Palacky University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Uniwersytet Palackiego?

Jest to uczelnia, wraz z szeregiem innych instytucji edukacyjnych, które sprawia, Olomouc prymusem miasto w Czechach - gdzie co piąta osoba w mieście jest studentem! Olomouc, ze swoim patronatem UNESCO centrum miasta, znajduje się ponad 23.000 studentów z całego świata, którzy okażą się każdego dnia, dlaczego Olomouc nazywa się Oxford czeskiej. Studenci są dosłownie wszędzie, co tylko podkreśla przyjazny i nawet rodzinna atmosferę miasta, jeden będzie można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

studia

Palacký University oferuje studia nauczane w wielu językach na trzech poziomach - licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Można wybrać jeden z programów studiów prowadzonych na wydziałach Arts (Filologicznego Euroculture Socjologia, etc.), Medycyna (ogólna medycyna, stomatologia, etc.), nauki (International Development Studies dr geografii, chemii, biologii etc.), Kultura fizyczna (Kinanthropology), edukacja (Special Education, Potrzeby specjalne Porady, etc.) i Law (Prawo europejskie i międzynarodowe).

Uniwersytet Palackiego - więcej niż tylko studia ...

Osiem wydziały Uniwersytetu Palackiego oferujemy ponad trzysta studia i możliwe kombinacje, z wielu kursów dostępnych w języku obcym. Niemal każda dyscyplina można znaleźć, od teologii, Nauczycieli, prawo, Wychowania Fizycznego i Sportu, poprzez humanistycznych, nauk społecznych i historii sztuki, do nauki, medycyny i opieki zdrowotnej Nauk. Studenci mogą studiować na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, skoncentrować się na jednym lub kilku kierunkach jednocześnie, nawet między różnymi wydziałami. Wszystko zależy od Ciebie, jak można włączyć tematy z innych dziedzin w harmonogramie. Uniwersytet Palackiego kładzie nacisk na indywidualne podejście i nauki języków obcych, programów studiów za granicą oraz szkolenia praktycznego ze specjalistami w tej dziedzinie. Oprócz tego, uczniowie mieli wystarczająco dużo miejsca na dodatkowe zajęcia, czy w obiektach sportowych University (dostęp do rzeki, siłownia, boiska sportowe), kultury (klubów filmowych, teatrów studenckich, czasopisma, radio) lub na przykład w kontekście społecznym zdarzenia (student może "Majáles" festiwal, bale, przyjęcia suknia department). Zawsze jest coś dla każdego!

Uniwersyteckie miasto Ołomuniec

Miasto Ołomuniec z tradycji kulturowej, wojskowych i kościelnych jest obecnie przede wszystkim miastem edukacji. Dwadzieścia trzy tysiące studentów, duży korpus nauczycieli i pracowników naukowych, a także setki uczniów szkół średnich w stosunku do populacji sto tysięcy dokonać Olomouc miasto inspiracji intelektualnej. Można spotkać studentów na całym świecie, w Centralnej Bibliotece Uniwersyteckiej, Biblioteki Badawczej i Biblioteki Miejskiej w wspaniałych parków poniżej średniowiecznych murów otaczających historyczne miasto, w teatrze, muzeów, na koncerty Filharmonii Morawskiej oraz w galerie sztuki. Poznasz je w akademikach na terenie Envelopa, pełne działalność studencką, w obiektach sportowych, w łodzi na rzece Morawie.

Ta wyjątkowa atmosfera przyciąga studentów zagranicznych do Ołomuńca. Studiują w pełnym wymiarze godzin lub uczestniczyć w specjalnych kursach na uniwersytecie. Ołomuniec jest idealnym miejscem na organizację międzynarodowych konferencji naukowych; zagranicznych gości już nazwał miasto jest "Morawski Oxford".

