Przeczytaj oficjalny opis

Europejskie Kolegium Film to więcej niż szkoła filmowa. Jesteśmy Duński folk liceum, oferując młodym ludziom z całego świata na 8½-miesięcznego intensywnego, hands-on programu Fundacja Filmowa (w języku angielskim). Latem oferujemy również szeroki wybór 1-tygodniowych seminariach i warsztatach filmowych (w języku duńskim). Uczniowie i nauczyciele mieszkają na terenie kampusu, tworząc wyjątkowo intensywny i społecznego środowiska, rozwija się wokół filmu.

Europejskie Kolegium Film znajduje się w wiejskiej Ebeltoft, Dania i jest jedyna w swoim podejściu do nauczania filmowej. Każda osoba zainteresowana w tworzeniu filmów i nauki o filmach jest mile widziany, a mamy studentów z całego świata, zazwyczaj ponad 25 narodowości jednocześnie.

Ponieważ jest to szkoła mieszkalnych, będzie żyć i oddychać filmowi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nawet wtedy, gdy nie jesteś w klasie lub pracujących nad projektem zostaniesz filmy przesiewowe, rozmowy filmy, analizowanie i omawianie ich.

Europejskie Kolegium Film oferuje dwa rodzaje kursów: Głównym oczywiście, 8½-miesięczny program Fundacja Filmowa (w języku angielskim) oraz kursy letnie, wybór 1-tygodniowych seminariach i warsztatach filmowych (w języku duńskim).

Na tej stronie powinny być w stanie znaleźć wszystkie potrzebne informacje o wszystkich naszych działaniach. Jeśli nadal masz pytania, nie wahaj się z nami skontaktować!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Kursy

European Film College

Program 8½-miesięcy w Europejskim Kolegium Filmowym jest miejscem okazji. Okazją do odkrywania i rozwijania swoich pomysłów, swój talent i siebie. Szansa ryzykować i pope ... [+]

PROGRAM 8,5-MIESIĄC: Użytkownicy UMIEJĘTNOŚCI - ODKRYJ SWÓJ GŁOS

Program 8½-miesięcy w Europejskim Kolegium Filmowym jest miejscem okazji. Okazją do odkrywania i rozwijania swoich pomysłów, swój talent i siebie. Szansa ryzykować i popełniać błędy i zrobić go w bezpiecznym, zachęcającym i inspirującym środowisku. Dołącz do programu i uzyskać szansę na produkcję, żyć i oddychać filmu przez prawie rok. Praca i żyć w miejscu, gdzie inni uczniowie, nauczyciele, filmy można zobaczyć i profesjonalni filmowcy można spotkać będzie pochodzić ze wszystkich zakątków świata.

Podczas 8½-miesięcznego programu Fundacja Filmowa masz możliwość:

Zanurz się w rękach na filmowej Rozwijaj swoje specjalne umiejętności twórcze pod okiem specjalistów z branży filmowej, pracując w duńskiej tradycji ludowej liceum Pierwsze masowe praktyczne doświadczenie w połączeniu ze wspólnych wykładów i pokazów Bądź częścią intensywnej środowiska filmowego, gdzie ty i twoi koledzy produkować ponad 170 filmów w 34 tygodni, przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń Sztuki Filmowej Dowiedz się o wszystkich aspektach świata filmowego, w tym umiejętność pracy w rzeczywistych ekip filmowych Zacznij międzynarodową sieć z innymi studentami i filmowców z całego świata ... [-]
Dania Ebeltoft
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
8 - 9 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Promo Video