Przeczytaj oficjalny opis

Kopenhaska Akademia Fashion Design jest międzynarodową renomowaną prywatną Akademią, założoną w 1983 roku. Od początku Akademia kształciła projektantów odzieżowych na wysokim poziomie rzemieślnictwa i silnej ekspresji visuel. Nasi absolwenci są reprezentowani, na wszystkich szczeblach w branży mody, zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Akademia ma wnioskodawców z całego świata, w roku 2016-17 16 różnych narodowości odbywa naukę, a zatem uczymy się w języku duńskim i angielskim. Uważamy, że ma to największe znaczenie w coraz bardziej zglobalizowanym świecie, że kontakt i wymiana kulturalna odbywają się w różnych klasach i poziomach.

To kontynuacja misji Akademii, dalsze rozwijanie rzemiosła i programu, więc zawsze spełniają wymagania branży mody wobec młodych i przyszłych projektantów. Czy rozważasz stosowanie i chciałbyś wejść w akademię, zalecamy umówienie się na spotkanie.

Akademia mieści się w starym magazynie "Hans Just" w Østerbro. Jasny, przestronny i otwarty pokój roboczy na 370sqm jest idealny do wymiany kulturalnej w różnych klasach i poziomach. Ze względu na wiele narodowości, wszyscy nauczyciele są przynajmniej dwujęzyczni, a kurs jest nauczany równolegle w języku duńskim i angielskim. (Angielski jest najważniejszym językiem technicznym w przemyśle odzieżowym) Maszyny do szycia, nakrycia i maszyna przemysłowa do skóry są do dyspozycji uczniów i oczywiście pracujemy nad Manifekty Stockmann, które są w zasięgu ręki i są również używane podczas sesji dydaktycznych.

Akademia została zatwierdzona przez państwo duńskie z tytułu przyznania grantu państwowego (SU). Studenci z całego świata proszeni są o wcześniejsze zgłoszenie w swoich krajach, zanim przystąpisz do tego w Danii.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Duński

Ta szkoła oferuje również:

Dyplom

Copenhagen Academy of Fashion Design

Akademia naucza projektowania odzieży. W całym programie kładzie się nacisk na rozwój zdolności twórczych uczniów, dając im artystyczne i wizualne poczucie rutyny w proce ... [+]

Program

Cel

Akademia naucza projektowania odzieży.

W całym programie kładzie się nacisk na rozwój zdolności twórczych uczniów, dając im artystyczne i wizualne poczucie rutyny w procesie twórczym w połączeniu z solidnym i gruntownym podstawem w różnych dziedzinach jednostki.

Obok programu uczniowie otrzymają również wiedzę na temat wielu aspektów i wymagań firmy poprzez wizytę na targach, firmach i pomagając im w tygodniu mody, tak aby nie byli przygotowani na wejście na rynek pracy. Program trwa 2 lata.

Po ukończeniu student uzyskał wiedzę na temat zasad projektowania, koncepcji i tworzenia spójnej kolekcji, w połączeniu z umiejętnościami technicznymi, takimi jak szycie i modelowanie. ... [-]

Dania Copenhagen
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku