Przeczytaj oficjalny opis

Tło Fundacji

Fundacja Jana Zepp została założona w Stanach Zjednoczonych w 1992 roku, po śmierci Johna Zepp. Amerykański doktorantka w chemii, John Zepp wiedział, że umiera na raka, a w testamencie, że fundacja zwróciła się ustawić, aby pomóc potrzebującym dzieciom. Fundacja trwała zaledwie kilka lat przed zamknięciem.

Jednak w 2010 roku JZF otrzymał nowe życie przez jego brata, Raymonda, który właśnie utworzony nowy uniwersytet w Kambodży. JZF była nieformalna organizacja, pod warunkiem, stypendia w ramach uprzywilejowanych uczniów do udziału w International University Dewey Kambodży.

Raymond Zepp i jego filipiński żona szekinah emeryturę na Filipinach w 2013 roku do miasta San Guillermo w prowincji Isabela, Luzon. Chcą kontynuować pracę JZF, formalnie ustanawiającego Fundację do poprawy kształcenia studentów w miasteczku San Guillermo i pobliskich obszarów.

Misja

Misją Fundacji Jana Zepp jest poprawa edukacji studentów różnych poziomach w okolicach San Guillermo, Filipiny. Ci studenci obejmują uczniów w wieku przedszkolnym, uczniów szkół średnich i studentów, którzy pragną wstąpić na uniwersytet.

Wizja

Widzimy zintegrowanej wspólnoty edukacyjnej w San Guillermo, których działania finansowane ze środków prywatnych uzupełnienia edukacji publicznej. Widzimy małe dzieci przygotowuje prywatnie udanego wejścia w jednej klasie w szkołach publicznych. Widzimy licealiści nauki do swoich klasach szkół publicznych w poważnym środowisku edukacji, w tym sale do nauki, pomoc w ćwiczeniu zasobów edukacyjnych multimedialnych, itp Widzimy także młodych dorosłych przygotowania do przeniesienia do uczelni poprzez samouczki online i krótkich kursów. Niektóre z tych studentów otrzyma stypendia całości lub w części do udziału w lokalnych uniwersytetów.

Format Kursów

Każdy kurs jest równoznaczne z trzech kredytowych semestr oczywiście w systemie amerykańskim. Kursy są pół-intensywne, to znaczy, że spełniają tylko dwa miesiące każdy. Obciążenie w pełnym wymiarze czasu jest więc tylko dwa kursy. Obciążenie na pełny etat przez rok składa się z dwóch kursów na metę ponad pięciu kategoriach. To jest 10 kursów lub 30 kredytów semestr na rok, co odpowiada porównywalnej roku akademickim amerykańskiego uniwersytetu.

Normalnym obciążeniu Kurs składa się z jednego kursu anglojęzycznej plus jeden inny, pod warunkiem oczywiście za kadencji. Na przykład, w pierwszym terminie, student może podjąć angielskiego Czytanki dla Nauk Społecznych wraz z krytycznego myślenia i logiki. Jednak nawet inne, podlega kursy będą miały silny komponent języka angielskiego, takie jak czytanie ze zrozumieniem lub ćwiczeń słownictwa kamienicy.

ROCC ma kontakty z wieloma uniwersytetami na całym świecie. Będziemy pisać rekomendacje dla studentów, którzy chcą przenieść się do specjalistycznych programów w uczelniach zagranicznych.

Nasze kursy również przygotowanie uczniów do egzaminu TOEFL lub egzaminu IELTS. Uczniowie, którzy zdali egzaminy i tych, którzy przyjęli inne podstawowe zajęcia w ROCC będą mogli uzyskać wstęp do zagranicznych angielsko-średnich uczelni.

Kohorta systemu

Jeżeli jest to możliwe, zajęcia będą przechowywane w stanie nienaruszonym od kadencji do kadencji. Poprzez cotygodniowe forach dyskusyjnych, studenci poznają się nawzajem, jak wykonywać te same zajęcia razem.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Przygotowawczy rok

Rays Online College Credits, John Zepp Academy Foundation Inc.

Promienie College oferuje kursy online online, kursy języka angielskiego, każda równoważne do 3-kredytowe American oczywiście. Kursy trwają od dziewięciu tygodni, a więks ... [+]

Promienie College oferuje kursy online online, kursy języka angielskiego, każda równoważne do 3-kredytowe American oczywiście. Kursy trwają od dziewięciu tygodni, a większość studentów ma dwa kursy ponad okres dziewięciu tygodni jako pełnego obciążenia studenta.

Kursy ROCC angielski ma dwa cele. Pierwszym z nich jest przygotowanie studentów do albo TOEFL lub IELTS egzaminów wymaganych do przelewu na uczelniach zagranicznych. Drugi jest zapoznanie studentów z rodzajami języku angielskim będą one napotykają w angielskich i średnich uczelni, takich jak słuchanie wykładów, czytając podręczniki uniwersyteckie lub pisania prac naukowych.

Kursy obejmują: Komunikacja I - słuchanie, komunikacja II - Mówiąc, odczyty w dziedzinie nauk humanistycznych i odczyty w naukach społecznych, angielski skład, doktrynie, Business English, lingwistyka, literatura, idiomy i wyrażenia, etymologia i słowo pochodne. Wszystkie kursy są prowadzone przez profesorów pozycji pierwszego języka, a którzy mają albo wyższe kwalifikacje stopnia lub certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie nauczania języka angielskiego na całym świecie.... [-]

Filipiny Manila Stany Zjednoczone USA Online
Listopad 2019
Język angielski
Online
Czytaj więcej po polsku