Przeczytaj oficjalny opis

European Centre for Career Education zapewnia praktyczną edukację w formie wyjątkowych letnich programów z zakresu prawa, międzynarodowego biznesu i architektury. ECCE ma dwa kluczowe cele: kształcenie młodych i utalentowanych studentów na temat tego, jak działa profesjonalny świat, a jednocześnie generowanie możliwości biznesowych dla firm, z którymi współpracujemy.

Teoretyczną bazę programów stanowią wykłady prowadzone przez ekspertów z wybranej dziedziny. Praktyczne doświadczenie zdobywa praktyka w jednej ze znanych firm takich jak Siemens, Unicredit, Huawei, T-Mobile, DLA Piper lub Lego. , dzieje się w Pradze i innych miastach na całym świecie. Letnie programy ECCE są odpowiednie dla studentów i absolwentów szkół wyższych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć więcej doświadczenia przed rozpoczęciem kariery zawodowej.

Programy letnie

ECCE została ustanowiona, aby zapewnić długofalowe rozwiązanie dla nieadekwatnych praktyk przestarzałych systemów edukacji i doradztwa zawodowego bez praktycznego uzasadnienia. Łączymy wiedzę akademicką z doświadczeniami z życia wziętego wraz z uznaniem teoretycznych osiągnięć uniwersytetów. Wierzymy, że połączenie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych jest podstawowym warunkiem, aby studenci odnieśli sukces w swoich przyszłych dziedzinach. Nasze dwumiesięczne letnie programy koncentrują się na prawie, biznesie międzynarodowym i architekturze. Programy składają się z trzech tygodni intensywnych kursów praktycznych i czterech tygodni stażu w jednej z 250 międzynarodowych firm w całym obszarze Schengen.

W ostatnich latach letni program ECCE w dziedzinie prawa stał się największym projektem edukacyjnym między Europą i Chinami. W 2018 roku otrzymaliśmy ponad 650 zgłoszeń z 50 krajów na całym świecie i powitaliśmy około 200 studentów, którzy zostali przyjęci do programu, spędzając piękne lato w Pradze. W związku z ciągłym sukcesem ECCE planuje rozszerzyć swoje programy do innych regionów, otwierając dwie nowe lokalizacje w Nowym Jorku i Warszawie w 2019 roku.

Wykłady i staże

Każdego lata uczymy naszych studentów 30 współczesnych tematów praktycznych w ciągu trzech tygodni na bieżące problemy, które w większości nie są uwzględnione w akademickich programach nauczania. Wszystkie tematy są wykładane przez 30 różnych mówców, którzy są uznawani za ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach. Wśród naszych prelegentów znajdują się nazwiska takie jak Padden Guy Murphy (Global Head of Policy

Praktyki prowadzone przez ECCE

Programy ECCE to nie tylko spędzanie czasu w klasie. Po trzech tygodniach intensywnych kursów praktycznych nasi uczniowie mają szansę wykorzystać i poprawić swoją świeżo zdobytą wiedzę w rzeczywistym środowisku pracy dzięki czterotygodniowemu stażowi w jednej z czołowych firm działających w ich sektorze.

Możemy liczyć na takie firmy jak Siemens, UniCredit Bank, T-Mobile, Lego lub kancelarie prawne takie jak DLA Piper, Clifford Chance, Allen

Wszyscy nasi partnerzy doskonale zdają sobie sprawę z ogromnej przepaści między tradycyjną edukacją a rzeczywistymi sytuacjami; dlatego chętnie zgodzili się współpracować z ECCE, aby wypełnić tę lukę i uczestniczyć w przygotowaniu naszych studentów do udanych przyszłych liderów i uznanych ekspertów w swoich dziedzinach.

Program szkolenia zawodowego OBOR (nowy projekt)

Program szkoleń zawodowych skupia się na pomaganiu elitarnym młodym chińskim prawnikom w zdobywaniu cennego doświadczenia i globalnej praktyki biznesowej z europejskiego środowiska prawnego oraz w zapewnieniu im możliwości bycia częścią zespołu prawnego w wiodących europejskich kancelariach prawnych. Priorytetem tego programu jest budowanie relacji między europejskimi i chińskimi kancelariami prawnymi, które mogą być następnie wykorzystane przez naszych partnerów do rozszerzenia ich sieci połączeń i przekierowań, a także ustanowienia opartej na zaufaniu i korzystnej dla obu stron współpracy, która potrwa przez długi czas. . Wspólnie będą mogli uczyć się z rozbieżnych środowisk pracy i kultur, a także pomagać sobie nawzajem zrozumieć różnice między nimi.

