Mesoyios College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mesoyios College (MC), założona w 1998 roku, jest jedną z wiodących prywatnych uczelni na Cyprze z doświadczonym i pomocnym personelem akademickim, profesjonalnym personelem administracyjnym oraz wysokiej jakości udogodnieniami i lokalami w dogodnej lokalizacji w pobliżu sklepów i transportu publicznego.

Dostępne są różne rodzaje programów dostosowanych do ambicji uczniów. MC oferuje szereg stopni akademickich w zakresie studiów hotelarskich, licencjata informatyki, licencjata z zarządzania, a także certyfikaty i dyplomy zawodowe w ramach filii Mesoyios Business Academy (MBA). Wszystkie programy są akredytowane przez CyQAA, HRDAuth, LRN-UK, ISM, CNM-UK oraz inne europejskie i amerykańskie instytucje i organizacje akredytujące.

Specjalizując się w akademickiej i zawodowej edukacji hotelarskiej, MC oprócz dobrze wyposażonych audytoriów i amfiteatrów prowadzi kilka laboratoriów symulacyjnych - unikalnych na Cyprze - do prowadzenia szkoleń w zakresie restauracji, barów, sprzątania, obsługi recepcji i usług spa. Studenci uczestniczą w praktycznym doświadczeniu w prowadzeniu zajęć i zdobywają praktyczne umiejętności, aby po ich ukończeniu kontynuować dobrze prosperującą karierę. Mesoyios Neo-Hippocratic Academy, kolejny prestiżowy element Mesoyios College , oferuje szeroką gamę programów z medycyny naturalnej i niefarmaceutycznej, takich jak naturopatia, homeopatia, akupunktura, żywienie naturalne, masoterapia i terapie biorezonansowe. Najnowszy oddział Mesoyios College , European Computer Competence Certificate (ECCC), to jedyny system na Cyprze w pełni zgodny z European DigComp Framework, zapewniający pełen zakres nowoczesnych certyfikatów kompetencji cyfrowych.

138782_pexels-photo-3184407.jpeg

Nasze cele

  • Zapewnij wszystkim ludziom możliwość szkolnictwa wyższego i uczenia się przez całe życie bez jakiejkolwiek dyskryminacji.
  • Zapewniać wysokiej jakości edukację w celu rozwijania wiedzy i umiejętności poprzez kursy teoretyczne i praktyczne, aby umożliwić studentom rozszerzenie ich możliwości w zakresie rehabilitacji zawodowej po ukończeniu studiów.
  • Wspieraj uczniów w rozwoju i karierze zawodowej w branży.

Nasza wizja

Naszą wizją jest poprawa jakości życia ludzkiego, bycie Wyższą Szkołą Rozwoju - znaną z kreatywności i innowacyjności. Osiągniemy doskonałość dzięki transformacyjnym praktykom w nauczaniu, rozwijaniu uczniów i personelu oraz wspieraniu relacji zawodowych i społecznych.

Nasza misja

Naszą misją jest pomaganie studentom w zdobywaniu wszechstronnych, zawodowych i ludzkich umiejętności w zakresie, w jakim mogą być zintegrowani ze społeczeństwem i osiągać swoje cele akademickie i zawodowe. Ponadto celem uczelni jest rozwijanie u studentów podstawowych umiejętności komunikacji, ducha zespołowego, przywództwa i radzenia sobie / rozwiązywania problemów, które umożliwią im skuteczne podejmowanie ról nadzorczych i zarządczych w stale zmieniającym się świecie, w Europie. oraz globalne środowisko współzależności.

Nasze podstawowe wartości i przekonania

  • Integracja wszystkich aspektów równości i różnorodności w naszej kulturze korporacyjnej i praktykach operacyjnych uczelni.
  • Zapewnienie bezpiecznego i zdrowego środowiska dla pracowników i naszych uczniów oraz nasz aktywny udział w inicjatywach mających na celu promowanie pozytywnych standardów dla kadry i uczniów.
  • Aktywne promowanie głosów uczniów i pozytywne reagowanie na propozycje i sugestie, które poprawiają uczestnictwo, zainteresowanie i wyniki uczniów.
  • Aktywne dążenie i odpowiadanie na poglądy akcjonariuszy, zasobów ludzkich uczelni, studentów, pracodawców i szerszej społeczności.
  • Etyka w naszych działaniach.
  • Ciężko pracować, aby zapewnić sukces wszystkim naszym uczniom i wzrost ich oczekiwań.

Lokalizacje

Limassol

Address
3-5-7 Dimostheni Mitsi
3011 Limassol, Limassol, Cypr

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium