European Film College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Europejskie Kolegium Film to więcej niż szkoła filmowa. Jesteśmy Duński folk liceum, oferując młodym ludziom z całego świata na 8½-miesięcznego intensywnego, hands-on programu Fundacja Filmowa (w języku angielskim). Latem oferujemy również szeroki wybór 1-tygodniowych seminariach i warsztatach filmowych (w języku duńskim). Uczniowie i nauczyciele mieszkają na terenie kampusu, tworząc wyjątkowo intensywny i społecznego środowiska, rozwija się wokół filmu.

Europejskie Kolegium Film znajduje się w wiejskiej Ebeltoft, Dania i jest jedyna w swoim podejściu do nauczania filmowej. Każda osoba zainteresowana w tworzeniu filmów i nauki o filmach jest mile widziany, a mamy studentów z całego świata, zazwyczaj ponad 25 narodowości jednocześnie.

Ponieważ jest to szkoła mieszkalnych, będzie żyć i oddychać filmowi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet wtedy, gdy nie jesteś w klasie lub pracujących nad projektem zostaniesz filmy przesiewowe, rozmowy filmy, analizowanie i omawianie ich.

Europejskie Kolegium Film oferuje dwa rodzaje kursów: Głównym oczywiście, 8½-miesięczny program Fundacja Filmowa (w języku angielskim) oraz kursy letnie, wybór 1-tygodniowych seminariach i warsztatach filmowych (w języku duńskim).

Na tej stronie powinny być w stanie znaleźć wszystkie potrzebne informacje o wszystkich naszych działaniach. Jeśli nadal masz pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

Lokalizacje

Ebeltoft

Address
Carl Th. Dreyers Vej 1
DK-8400 Ebeltoft
Denmark

DK-8400 Ebeltoft, Dania