Prezentacja Uniwersytet Palackiego w masterstudies.com jest obsługiwany przez Studium projektu w Morawa / Czech.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Czech

Widzieć Summer courses » Widzieć Health M.D. » Widzieć Health Studia doktoranckie » Widzieć Health Magisterskie » Widzieć Law Doktorat » Widzieć MA » Widzieć Doktorat » Widzieć Law Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Letnia szkoła prawnicza Ołomuniec o prawie lekarskim

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 tygodnie July 2019 Czechy Olomouc

Czy jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie prawa medycznego i zdrowia? Chcesz spędzić dwa niezwykłe tygodnie w Ołomuńcu, w Czechach, koncentrując się na zagadnieniach związanych z tym bardzo interesującym i atrakcyjnym tematem teoretycznym (wykłady lub dyskusje panelowe prowadzone przez ekspertów krajowych i międzynarodowych), jak również praktycznym (np. Wizyta prawdziwego profesjonalnie skomentował autopsję) punktu widzenia? Wtedy proponowana letnia szkoła prawnicza Olomouc 2019 o prawie lekarskim jest dla Ciebie właściwa! [+]

Temat: Alternatywne rozwiązania sporów w ochronie zdrowia

Czas trwania: 2 tygodnie (7-21 lipca 2019 r.)

Napisy: 5 ECTS

Język angielski

Miejsce: Wydział Prawa, Uniwersytet Palackiego w Ołomuńcu, Czechy

Cena £:

Wczesna cena ptaka 1180 EUR z płatnością przed 31 marca 2019Zwykła cena 1280 EUR z płatnością po 31 marca 2019

Cena zawiera program akademicki, program socjalny, zakwaterowanie, wyżywienie - śniadanie, obiad, przerwa kawowa, kolacja

790 EUR / 880 EUR bez zakwaterowania

Więcej informacji: W ciągu ostatnich dziesięcioleci alternatywne metody rozwiązywania sporów (ADR) zostały wprowadzone do coraz większej liczby dziedzin prawa, w tym do prawa medycznego. Stosuje się go nie tylko w przypadkach błędów w sztuce lekarskiej, ale także w sporach między świadczeniodawcami usług zdrowotnych, zakładami ubezpieczeń zdrowotnych i pacjentami (ubezpieczonymi). Obejmując negocjacje, mediację, arbitraż i inne techniki rozwiązywania sporów poza tradycyjnymi postępowaniami sądowymi, ADR jest często chwalony za efektywność kosztową i czasową, elastyczność, poufność i szacunek dla unikalnych aspektów konkretnego przypadku. Jednak korzystanie z ADR w opiece zdrowotnej rodzi również wiele poważnych pytań dotyczących jego przydatności, aw niektórych przypadkach nawet legalności. Letnia szkoła prawa Ołomuniec prawa medycznego 2019 będzie oferować wiele wykładów i dyskusji na ten fascynujący temat, który będzie coraz ważniejszy dla teorii i praktyki prawa zdrowia w nadchodzących latach.... [-]


Summer School Central Europe 2019: Historia

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 tygodnie July 2019 Czechy Olomouc

Ta obszerna szkoła letnia zapewni ci świetny wgląd w europejską kulturę i architekturę, a jednocześnie da ci możliwość spędzenia czasu w sercu Europy Środkowej: Ołomuńcu. Wiedza i zrozumienie zdobyte podczas tej letniej szkoły są szczególnie interesujące w obecnej, złożonej, nowej erze globalizacji. [+]

Czy jesteś zainteresowany Europą Środkową, jej historią

W tematach od:

Chrześcijaństwo i formacja europejskiego Wschodu i Zachodu;Barokowa kultura i duchowość;Europa i świat od 1900: od globalnego przywództwa po peryferie?

Ta obszerna szkoła letnia zapewni ci świetny wgląd w europejską kulturę i architekturę, a jednocześnie da ci możliwość spędzenia czasu w sercu Europy Środkowej: Ołomuńcu. Wiedza i zrozumienie zdobyte podczas tej letniej szkoły są szczególnie interesujące w obecnej, złożonej, nowej erze globalizacji.

Uniwersytet Palackiego w Ołomuńcu, Czechy, UECzas trwania: 4 tygodnie (19 lipca - 18 sierpnia 2019 r.)5 punktów ECTSDlaczego Ołomuniec?... [-]

Kontakt

Palacký University Olomouc

Adres Palacký University Olomouc Křížkovského 8
771 47 Olomouc, Olomouc Region, Czechy
Strona internetowa http://www.upol.cz/
Telefon +420 585 631 111