Program jest podzielony na dwie części i trwa od pięciu do ośmiu tygodni. Zaczyna się w Chinach od pierwszego tygodnia szkolenia w zakresie rozstrzygania sporów zorganizowanego przez Międzynarodową Izbę Handlową, a następnie w Europie dzięki specjalnie zaprojektowanym wykładom poświęconym określonym tematom prawnym organizowanym przez ECCE. Kluczowym elementem programu jest staż w wiodących europejskich kancelariach prawnych.

Chińskie partnerstwo na rzecz budowania społeczności

ECCE ma solidne podstawy nie tylko w wysokiej klasy sektorze prawniczym, ale także w kontaktach z butikowymi kancelariami prawnymi w różnych jurysdykcjach. Dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom pomoc na światowym poziomie oraz specjalność na rynku chińskim. Dowiadujemy się o szczegółach naszych partnerów i dobrze znamy ich biznes. Wprowadzając i organizując spotkania dla naszych chińskich partnerów z kancelariami prawnymi w UE, nasi partnerzy mogą rozszerzać swoją sieć, skutecznie zwiększać świadomość marki i rozwijać działalność bezpośrednio w tym konkretnym obszarze na poziomie międzynarodowym.

Głównym priorytetem projektu partnerstwa chińskiego jest zbudowanie silnej społeczności. Pomoże to naszym partnerom w rozwoju ich działalności, zwłaszcza poprzez ich wprowadzenie i połączenie
najbardziej udanym przedsiębiorstwom i przedsiębiorcom z różnych regionów i sektorów. Będąc częścią tej społeczności, daje im szansę spotkania i omówienia potencjalnej, obopólnie korzystnej współpracy.

Dla naszych partnerów jesteśmy nie tylko "na papierze", ale jesteśmy gotowi pomóc im w każdej chwili.

Oficjalnie wodowanie w Shenzhen na wiosnę 2019.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


European Centre for Career Education

Główny cel architektury ... [+]

Główny cel architektury

Architektura, projektowanie, zagospodarowanie terenu, nieruchomości

Początkowo praca młodego architekta odbywa się pod kierownictwem starszych architektów. W miarę postępu młodszych architektów w ich karierze stają się liderami różnych projektów. Program ECCEDU jest ukierunkowany na przygotowanie studentów do przyszłej kariery zawodowej i zdobycie pozycji lidera w swoim zawodzie. Unikalna architektura ECCEDU

Ogólna struktura programu

Część I - Wykłady (3 tygodnie, 8 lipca do 26 lipca)

Wykłady podejmowane są przez okres 3 tygodni.

Wykłady prowadzone są w salach lekcyjnych, ale wyjdziemy na zewnątrz, gdy miasto stanie się klasą. Wykłady oparte są na programie nauczania zorientowanym na biznes i obejmują tematy związane z karierą, takie jak projektowanie architektoniczne budynków komercyjnych z perspektywy biznesowej, planowanie i zarządzanie rozwojem miast, współpraca z klientami, przywództwo lub współpraca architektów, deweloperów i konsultanci nieruchomości. Omówimy procesy zagospodarowania terenu i omówimy wpływ różnych trendów rynkowych na proces projektowania i rozwoju.... [-]

Czechy Prague
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
6 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
European Centre for Career Education

Poznaj naszą innowacyjną koncepcję Business in Context i weź udział w naszym programie International Business Global Career Summer, który odbędzie się 8.7.2019 - 23.8.201 ... [+]

Pojęcie "uczenia się przez doświadczenie"

Niezbędna jest wszechstronna wiedza na temat własnej dziedziny, ale prawdziwi liderzy biznesowi muszą mieć możliwość zastosowania tej wiedzy w praktyce. Ucząc ich przechodzenia od teorii do praktyki, naszym celem jest dostarczenie absolwentom ECCEDU dodatkowej przewagi i pomóc im wyróżnić się spośród rówieśników. Wybrani absolwenci otrzymują 4 punkty ECTS.

Chcemy, aby studenci ECCEDU mieli doświadczenie w pracy w międzynarodowych transakcjach biznesowych i dalej zwiększali swoje umiejętności, koncentrując się zarówno na rozwoju osobistym, jak i zawodowym. Tematy poruszane podczas naszego programu są starannie wybierane każdego roku, aby dopasować się do ciągle zmieniającego się świata biznesu.... [-]

Czechy Prague
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 - 7 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku