Prague Film Insitute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O naszej szkole

Jesteśmy PFI, Prague Film Institute - najlepsza szkoła filmowa o wyjątkowej historii i rodzinnej atmosferze. Studiując w PFI, studenci stworzyli wiele wyjątkowych filmów studenckich i współpracowali przy wielu profesjonalnych projektach filmowych.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Studia filmowe

Nasz Instytut mieszka w Pradze w działającym studiu filmowym i jest współwłaścicielem Three Brothers Film Production Company. Pomieszczenia szkolne to odnowiona willa z XVI wieku z zewnętrznym studiem o powierzchni 7000 m2, która została całkowicie odnowiona i przystosowana do filmowania.

Podczas studiów będziesz mieć dostęp do 26 studiów na miejscu, dużego studia greenscreen do efektów specjalnych i domu rekwizytów, który należy do największego w swoim rodzaju w Europie (specjalizującego się w historycznych meblach, kostiumach, broni i zbroi). Posiadamy również bardzo przydatne zaplecze gastronomiczne i gastronomiczne, szafę z usługami pralni, garderobę i garderobę, a także ciche pokoje do niezakłóconej pracy produkcyjnej z zespołem.

Doświadczenie zawodowe

Nasz kolektyw był zaangażowany w produkcję szerokiej gamy filmów światowych i hollywoodzkich. Nasza jakość została doceniona m.in. przez gwiazdy takie jak Heath Ledger, Arnold Schwarzenegger i Sean Connery.

Przykłady filmów, w których współpracowaliśmy: Dungeons and Dragons, Joan of Arc, Dune, Nomad, Knight´s Tale, Avalon, Blade II, Children of Dune, League of Extraordinary Gentleman, Van Helsing, Hellboy, Doom 3, Narnia - Książę Kaspian, Die Papstin, Henryk IV, Anonim, Borgias, Czarna Śmierć, Filary Ziemi, Świat bez końca, Trzej muszkieterowie i wiele innych.

Nasza gwarancja praktycznego uczenia się - to prawda!

Komplementariusz szkoły, firma produkująca filmy trzech braci, jest gwarantem jakości naszych programów studiów i ich praktycznej skuteczności. Trzech braci założyło tę firmę w 1991 roku, a te studia stały za realizacją ponad 85 filmów fabularnych, filmów dokumentalnych i docudramów dla firm krajowych i międzynarodowych, takich jak BBC, History i The Discovery Channel, Telewizja Czeska, Barrandov, ZDF , ARD, ARTE i Gruppe 5. Do dziś firma pozostaje ważną i integralną częścią branży filmowej i telewizyjnej zarówno w Czechach, jak i za granicą.

Dlaczego warto studiować w PFI?

Oto siedem powodów, dla których studenci wybierają studia w Praskim Instytucie Filmowym.

Sceny akcji

Dzięki ścisłej współpracy z Czeskim Stowarzyszeniem Walki Stuntów PFI jest jedyną szkołą filmową, w której umiejętność kręcenia scen akcji jest podstawowym elementem nauki. Nauczymy Cię, jak kręcić prawdziwe sceny akcji, nie tylko teoretycznie.

Bezpłatny sprzęt

Nasze programy do tworzenia filmów zapewniają dostęp do standardowego sprzętu i urządzeń, w tym w pełni wyposażonych sal edycyjnych, studia zielonego ekranu, najlepszych kamer, uchwytów, dronów, sprzętu bazowego, sprzętu mobilnego i wielu innych.

Nauczyciele FAMU Praga

Jakość i kreatywność naszej edukacji gwarantują doświadczeni nauczyciele z Pragi i nagrodzeni specjaliści.

Sieci przemysłowe

Twórz najlepsze filmy studenckie z zespołami doświadczonymi w produkcji hollywoodzkich filmów. W przeciwieństwie do innych szkół filmowych, zachęcamy naszych uczniów do budowania relacji z naszymi wiodącymi w branży partnerami.

Dostosowane badania

Doświadczenie zindywidualizowanego podejścia do nauki poprzez rozległą indywidualną współpracę z opiekunem w środowisku rodzinnym w naszej siedzibie w Praskim Instytucie Filmowym.

Niedrogie

Nasze opłaty są niższe niż czesne czesne FAMU. Przystępne ceny i prawdziwe doświadczenie w branży dzięki światowej sławy czeskiej produkcji czynią nas jedną z najlepszych szkół filmowych w Europie. Dostarczamy prawdziwą wartość przemysłową dla pieniędzy.

Studiuj po angielsku

Szukasz szkoły angielskiego w Pradze? Wszystkie programy dostarczane są wyłącznie w języku angielskim - mile widziani są studenci międzynarodowi.111638_pexels-photo-126292.jpeg

Lokalizacje

Praga 5

Address
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 Praga 5, Hlavní město Praha, Czechy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium