Business Academy Aarhus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Business Academy Aarhus rozwija i oferuje programy praktyk zorientowanej szkolnictwa wyższego. Z ponad 4500 studentów na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych 3400 studentów i około 400 pracowników, jesteśmy jedną z największych uczelni biznesowych w Danii.

Business Academy Aarhus jest University of Applied Sciences.

W kilku krajach europejskich, jest to pojęcie w języku angielskim dla instytucji szkolnictwa wyższego. Programy studiów proponujemy skupić się na zastosowanych stopni, zwłaszcza w dziedzinie technologii, IT i biznesu.

Podobnie jak uniwersytety, zapewniamy zarówno programów licencjackich i może przyznawać stopnie naukowe, ale nie udzielania magistra lub doktora stopni.

Oprócz tego oferujemy również ciągłe programy edukacyjne i niepełnym wymiarze czasu pracy na poziomie i krótkoterminowych kursów licencjackich dla ludzi, którzy chcą wzmocnić swoje kwalifikacje w pracy (tylko w języku duńskim).

Nasze programy łączą teorię z praktyką.

Naszym priorytetem naukę w małych grupach, praca w grupach, praca nad projektem, współpracy z handlu i przemysłu, realistycznych i obowiązkowych staży przypadków. Mamy około 900 zagranicznych studentów, a co roku ponad 300 naszych studentów wyjeżdża za granicę na część swoich programów.

Projektowanie i kompletowanie programy muszą tworzyć wartość zarówno dla studentów, jak i firm. Mając to na uwadze, możemy zrobić specjalny wysiłek, aby zastosować nasze kwalifikacje w odniesieniu do konkretnych projektów innowacyjnych i rozwojowych we wspólnym wysiłku z firm partnerskich.

Kilkuletnie doświadczenie z wyższym wykształceniem

Business Academy Aarhus została założona w dniu 1 stycznia 2009 r. Został on stworzony jako połączenia między programami studiów wyższych z Aarhus Business College, Aarhus Tech i UJ (szkoła rolnicza). Niektóre z naszych programów są dziś oferowane we współpracy z Aarhus School of Marine i Inżynierii Technicznej.

Elastyczna droga do szkolnictwa wyższego

Wybór programu jest ważna decyzja życie i dowiedzieć się, który program jest dla Ciebie, nie zawsze jest łatwe.

W Business Academy Aarhus University of Applied Sciences, oferujemy zarówno studia Akademii zawodu (stopień AP) oraz studia licencjackie. Program Stopień AP odpowiada pierwszych dwóch latach realizacji programu licencjata. Program zapewnia kwalifikacje w sobie, lecz może być także dynamiczny sposób, aby uzyskać dłuższą edukację. W związku z tym masz możliwość wejść do życia zawodowego bezpośrednio po swoich matury, czy można kontynuować studia z tytułem licencjata na jednym z naszych najlepszych programów w górę lub w innej instytucji w Danii lub za granicą.

Studia na Akademii

Podczas rozpoczęcia programu studiów wyższych, można również przyjąć, że jesteś odpowiedzialny za własne uczenie się. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​uczysz się najbardziej, kiedy są aktywnie zaangażowane w nauczanie. Oferujemy Państwu możliwość aktywnego włączenia się poprzez małe klas około 30 uczniów, a poprzez studia przypadków oraz prace projektowe, które są istotne elementy wszystkich programów.

Wszystkie nasze programy są ściśle powiązane z branżą. Dlatego połączenie teorii i praktyki, a przede wszystkim uczyć części teorii, które można później wykorzystać w swoim życiu pracy w celu rozwiązania problemów praktycznych. wizyty w firmach i wykłady gości są zatem ważnym elementem wszystkich naszych programów i projektów, a ostateczne projekty egzamin są zwykle oparte na praktycznych problemów w konkretnych firmach. Istnieje około 18-25 godzin nauki w tygodniu. Liczba godzin szkolenia zmieniać z tygodnia na tydzień i od programu.

Twoja kariera zaczyna się od edukacji

Bez względu na to, czy szukasz stażu lub pierwszej pracy po studiach, Kariera Centrum Business Academy Aarhus może dostarczyć inspiracji, narzędzia i pomoc trzeba. Jako student Akademii, można uczestniczyć w różnych kursach i warsztatach, takich jak pomoc dla aplikacji, CV i rozmów kwalifikacyjnych. Oferujemy także pomoc indywidualną i porady.

Międzynarodowym środowisku

Większość programów Business Academy Aarhus oferowane są zarówno w języku duńskim i angielskim. Jako student Akademii, będzie więc stanowić część międzynarodowym środowisku. Mamy około 1000 zagranicznych studentów z wielu miejsc na całym świecie. Jeśli wybierzesz jeden z programów prowadzonych w języku angielskim, będzie uczyć się ze studentami z różnych krajów oraz naukę i egzaminy są w języku angielskim. Internacjonalizacja odbywa się w klasach nie tylko, ale także w wielu działań społecznych, które oferujemy.

Świat szans

Uzyskanie dobrej pracy po ukończeniu studiów jest celem większości studentów Akademii. Niektórzy studenci jednak zdecydować się uczyć dalej i połączyć pracę z kursem w niepełnym wymiarze godzin, a niektóre zdecydują się kontynuować naukę w pełnym wymiarze godzin w Danii lub za granicą w jednym z wielu instytucji edukacyjnych, które Mamy umowy rozpoznawania oczywiście z. Możesz przeczytać więcej na temat pracy i dalszych możliwości edukacyjnych na podstawie opisów każdego programu.

Przygotuj się na przyszłość poprzez staż

Jako student w Business Academy Aarhus weźmiesz udział w obowiązkowej praktyki, gdzie będą w stanie wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Ten staż 2-10 miesięcy (zazwyczaj 3-5 miesięcy) daje szansę na przeżycie:

Istotne real life learning w firmie

  • Praca w sieci i doświadczenie, które może prowadzić do przyszłej pracy
  • Praca w międzynarodowej firmie

Każdy rok działalności Academy Aarhus współpracuje z ponad 800 firmami w Danii i za granicą, na przykład: Carlsberg, IKEA, Nordea Bank, Novo Nordisk i Porsche USA.

Praktyka za granicą

Można zdecydować się na staż w dowolnym miejscu na świecie, w Europie można dostać stypendium Erasmus na pokrycie kosztów związanych z podjęciem swój staż w obcym kraju. W Business Academy Aarhus współpracujemy z organizacjami i firmami, aby pomóc w stażach na przykład w Malezji, Szanghaju, Kanadzie i Tanzanii.

Lokalizacje

Aarhus

Business Academy Aarhus

Address
Business Academy Aarhus, University of Applied Sciences
Sønderhøj 30

8260 Viby J Aarhus, Dania
Telefon
+45 72 28 60 00