Genius English Proficiency Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Naszym celem jest stworzenie studentom najwyższej jakości umiejętności komunikacyjnych English, aby spełnić swoje marzenia akademickich i zawodowych, a tym samym Genius English Proficiency Akademia najlepsza szkoła.

Na Genius English Academy, oferujemy indywidualną naukę przez przyjaznych nauczycieli rodzimych i filipińskich w środowisku, które jest wygodne i relaks na studia. Pierwsze kompleksowe kształcenie języka angielskiego sprawia, że ​​łatwo przejść do uczelni za granicą, a następnie otworzyć puszkę drzwi na świetlaną przyszłość jako profesjonalista.

Dlaczego Genius English?

 • Akredytowane przez Biuro Imigracji, Komisja Bezpieczeństwa i TESDA Exchange.
 • Mamy 1 na 1 (jeden uczeń klasy z nauczycielem), które dadzą studentom pełną uwagę nauczyciela.
 • Mamy najlepszych nauczycieli, jak mamy rodzimych nauczycieli (amerykańskie i brytyjskie), wraz z filipińskich nauczycieli.
 • Mamy University Pathway Program (Jest to program przeznaczony dla studentów ubiegających się o wjazd i uczyć się w jednym z uniwersytetów najwyższej klasy i na uczelniach).
 • Genius English Proficiency Academy we współpracy z renomowanymi instytucjami zapewni doświadczeniem i wiedzą, że studenci będą potrzebne do realizacji swoich marzeń.
 • Uczymy także TOEFL i TOEIC, Business English, lotnictwo English Course
 • Nasi studenci pochodzą z różnych krajów (takich jak Rosja, Japonia, Arabia Saudyjska, Hiszpania, Włochy, Francja, Mongolia, Wietnam, Chiny, Tajwan, Birma, Korea ,.), które pomogą Ci poznać nowych różnych narodowości i różnych kultur i pomoże poprawy języka angielskiego
 • Mamy również specjalny program studia z wycieczek (badanie i odkrywania najlepszych miejsc na Filipinach)
 • Mamy naszego obiektu wewnątrz naszej szkole.
 • Nasza Szkoła Położony nad morzem
 • Zakwaterowanie z widokiem na morze
 • Mamy własne baseny
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć Certyfikaty » Zobacz kursy »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Certyfikat

Program Certyfikat TOEFL

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin November 2018 Filipiny Lapu-Lapu City

Nasi lektorzy specjalizują się w szkoleniu studentów do wykonywania testu, a także rozwijanie ich zaufanie i techniki, które przyczyniają się do ich sukcesu. [+]

Test z angielskiego jako języka obcego (TOEFL) jest dla studentów, którzy chcą do dalszego kształcenia lub kariery. Nasz kurs pomoże uczniom poprawić ich słuchania, czytania, pisania i umiejętności gramatyczne i stąd ich ogólnych umiejętności TOEFL-pobierania i wynik egzaminu TOEFL.

Kurs składa się z czterech części: rozumienie ze słuchu, czytania, mówienia i pisania, które odzwierciedlają sekcje teście.

Nasi lektorzy specjalizują się w szkoleniu studentów do wykonywania testu, a także rozwijanie ich zaufanie i techniki, które przyczyniają się do ich sukcesu.

TOEFL Informacje o programie

TOEFL 6 lekcji dziennie; 50 minut w grupie

4 klasy man-to-man z miejscowym nauczycielem 2 zajęcia grupowe z nauczyciela Język angielski ... [-]

Program Certyfikat TOEIC

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin November 2018 Filipiny Lapu-Lapu City

Test of English for International Komunikacji (TOEIC) jest dla studentów, którzy chcą do dalszego kształcenia lub kariery. Nasz kurs pomoże uczniom poprawić ich słuchania, czytania, pisania i umiejętności gramatyczne i stąd ich ogólnych umiejętności TOEIC i TOEIC maksymalnie wykorzystać wynik. [+]

Test of English for International Komunikacji (TOEIC) jest dla studentów, którzy chcą do dalszego kształcenia lub kariery. Nasz kurs pomoże uczniom poprawić ich słuchania, czytania, pisania i umiejętności gramatyczne i stąd ich ogólnych umiejętności TOEIC i TOEIC maksymalnie wykorzystać wynik.

Kurs składa się z czterech części: rozumienie ze słuchu, czytania, mówienia i pisania, które odzwierciedlają sekcje teście.

Nasi lektorzy specjalizują się w szkoleniu studentów do wykonywania testu, a także rozwijanie ich zaufanie i techniki, które przyczyniają się do ich sukcesu.

TOEIC Informacje o programie

TOEIC 6 lekcji dziennie; 50 minut w grupie... [-]


Kursy

Angielski biznesowy

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin November 2018 Filipiny Lapu-Lapu City

Popraw swoje możliwości kariery z naszych praktycznych kursów biznesowego języka angielskiego, które składają się z przedmiotów ogólnych, intensywnych i specjalistycznych. Kładziemy nacisk na umiejętności komunikacyjne daje to wzbudzić zaufanie i biegłość w "prawdziwego życia" sytuacjach biznesowych. [+]

Popraw swoje możliwości kariery z naszych praktycznych kursów biznesowego języka angielskiego, które składają się z przedmiotów ogólnych, intensywnych i specjalistycznych. Kładziemy nacisk na umiejętności komunikacyjne daje to wzbudzić zaufanie i biegłość w "prawdziwego życia" sytuacjach biznesowych.

Szczegóły programu Business English

Business English Kurs A 6 lekcji dziennie; 50 minut w grupie

4 klasy man-to-man z miejscowym nauczycielem 2 zajęcia grupowe z nauczyciela Język angielski

Business English Course B 8 klas dziennie; 50 minut w grupie

6 klas man-to-man z miejscowym nauczycielem 2 zajęcia grupowe z nauczyciela Język angielski ... [-]

General English

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin November 2018 Filipiny Lapu-Lapu City

Rozwijanie wszystkich aspektów języka angielskiego w jednym z naszych kursów General angielskich. Nasza oferta kursów dać studentom możliwość doskonalenia swoich umiejętności języka angielskiego w środowisku zabawy i podtrzymujące. [+]

Rozwijanie wszystkich aspektów języka angielskiego w jednym z naszych kursów General angielskich. Nasza oferta kursów dać studentom możliwość doskonalenia swoich umiejętności języka angielskiego w środowisku zabawy i podtrzymujące.

General English Informacje o programie

Ogólny angielski 6 lekcji dziennie; 50 minut w grupie

4 klasy man-to-man z miejscowym nauczycielem 2 zajęcia grupowe z nauczyciela Język angielski

General English B 8 klas dziennie; 50 minut w grupie

6 klas man-to-man z miejscowym nauczycielem 2 zajęcia grupowe z nauczyciela Język angielski

Specjalna golfowe (General English) 5 lekcji dziennie; 50 minut w grupie

3 klasy man-to-man z miejscowym nauczycielem 2 zajęcia grupowe z nauczyciela Język angielski Mieszkanie ... [-]

Preparat IELTS

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin November 2018 Filipiny Lapu-Lapu City

International English Language Testing System (IELTS) jest dla studentów, którzy chcą emigrować lub do dalszego kształcenia studiując jako licencjackich lub podyplomowych na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie czy Australii. Nasze kursy pomoże uczniom poprawić ich słuchania, czytania, pisania i mówienia, jak również ich technik egzaminacyjnych. [+]

International English Language Testing System (IELTS) jest dla studentów, którzy chcą emigrować lub do dalszego kształcenia studiując jako licencjackich lub podyplomowych na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie czy Australii. Nasze kursy pomoże uczniom poprawić ich słuchania, czytania, pisania i mówienia, jak również ich technik egzaminacyjnych.

Kursy te zostały opracowane przez native speakera (egzaminator ex-IELTS i trener) z ponad 12 lat doświadczenia w nauczaniu IELTS i autor czterech książek IELTS; The Complete Guide to szeregowo i skrót do serii IELTS. Zarówno praktyczne i pouczające książki te podejmują krok po kroku przez studentów wszystkich umiejętności, które są potrzebne, aby uzyskać dobrą ocenę w teście IELTS.... [-]


Filmy

Genius English Proficiency Academy School Tour (Version 4) - Study English in the Philippines

Genius English Proficiency Academy School Tour (Version 3) - Study English in the Philippines