European Summer School Prague

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EUROPEUM Instytut Polityki Europejskiej jest organizacją non-profit, bezpartyjny i niezależny think-tank skupia się na integracji europejskiej. EUROPEUM przyczynia się do demokracji, bezpieczeństwa, stabilności, wolności i solidarności w całej Europie, a także do aktywnego zaangażowania Republiki Czeskiej w Unii Europejskiej. EUROPEUM zobowiązuje badań, publikowania, oraz działania edukacyjne i formułuje nowe pomysły i opinie do kształtowania polityki UE oraz Czech.

Uczestniczymy w organizacji różnych projektów długoterminowych ukierunkowanych na zwiększenie świadomości na temat Unii Europejskiej oraz wzmocnienie współpracy międzynarodowej. Wśród naszych głównych projektów są Pradze Europejski Szczyt, konkurs edukacyjny dla licealistów Europa Secura, krajowej konferencji CEE Tożsamość Tożsamość i Europejska Szkoła Letnia.

Organizujemy również regularne seminaria i debaty koncentruje się na bieżących tematach europejskich, które są otwarte dla społeczności akademickiej, jak i ogółu społeczeństwa. Ponadto organizujemy wiele konferencji, warsztatów i debat na konkretnych wybranych zagadnień europejskich.

Nasz zespół pracowników naukowych publikuje regularnie artykuły odpowiadające na niektóre z najbardziej palących problemów związanych z integracją europejską i więcej. W artykułach sekcji można zatem znaleźć najbardziej aktualne blogi, analizy, raporty i majtki polityki przez naszych ekspertów.

Dowiedz się więcej na www.europeum.org

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Czech

Widzieć Summer courses »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Letnie kursy

Kwestionowane Unia: sens tych wichrzycieli (lub przynajmniej próbuje)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 dni July 2019 Czechy Prague

Europejska Szkoła Letnia w Pradze jest intensywny 10 dni program nauczania koncentruje się na integracji europejskiej. Jest on organizowany przez jednego z czołowych think-tanków w Pradze, EUROPEUM Instytutu Polityki Europejskiej, we współpracy z Prague College, Uniwersytet Karola Wydział Nauk Społecznych i pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Republice Czeskiej. [+]

Test Europejska Szkoła Letnia w Pradze Jest to intensywny 10 dni program nauczania koncentruje się na integracji europejskiej. Jest on organizowany przez jednego z czołowych think-tanków w Pradze, EUROPEUM Instytutu Polityki Europejskiej, we współpracy z Prague College, Uniwersytet Karola Wydział Nauk Społecznych i pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Republice Czeskiej. Tegoroczna Europejska Szkoła Letnia jest zatytułowany "wyzwał Union: Making Sense z awanturników (lub przynajmniej próbuje)".

Jak są obecne wyzwania zmieniających dynamikę integracji europejskiej? Kim są eurosceptycy i czego chcą? Dowiedz się, w Pradze, podczas 15. dorocznej Europejskiej Letniej Szkoły!... [-]