniają swoje doświadczenie uczenia się. Zapewniamy Cię o uczenie się w środowisku, które jest sprawiedliwe, jędrna i przyjazny.

Przyjaciel

Paradise English oferuje kursy języka angielskiego, które sprzyjają wspólnej nauki. Zwiększ swoją naukę nie tylko przez słuchanie lekcji lub odebraniem ćwiczenia książki, ale także poprzez ustanowienie relacji po klasie i społecznych interakcji ze swoimi kolegami i mentorów. Poznaj nowych przyjaciół ze wszystkich części świata w jednej z najbardziej urzekających miejsc na ziemi!

Zabawa

Paradise English integruje zabawy w nauce. Nasza lokalizacja pozwala nam oferować najlepsze środowisko sprzyjające uczeniu się, gdzie zostały nabyte umiejętności językowe i poprawiła się na wyspach tropikalnych przygodach i działań międzykulturowych pełni uzupełniają proces uczenia się. In Paradise angielskiego, kursy języka angielskiego nigdy nie są nudne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

Paradise English Boracay

Angielski dla biznesu, FCE, CAE, TOEIC, IELTS i TOEFL. Ze względu na różnorodne zastosowanie i funkcję języka angielskiego, Paradise English oferuje również programy do c ... [+]

Angielski dla biznesu, FCE, CAE, TOEIC, IELTS i TOEFL. Ze względu na różnorodność zastosowania i funkcji języka angielskiego, Paradise English oferuje również programy dla celów specjalnych. Doskonal swoje umiejętności językowe w biznesie w języku angielskim lub przygotuj się na wyższą ocenę w testach CAE, TOEIC, TEFL i IELTS. Angielskie dla specjalnych celów Programu obejmuje:

2 Ćwiczenia grupowe (zarówno gramatyka, słownictwo, Biznes, czytanie lub dyskusji) 2 jeden do jednego Klasy celowo konkretnych tematów Razem z 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych amerykańskich, kanadyjskich, brytyjskich i filipińskich nauczycieli. Ceny 1 t... [-]
Filipiny malajski
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 30 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Paradise English Boracay

Walne English Program daje Ci znajome uczucie bycia regularnym studentem ponownie. Mając 5 klas dziennie zdecydowanie poprawić swoją znajomość języka angielskiego. ... [+]

Test Ogólny program angielski Daje to znajome uczucie bycia regularnym studentem ponownie. Mając 5 klas dziennie zdecydowanie poprawić swoją znajomość języka angielskiego. Zajęcia mają na celu kierować konkretne umiejętności językowe potrzebne. Będziesz uczyć General English, miejscową rozmowę, słownictwo, gramatyka, czytanie, dyskusja i pisanie. Walne English Program obejmuje:

5 Ćwiczenia na dobę (4 zajęcia grupowe i 1 One to jedna klasa) Łącznie 25 lekcji tygodniowo. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych amerykańskich, kanadyjskich, brytyjskich i filipińskich nauczycieli. Ceny 1 tydzień: 341 $ 2 tygodnie: $ 653 3 tygodnie: $ 936 ... [-]
Filipiny malajski
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 30 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Paradise English Boracay

To prawda anglistykę początkujących ma na celu budowanie i rozwijanie wiedzy Basic English studentów, które mają bardzo małą lub żadną zdolność angielskiego. Celem tego p ... [+]

To Prawdziwa anglistykę początkujących ma na celu budowanie i rozwijanie wiedzy Basic English studentów, które mają bardzo małą lub żadną zdolność angielskiego. Celem tego programu jest zapewnienie studentom "codziennego słownictwa i wypowiedzi, podstawy gramatyki, mówienia, czytania i pisania funkcjonować w prosty dzienny sytuacji życiowej. Program prawdziwego angielskich początkujących obejmuje:

2 Ćwiczenia grupowe i 3 jeden do jednego Klasy / dzień Razem z 25 klas w każdym tygodniu. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych amerykańskich, kanadyjskich, brytyjskich i filipińskich nauczycieli. Ceny 1 tydzień: 407 $ 2 tygodnie: $ 779 3 tygod... [-]
Filipiny malajski
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 30 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku