Paradise English Boracay

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Paradise English kanadyjski rodzinny Centrum Języka Angielskiego oferuje kursy języka angielskiego na Filipinach na wyspie Boracay. Została założona w 2005 roku i rozwinęła się w szybkim tempie od początku jego istnienia. Studenci z ponad 50 krajów wzięło udział nasze programy i bardziej nadal każdego roku do nas dołączyć. Jesteśmy przekonani, że z naszych kanadyjskich, brytyjskich i amerykańskich nauczycieli, oferujemy wyjątkowe kursy języka angielskiego dla naszych studentów, po cenie niższej niż w jakiejkolwiek innej szkole językowej w Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych, a na wyższym poziomie wykształcenia niż jakikolwiek szkole językowej w Filipiny.

Jesteśmy akredytowanym szkoła z Biura Imigracji, Stowarzyszenie Szkół akredytowanych w Filipin i są powiązane z British Council i Ascentis. Raj angielski jest dumny, że został wyróżniony Choice Award Studenta 2013 przez LanguageBookings.com i satysfakcji klientów Excellence Award przez LanguageCourse.net.

Biorąc kursy języka angielskiego na Filipinach, zwłaszcza na tropikalnej wyspie czyni nas jak żaden inny szkole językowej nigdzie indziej na świecie. Obecność silnych społeczności międzynarodowej oraz szeroki wybór ciekawych zajęć poza kampusem uzupełniają naszą impuls do zabawy w uczeniu się w miejscu, które zostało w rankingu najlepszych wyspę na świecie w 2012 roku, i głosowali na świecie najlepszą azjatycką plażę w 2013 roku.

Przyszłość

Paradise English prowadzi starannie dobrane kursy języka angielskiego z tematów jakości w czasie rzeczywistym i realnym życiu. Stawiamy na scenę, aby dowiedzieć się dziś, więc są przygotowane do korzystania z nowego języka angielskiego po wyjściu z sali. Raj Angielski ma wiele możliwości, aby studiować w: zajęcia grupowe, tutoriale jeden na jeden, sport wodny, programy kulturalne i wiele działań wewnętrznych i zewnętrznych. Użyj umiejętności językowych uczymy się w klasie podczas spotkania z ludźmi z różnych krajów, w tym samym dniu!

rodzina

Paradise English oferuje kursy języka angielskiego w środowisku rodzinnym podobny. Dbamy o naszych uczniów jak rodzina. Poczuj się swobodnie w obecności administratorów, nauczycieli i personelu pomocniczego, które zapewniają doskonałą obsługę uzupełniają swoje doświadczenie uczenia się. Zapewniamy Cię o uczenie się w środowisku, które jest sprawiedliwe, jędrna i przyjazny.

Przyjaciel

Paradise English oferuje kursy języka angielskiego, które sprzyjają wspólnej nauki. Zwiększ swoją naukę nie tylko przez słuchanie lekcji lub odebraniem ćwiczenia książki, ale także poprzez ustanowienie relacji po klasie i społecznych interakcji ze swoimi kolegami i mentorów. Poznaj nowych przyjaciół ze wszystkich części świata w jednej z najbardziej urzekających miejsc na ziemi!

Zabawa

Paradise English integruje zabawy w nauce. Nasza lokalizacja pozwala nam oferować najlepsze środowisko sprzyjające uczeniu się, gdzie zostały nabyte umiejętności językowe i poprawiła się na wyspach tropikalnych przygodach i działań międzykulturowych pełni uzupełniają proces uczenia się. In Paradise angielskiego, kursy języka angielskiego nigdy nie są nudne.

Lokalizacje

malajski

Address
Boracay Language Institute
Cagban, Manoc Manoc
Boracay Island,
Malay, Aklan
Philippine Islands

malajski, Zachodnie Visayas, Filipiny